Bim Market Bayram ÜrünleriMübarek Ramazan ayının sona ermesine az bir zaman kaldı. Bayram telaşıyla birlikte hazırlıklar başladı. Bim market bayram ürünleri raflarda yerlerini aldı. Çikolata, şeker, kahve, kolonya ihtiyaçlarınızı en ucuz Bim marketten alabilirsiniz.

Bim Market Çikolatalar

Sütlü, bitter, kakaolu birbirinden güzel çikolatalar var. Tadı, gramı ve fiyatı en uygun çikolatayı seçme imkânınız var.

Sütlü Bitter Madlen Wonne Çikolata

288 gram olan bu çikolata içinde sütlü ve bitter çikolatayı bir arada bulunduruyor. Yapacağınız özel ziyaretler için bu çikolatayı alabilirsiniz. Fiyatı 9,50 TL’dir.

Buono Dolce Sütlü Çikolata

Fındık, süt, kremanın üçlü karışımı nefis çikolatayı ortaya çıkarıyor. Evinize gelecek misafirlere ikram edeceğiniz bir çikolatadır. 400 gr olan bu çikolatanın fiyatı 12,90 TL’dir.

Ülker Ece Çikolata

Fındık ve sütün birleşerek ortaya çıkardığı nefis tadı dilinizin damağında hissedebilirsiniz. Gri ren üzerine yıldız puanlı kâğıdıyla adeta nostaljiyi ortaya çıkarıyor. 400 gr. olan çikolatanın paketi 18,45 TL’dir.

Buono Mini Çikolata

Sütlü ve bitter krispili çikolata bir arada yer alıyor. Rengârenk kağıtlarla paketlenen çikolatayla bayramlaşmaya gelen çocukları sevindirebilirsiniz. Çikolatanın paketi 300 gr. ve fiyatı 10,95 TL’dir.

Damak Çikolata

Çikolatayla fıstığın efsanevi aşkı bu çikolatada buluşuyor. Evinize gelecek özel misafirler ve gideceğiniz akraba ziyaretleri için alabilirsiniz. İçinde antep fıstıklarının yer aldığı çikolatanın paketi 210 gr. ve fiyatı 14,95 TL’dir.

Miva Çikolata

Fındık, kahve ve sütün birleştiği çikolatadır. Şık kutusu bulunuyor. Bu çikolatayı akraba ve yakın ziyaretler için alabilirsiniz. 215 gr. olan çikolatanın fiyatı 16,95 TL’dir.

Jel Party Meyveli Şeker

Portakal, elma, limon, çilek, ananas ve böğürtlenli meyve sulu karışık jöle şekerlemelerden oluşuyor. Karışık bu şekerlemeyi bayramlaşmaya gelecek çocuklar için alabilirsiniz. Şekerin paketi 500 gr. ve fiyatı 6,95 TL’dir.

Osmanoğlu Türk Lokumu

Çikolata ve şeker istemiyorsanız, lokum alabilirsiniz. Antep fıstıklı, fındıklı ve bademli çeşitleri var. Akraba ve yakın misafirlikler için götürebileceğiniz gibi, size gelen misafirlere değişiklik olsun diye ikram edebilirsiniz. 350 gr. ağırlığındaki bu lokumun fiyatı 8,50 TL’dir.

Bonbon Tindy Candy (Şeker)

Kahveli, meyveli ve sütlü çeşitleri var. 500 gr olan bu şeker paketinin fiyatı 4,75 TL’dir.

Nuga Çokkolata

Bitter çikolata ve fındıklı olan mini çokkolatalı mini bar çocukların vazgeçemeyeceği bir çikolata. %30 çikolata ve %12 fındık içerir. 250 gr. olan çikolatanın paket fiyatı 5,50 TL’dir.

Mini Çikolata Bar Wow Bar

Çikolatanın içinde; antep fıstığı, fındık, karamel ve hindistan cevizi içeriyor. Rengarenk kağıtlarla paketlenmiş bu çikolatayı çocuklara vermek için alabilirsiniz. 500 gr. olan çikolatanın fiyatı 11,95 TL’dir.

Meyve Aromalı Bonbon Şeker

7’den 70’e herkesin sevdiği şekerin adı bonbon şeker. Karışık meyve aromalıdır. 700 gr. olan şekerin fiyatı 6,95 TL’dir.

Frutto Bonbon Şeker

Portakal, çilek, vişne ve elma aromalıdır. Dışı beyaz içi aromalı olan şekerin tadı bambaşkadır. 350 gr. olan şekerin paket fiyatı 3,45 TL’dir.

Kolonyalar

1 litre bidon karayel limon kolonyası 7,95 TL, 300 ml tariş cam şişe kolonya 9,95 TL’dir. Zeytin çiçeği ve yeşil çay kokulu tariş kolonya sizi ferahlatacak. Şık tasarımlı 200 ml cam şişe kolonyasının fiyatı 9,95 TL’dir.

Kahve

Bayramda yemek, şeker, çikolata ve tatlı yedikten sonra dinlenmek için kahve içebilirsiniz. 100 gr. Abdullah Efendi Türk kahvesinin fiyatı 3,10 TL’dir.

önceki yazı önceki yazımızda « makelemiz var.

Admin
Makale Yazarı :
heart 99
Yazı kategorisi : Blog
yorum yorum yok
Etiketler


Bim Market Bayram Ürünleri İle Benzer Sohbet YazılarıBim Market Bayram Ürünleri yazına yapılan yorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

cep sohbet