İnternet ZararLımıİnternet ZararLımı

İnternet ZararLımı

Teknoloji çağının en büyük ürünü olan İnternet ZararLımı İnternet artık her eve girmeye başladı. İnternet kullanımın dünya ve Türkiye genelinden her geçen gün artıyor olması ve İnternet kullanım yaşının da her geçen gün aşağıya çekiliyor olması da beraberinde bir çok riski de getiriyor.İnternet kullanımının birbirinden farklı ve güzel yönleri olduğu gibi aynı derece de kötü yönleri olabiliyor.

İnternet tamamen sizin elinizde olan sınırsız bir dünya gibidir.Bu dünyada istediğiniz kapıyı kendiniz açabiliyorsunuz.Dünyanın anahtarı sizin elinize verilmiş gibidir.Bu anahtar ile hangi kapıyı açacağınıza ise kendiniz karar vereceksiniz.Faydalı kapılardan giriş yapabileceğiniz gibi kötü ve faydasız kapılardan da giriş yapabilirsiniz. İnisiyatif tamamen sizin elinizde olacak

İnternet ZararLımı  günümüzde sadece İnternet zararlımı diye sorgulamamak gerek genel olarak reel hayatımızda olsun sanal hayatımızda olsun daima dikkatli olmalıyız zarar her yerden gele bilir içinde kötü niyet taşıyan insanlar her ortamda bulunmakta yaşadığımız hayat artık her konuda bilinçli olmamız gerektiğinin farkına varmamızı sağlıyor.

Lakin İnternet hayatımıza girdikten sonra bizler için çok faydası olmaktadır ama bir o kadarda zararları bulunmaktadır İnternet dolandırıcılığı en basta gelen felaketlerden bir tanesi bu nedenle her yerde bu konuda uyarılar almaktayız özel bilgi paylaşımlarımız-da dikkat etmemiz için tabi sadece bu değil örnek vermek gerekir ise birde İnternet ile hayatımıza giren skyp face sohbet siteleri gibi sosyal paylaşım alanları ve kamera açma sorunları tüm bu sorunlarda ilk akla gelen tehlike kullandığımız paylaşım ağlarındaki kamera açma sorunları özelikle bayanların en çok mağdur edildiği konulardan en basta geleni.

 

 

önceki yazı önceki yazımızda « makelemiz var.İnternet ZararLımı İle Benzer Sohbet Yazılarıİnternet ZararLımı yazına yapılan yorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

cep sohbet