Online TRSohbet OdalarıTürkiye’nin öncü sitelerinden olan duygusohbet sitesi, yeni arkadaşlıklar kurulabilmesi, insanların özgürce ve sınırsız iletişim kurabilmesi için mobil uygulama hizmetini de sizlere sunuyor. Bilgisayar üzerinden ailenizle, arkadaşlarınızla gönlünüzce yaptığınız sohbetleri artık telefon üzerinden de yapabileceksiniz.

Mobil Uygulama da Sohbet Nasıl Yapılıyor?

Android veya İos işlemcili bir telefon kullanıyorsanız google play veya apple store üzerinden sitenin mobil uygulamasını telefonunuza indirip kurabilirsiniz. Herhangi bir üyelik veya java yüklemesine gerek duymadan gönlünüzce yeni ufuklara yelken açabilirsiniz. Tek yapmanız gereken kendinizi tanıtacak bir rumuz seçerek siteye giriş yapmanızdır.

Siteye giriş yaptıktan sonra hazır olan trsohbet sohbet odalarından birine girip görüşmelere başlayabilirsiniz. İsterseniz kendinize ait bir oda oluşturarak, belirlediğiniz konu üzerine sohbetler yapabilirsiniz.

Mobil Uygulamada Neler Var?

Bilgisayar üzerinden girdiğiniz sitede bulunan bütün hizmetler mobil uygulamada da bulunuyor. Avrupa Chat (Almanya, Hollanda gibi), şehir (Adana, İstanbul gibi), yemek tarifleri, sağlık, magazin, şiir, özlü sözler veya genel konuların işlendiği trsohbet sohbet odaları bulunuyor.

İnsanlar birbiriyle iletişim halindeyken canlı olarak site ve uygulama üzerinden radyo yayını yapılıyor. Sıradaki parçayı ve istediğiniz bir şarkıya istekte bulunabiliyorsunuz. Sevdiklerinize veya yeni tanıştığınız arkadaşınıza hediye edebilirsiniz.

Oyun Odalarında Stres Atın

Site içerisinde mutlaka sohbet etmek veya görüşmelere katılmak zorunda değilsiniz. Uygulamada ve sitede bulunan oyun odalarında kendinize de vakit ayırabilirsiniz. İsterseniz arkadaşlarınızla birlikte oyun oynayarak yeteneklerinizi sergileyebilirsiniz. Sitede; İslam, yarışma, oxm kategorilerinde oyun odaları bulunuyor. Mobil uygulama sayesinde yolculukta, dinlenirken veya park gibi yerlerde oyun oynayabilirsiniz.

TRSohbet Odalarında Konuşmalarınıza Dikkat Edin

Duygusohbet sitesi disiplinli, seviyeli ve kaliteli hizmet amacıyla faaliyetlerini sürdürüyor. Sitede her ne kadar bütün hizmetlerden ücretsiz yararlanıyor olsanız da konuşma ve davranışlarınıza dikkat etmeniz gerekiyor. İnsanların renk, dil ve görünüşleri hakkında küçük düşürücü konuşmalardan kaçının. Sitede özellikle, cinsellik, küfür, argo, şiddet içerikle konuşmalara ve davranışlara izin verilmiyor. Konuşma ve davranışlarınız gayri ahlaki devam ettiği andan siteye giriş yasaklanıyor.

İstenmeyen Sohbetleri Engelleyebiliyorsunuz

Konuşmalarından rahatsız olduğunuz veya görüşmek istemediğiniz kişileri engelleyebiliyorsunuz. Sizi sürekli rahatsız eden kişi/kişileri yönetime şikâyet edebilirsiniz. Ayrıca (ignore nick) özelliğini kullanarak bir daha sizi rahatsız etmesini engellemiş olursunuz.

önceki yazı önceki yazımızda « makelemiz var.

Admin
Makale Yazarı :
heart 54
Yazı kategorisi : Sohbet Odaları
yorum yorum yok
Etiketler


Online TRSohbet Odaları İle Benzer Sohbet YazılarıOnline TRSohbet Odaları yazına yapılan yorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

cep sohbet