yazılı chat siteleriyazılı chat siteleri

yazılı chat siteleri

Muhteşem yazılı chat siteleri sohbet odaları eğlencesi canlı radyo ile sizleri muhabbet sohbet içinde
beklemektedir. sohbet etmenin keyfine bizimle yaşamaya var mısınız. sohbet bizimle güzel.şimdi sohbet sitelerine parasız muhabbet giriş yaparak, Sevdiklerinle beraber chat etmenin zevkini birlikte yaşa.. Mobil girişi  bundan sonra devrede! istediğin an her yerden telefonun ile sohbete giriş yapabilirsin.! sizlere online kullanıcılar ile seviyeli ve düzeyli bir biçimde muhabbet etme imkanı sunmaktayız. Hoş sohbet ve arkadaşlık için doğru yerdesiniz!

Yazılı chat siteleri Mobil chat odaları içerisinde çeşitli odalar bulunur ve her birinin idare şekli farklılık gösterebilir.birçok kişi sitemizi ziyaret ettiğinde bu sitenin daha çok kaliteli sohbetin barındırdığını lakin nasıl ulaşacağını bilmediğini söylediğini bir çok fazla operatörlerimizden yardım alarak sizlere her konuda yardımcı olacaklardır.fakat işin doğrusu sitemiz bir yazılı muhabbet sitesidir.ücretsiz ve üye olmaksızın web sitemiz üstünden bay bayan sohbet partneri edinebilir. Kendinizi yanlız hissetiginiz her lahza kendinize müsait arkadas dost bulabiliceginiz bir muhabbet ve sohbet sunucusundasınız. Yazılı Sohbet, sohbet odaları üzerinde tanımadığımız kişiler ile özel ve genel kanallarda kişisel bilgi ve verileri paylaşmadan Yazılı Sohbet edilebilir.

Değerli ziyaretçilerimiz kısaca site tanıtımından sonra  benim gibi belki bazı kişiler arasındaki olan olumlu veya olumsuz olaylar sizlerinde dikkatini çekmiştir yani göz önünde olan olayların kimsenin gözünden kaçmadığına eminim.

Söz edeceğim konu içerisinde geçen hiç bir kelimem sadece bir şahsa ait değildir genel konuşuyorum kimsenin üzerine alınmasını istemem Lakin bende içerisinde ola bilirim belki ama zaman, zaman belki bilinçli belki bilinçsiz yaptığımız olumsuz davranışlarımız ve sergilemiş olduğumuz asabi tavırlarımız olmaktadır.

Sanal bile olsa karşımızdaki insanlara saygı duymamız ve hoş görülü olmamız gerektiğini asla unutmamamız gerek ufacık bir olay karşında ani çıkışlar yaparak bir birimizi kırıyor ve gereksiz konuşmalar yapıyoruz.

Bay veya Bayan fark etmiyor klavye başına geçince kendimizi kaybediyor ve astım,kestim tavırlar ile  hoş vakitler geçirmek amacı ile chat ortamına katılan ziyaretçilere huzursuzluk vererek insanların bu amaçlarını felakete dönüştürüyoruz.

Yarına ne olacağımızı bilmediğimiz fani dünyada bir birimizi saygılı tavırlar ile sevmek sevilmek var iken sanal diyoruz kimse  tanımaz kimin olduğumu ben egolarımı tatmin eder kim ne olursa olsun düşünceleri kafamızdan atarak bu tür yerlere katılan herkesinde yaşayan birer birey olduklarını unutmamamız gerek.

Tabi bu sözlerim herkes için geçeli değildir hoş görülü saygılı insanlarımız asabi insanlarımızdan daha fazla her ne kadar nazik kişiler fazla olsa bile bir kişinin çıkardığı huzursuzluk herkesi etkilemeye yetmektedir.

Aslında konuşulacak o kadar konu yazılacak o kadar şey var ama fazla söze gerek yok barış ile kavgasız. tartışmasız bir dünya dileklerimle saygılarımı sunarım.

DuyguSohbet Yönetim..

önceki yazı önceki yazımızda « makelemiz var.yazılı chat siteleri İle Benzer Sohbet Yazılarıyazılı chat siteleri yazına yapılan yorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

cep sohbet