Şeyma Subaşı’ndan ayrılan Acun Ilıcalı’dan son dakika açıklaması!Protokol gereği…

Geçtiğimiz yıl sonu boşanarak magazine gündemine son dakika olarak düşen Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı hakkında hemen hemen her gün yeni iddialar ortaya çıkıyor. Boşanma sonrası en çok aldığı tazminat ile konuşulan Şeyma Subaşı’nın oturduğu evden çıkartılacağı ve daha mütevazi bir ev aradığı ortaya çıkmıştı. Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde eski eşi Şeyma Subaşı’nın yaşadığı evi 50 milyon TL’ye sattığı iddialarının ortaya atılmasının ardından açıklama yaparak, yaptıkları protokol gereği Subaşı’na yeni bir ev alacağını açıkladı. Ilıcalı ayrıca evin değerinin 100 milyon TL talep etti.

Boşanmaları gündeme son dakika olarak düşen  Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı hakkında yeni açıklama geldi. Bir tv kanalında yayınlanan programda Acun Ilıcalı’nın Şeyma Subaşı’nın yaşadığı villayı 50 Milyon TL’ye satıldığı iddia edilmişti. İddialar sonrası Acun Ilıcalı’dan bir düzeltme geldi.

ŞEYMA SOKAKTA KALMAYACAK”

Program sunucusu yapmış olduğu açıklamada, “Acun Ilıcalı dün ikimizi de aradı. Dün yaptığımız haberde villanın 50 milyon TL’ye satıldığını duyurmuştuk. Acun Ilıcalı evin satışı için pazarlıkların devam ettiğini söyledi.

O ev yaklaşık 100 Milyon TL’ye alınmış ve 50 Milyon TL’nin üzerinde bir fiyata satacağını ayrıca Şeyma Subaşı ‘nın sokakta kalmayacağını; yaptıkları protokol gereği Şeyma Subaşı’na başka bir ev alacağını söyledi.” ifadelerini kullandı.

BEN DE ZATEN AYRILACAKTIM”

ŞEYMA Subaşı daha önce bu tarz haberlerle ilgili açıklama yaparak, “Boşanma işlemi gerçekleşince Acun kendi iradesiyle evi satmayı uygun buldu. Ben de zaten evden ayrılacaktım. Çünkü ev gerçekten büyük ve biz evde kızım, bakıcısı ve ben yaşadığımız için orada kalmaya devam etmek uygun değildi benim için de.” demişti.

 

önceki yazı önceki yazımızda « makelemiz var.Şeyma Subaşı’ndan ayrılan Acun Ilıcalı’dan son dakika açıklaması! İle Benzer Sohbet YazılarıŞeyma Subaşı’ndan ayrılan Acun Ilıcalı’dan son dakika açıklaması! yazına yapılan yorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

cep sohbet