Almanya Sohbet OdalarıAlmanya Sohbet Odaları

Almanya Sohbet Odaları

Almanya Chat Odaları, Yurt Dışı Sohbet Almanya Sohbet Odaları Yurt Dışı Chat gurbette yaşayanların sohbet sitesi Türkiye sohbet Türkiye chat siteleri olarak gurbetteki Türk insanına hizmetler sunmak bizler için şereftir,Almanya Avrupa ülkeleri arasında Türklerin en yoğun ülkelerden başta geleni fazla oldukları ülke Almanya.

Bildiğim kadarı ile zaten Türklerin ilk yurt dışı göçlerinin olduğu yer Almanya  ne çok yıl olmuş 1960 larda başlayan ilk göç ve halen devam ediyor şimdilerde eskisi gibi işçi alımları olmadığı için Avrupa ülkelerine gidişler evlilik yolu ile olmaktadır.

Almanya gurbetlik zor olsa,da güzel ülke yaşanacak yerlerden bir tanesi her ne kadar arada yabancı düşmanlığı çıksa da güzel zaten o gibi sorunlar her ülkede olmakta hatta Türkiye,de bile var yani bizim ülkemizde yabancı düşmanlığı olmuyor belki ama ona benzer olumsuz olaylar kendi i vatandaşlarımız arasın, dada olmaktadır.

Almanya nasıl bir ülkedir 

Almanyayı tanıtmak için GOOG,leden yardım almayacağım az çok bu ülke hakkında veya bazı ülkeler hakkında bilgim bulunmaktadır Almanya, Belçika, Hollanda,diğer adı ile nederland Yugoslavya,Yunanistan,Bulgaristan kısa,da olsa bu ülkeleri gördüm ve doğası iklimi yiyecekleri hakkında bilgiye sahibim .

Almanya genel olarak dört mevsim yağışlı geçer yaz ayları pek sıcaklık görülmez kışında kar yağışı nadirdir devamlı yağmur yağmasından dolayı yeşillik olan ülkede ormanlık alanları,da fazladır,bildiğim kadarı ile tarımcılık olarak mısır ,pancar buğday arpa gibi ürünler yetişmekte meyve olarak pek ilgi alanları değildir nadir görülür,sebze olarak neredeyse her sebze yetişmektedir kışın bile sera yetiştiriciliği yapılmaktadır tabi Hollanda kadar büyük sera alanlarına sahip değiller.

İnsanları Türkler kadar sıcak kanlı değil ve komşuluk akraba ilişkileri pek yoktur herkes kendi halinde yaşar ama tanıdık tanımadık karşılaştıkları insanlara selam vermek adet olmuş,Sağlık doktor hastane bu konularda Almanya süper ALLAH düşürmesin ama doktorları muayene bakımından insana değer verip önemsemekte ve hastaneye yattığın  zaman ise hizmet sınırsız hasta başında refakatçi,ya gerek yok bütün bakımlar hemşireler tarafından yapılmakta hastanın durumu ne olur ise olsun tüm bakım eksiksiz olarak yapılmakta.

Almanya Sohbet Odaları sitemizde Almanya hakkında bilgilerimi paylaştım bilmediklerimi ise Almanya,da sohbet chat odalarımızı gelen gurbetçi kardeşlerimizden öğrenmek umudu ile tüm Avrupa ülkelerindeki vatandaşlarımızı sitelerimize bekleriz.

 

önceki yazı önceki yazımızda « makelemiz var.Almanya Sohbet Odaları İle Benzer Sohbet YazılarıAlmanya Sohbet Odaları yazına yapılan yorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

cep sohbet