Sen anlat Karadeniz Oyuncu Kimlerdir?Osman Sınav gibi önemli bir isim yönetmen koltuğuna oturur da ortaya mükemmel bir dizi çıkmaz mı diye düşünmeye gerek duymayacağınız bir dizi olan Sen Anlat Karadeniz kısa sürede Kanal D ekranlarında yakaladığı büyük bir izleyici kitlesi ile her hafta yayın hayatına devam ediyor.

Sen anlat Karadeniz oyuncuları

Başrollerde ise Ulaş Tuna Astepe ve İrem Helvacıoğlu Tahir ve Nefes olarak karşımıza gelmekte.Bu oyuncuların yanı sıra Mehmet Ali Nuroğlu Vedat,Sinan Tuzcu Mustafa,Gözde Kansu Eyşan,Öykü Gürman Asiye olarak rol alıyor.

Sen anlat Karadeniz konusu

Bu dizi öyle bir dizi ki Altın Kelebek ödül töreninde ele aldığı kadına şiddet konusu,yaptıkları içerik ve sahneye çıktıklarında verdikleri toplumsal mesaj ile geceye damgasını vurmuştu diyebiliriz.Dizi genel itibari ile kocasından Karadeniz e kaçan Nefes ’in ve ona sahip çıkan ailesinin tepkisine karşı yüreğini ortaya koyan Tahir’in hikayesini anlatıyor gibi dursa da içeriği bakımı ile sizleri ve bizleri alıp tamamen farklı bir dünyaya yani maalesef ülkemizdeki gerçekler ile yüzleşeceğimiz dünyaya alıp götürüyor .16 yaşında bir adamın yanına zorla kapatılmak gerçekten kolay değildir ve üzülerek söylemek gerekiyor ki bu durum ülkemizde hala devam etmekte.Ama bizim dizimizde Nefes ‘in her şeyi olan belkide tek yaşam kaynağı olan oğlu vardır. Nefes zaman zaman kaçmaya çalışır ama başarılı olamamasına karşın sürekli şiddet görmeye devam eder.Ama bu bir noktada son bulacaktır bu noktada Tahir oluyor.Tahir öyle bir adam ki gözü hiçbir şey görmeyen gözüpek ve son derece mert bir adamdır.Nefes zoraki bir şekilde çıktığı akşam yemeğinde Tahir’in de o sırada İstanbul da bulunması sebebi ile karşılaşırlar.Tahir o an Nefesten çok etkilenmesine rağmen evli olduğunu görünce gözlerini ve kendi kalbini bir nevi çeker alır.Ama bu durumun süreceği noktada Tahir’in Nefes ‘in yara ve şiddet izlerini fark etmesi olacaktır.Aslında hikayemiz tam olarak bu şekilde başlıyor diyebiliriz bu son derece başarılı oyuncular kendilerini öyle bir adamış gözüküyor ki diziyle beraber akıp gitmemek elde değil.Dizide devam eden ve gerçekleşen bir sürü olay akışı ve örgüsü devam etmesine karşın genel hatları ile olaylar ve olayların koptuğu noktalar bu şekilde.Bakalım bizleri daha neler bekliyor.

önceki yazı önceki yazımızda « makelemiz var.

Admin
Makale Yazarı :
heart 56
Yazı kategorisi : Genel
yorum yorum yok
Etiketler


Sen anlat Karadeniz Oyuncu Kimlerdir? İle Benzer Sohbet YazılarıSen anlat Karadeniz Oyuncu Kimlerdir? yazına yapılan yorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

cep sohbet