Sohbet Starları Kankalar BuradaSohbet Starları Kankalar Burada

Sohbet Starları Kankalar Burada

Net Yap, Sohbet Yap, Chat Yap,Dost Diyarı ,Sohbet Starları Kankalar Burada Hemde Türkiye,nin her yerinden Dünyanın tüm yabancı ülkelerinden sohbet sitelerimize katılan tanışarak kanka olan her biri değerli saygılı ziyaretçilerden oluşmaktadır.

Günümüzde Kanka kelimesi kız erkek genelde genç neslin kullandığı ve aşağı yukarı herkesin dilinde olan ve arkadaşlar arasında genel olarak en çok kullanılan hitap şeklidir.Günümüzde ise bazı kimselerin tüm arkadaşlarına kanka şeklinde hitap etme alışkanlıkları gözükmektedir.

Kanka kelimesini sadece reel ortamlardaki insanlardan duymuyoruz İnternet ortamlarındaki insanların katıldığı sohbet odalarında,da bu kelimeyle çok karşılaşmaktayız chat odalarına katılan ve zamanla bir birleri ile iletişimler kuran zamanla arkadaş dost olan ziyaretçiler arasında,da kullanılmakta.

Kanka kelimesinin kısa olarak açıklamasını yapalım kanka arkadaşlar arasında bir birlerine hitap şeklidir genel olarak aralarında özel samimi saygı ve sevgiye dayanan arkadaşlıklar birbirlerini kardeş gibi sevmeleri ve Kanka demek kendisine bir arkadaştan daha yakın, tıpkı bir kardeş gibi olmak demektir. Yedikleri, içtikleri, eğlenceleri, üzüntüleri bir olan kişiler demektir.

Kankalar arasında ayrı gayrı olmaz bir birlerine sadıktırlar aralarına kimse giremez  yaşam boyunca her dertlerine sorunlarına mutluluklarına ortak olan kişilerdir belki bazı insanlar için kanka sözü alışıla gelmiş basit bir söz gibi gele bilir ama öyle değil işte mesela mahallemizde iki genç vardı yani hem  mahalle arkadaşı hem okul arkadaşı aynı ortamda büyüdüklerinden dolayı hiç ayrılmazlar daima bir birlerine kanka derlerdi hiç ayrılmazlardı tesadüf,mü kader,mi aynı okullarda okudular,askere aynı gün gittiler beraber uğurlandılar beraber asker karşılaşmaları oldu askerden geldiler yine aynı kankalık,ları devam ediyordu o zamanlar askerlik dönemi iki yılda iki yıl süresince hiç bir şey değişmemişti.

Ve askerden dönüşleri evlilik zamanlarının gelmesi mahallede aynı düğünde iki gelin iki damat bulunan ilk düğün olmuştu yani çocukluk kankaları aynı gün tek düğünde evlenmişlerdi bu iki gencin yaşamlarından biliyorum kanka kelimesindeki tutkuyu kanka,lığın nasıl bir şey olduğunu bilmeyen arkadaşların Duygussohbet.org Sohbet Starları Kankalar Burada sitelerimize gelerek bizzat kankalığın ne demek olduğuna şahit olmalarını isteriz.

önceki yazı önceki yazımızda « makelemiz var.Sohbet Starları Kankalar Burada İle Benzer Sohbet YazılarıSohbet Starları Kankalar Burada yazına yapılan yorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

cep sohbet