Sohbet Sitelerine Genel Bakış ve Analizler

Günümüzün belki de en önemli sorunlarından birisi de insanların gittikçe yalnızlaşması ve diğer bireylerle olan ilişkilerinin zayıflayarak bitme noktasına gelmesi. Çünkü gelişen teknoloji ve artan olanaklar nedeniyle insanlar artık yüzyüze muhabbet ve dostane sohbetleri bir kenara bırakarak, sanal sohbet ortamlarında ve diğer sosyal paylaşım sitelerinde vakit geçirmeye başlamışlardır. İnternetin bilinçsiz olarak kullanılması nedeniyle manevi değerler ve insani hasletler tozlu raflarda yerini almış, eşler birbirlerine, çocuklar anne ve babalarına zaman ayıramaz olmuş, bu nedenle birbirinden kopuk halde yaşayan, birbirine saygı ve sevgi beslemeyen bir güruh peydah olmuştur. Bir zamanlar batı dünyasının emperyalist ve siyonist beyinlerinin Türk milletine vermek istediği zarar, şu anda internet sayesinde mümkün hale gelmiştir. Çünkü 7'den 70'e bütün herkesin elinde kocaman akıllı mobil telefonlarla serseri mayın gibi birbirinden habersiz yaşayan parçalanmış bir toplum haline geldik. Eski zamanları hatırlarım, aile ve komşu sohbetlerinin bir ağırlığı vardı, insanlar birbirinin gözlerine bakarak canlı olarak sohbet ederlerdi. Herkes birbirinin sorun ve dertlerini dinleyerek ortak bir çözüm bulmaya çalışırdı. Yaşadığımız şu zaman içerisinde durum oldukça vahim görünüyor. Çünkü eşler birbirinden habersiz, ebeveynler çocuklarından bihaber olarak yaşamlarına devam etmeye çalışıyor. Çünkü bütün hesaplarımızı internet üzerine yapmışız. Acaba eşini veya çocuğunu karşına alıpta, herhangi bir derdin sıkıntın varmı, hayat nasıl gidiyor diyerek sevgi ile gözlerinin içine ne zaman baktın? Vakit çok geç olmadan, eyvah demeden, iş işten geçmeden bunları düşünmende fayda var.

Sohbet Odaları

Sohbet odaları, yukarıda izah etmeye çalıştığım, gündelik hayatında aradığını bulamayan, ailesinden ve sıkıntılarından kaçmak isteyenlere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Maalesef üzülerek beyan ediyorum, içinde bulunduğumuz ahval ve şerait pek de iç açıcı görünmüyor. Yüzlerce sohbet sitesi diğer insanlardan uzaklaşarak içine kapanmış bireylere hizmet etmeye devam ediyor. Yani kısaca söylemek gerekirse arz ve talep meselesinin en canlı örneği, chat siteleri içerisinde hayat bulmaktadır. Buralara takılan insanlar, içinde bulunduğu halet-i ruhiyeye göre kendisine bir nickname (rumuz) belirleyerek bu sanal dünyada yerini alıyor. Görmediği, bilmediği, tanımadığı, sesini duymadığı insanların global sohbet odaları içerisine yazdığı yazılardan bir anlam çıkarmaya çalışarak, kendisine orada bir yer açmaya, o topluma ait olmaya çalışıyor. Çünkü artık ipin ucu kaçmış, gerçek yaşamda diğer insanlardan uzaklaşılmış, bir küskünlük ve isyan duyguları içerisinde aradığı bütün değerlerin arkadaşlık siteleri içerisinde olduğuna kanaat getirilmiştir.

Mobil Chat

Akıllı telefonların hızla hayatımıza girmesi ile birlikte yalnızlık bir kader olmaktan çıkmış vaziyette. Çünkü her yere anlık olarak ulaşmak mümkün olmaktadır. Aklın ve hayalin sınırlarını elimizdeki telefonlarla sonuna kadar zorluyoruz. Bu yüzden kadın-erkek ilişkileri çağımızda yeni bir boyut kazanmıştır. Eski dönemlerde bırakın cep telefonlarını, ev telefonları bile sayılı kişilerin evinde bulunurdu. Kızlar ve erkekler kaş göz hareketleri ile anlaşıp buluşurlardı. O dönemlerde bir mahremiyet ve mahcubiyet hakimdi. Yaşadığımız şu devirde ise mahremiyet ve mahcubiyetin yerini aleniyet ve sırnaşıklık almış vaziyettedir. Kendisine bir sevgili ve arkadaş bulmak isteyen hemen herkes Mobil Chat odalarına girerek, hayalindeki sevgili ve arkadaş adayını bulabilmek için akla hayale gelmedik metodlara başvurmaktadır. /div>

Arkadaşlık Sitesi Konya


Arkadaşlık Sitesi Konya

Arkadaşlık Sitesi Konya Chat

 Arkadaşlık sitesi konya, arkadaş arayan, konyalı kız arkadaş edinmek isteyen değerli kullanıcılarımız ve canı sıkılan, Konya ilimizde gezerken bir kız arkadaş bulmak isteyenler için tasarlanmış bedava sohbet sitesidir. 

Arkadaşlık sitesi Konya; yalnızlıktan bunalım geçiren, gerçek hayatta arkadaş bulamamaktan muzdarip olan, belli bir yaşa geldiği halde kendisine bir sevgili edinememenin ezikliği ile ne yapacağını bilemeyenlerin rağbet ettiği bir chat sitesi olarak faaliyetini sürdürmektedir. Duygusohbet.org sitemizin bünyesinde yer alan arkadaşlık sitesi Konya, birileri ile tanışmak için can atan, arkadaş, sevgili ve yeni aşklar peşinde koşan tüm yetişkin bireylere hizmet vermektedir.

Diyelim ki, yaşadığınız kentte yalnız ve biçare kaldınız, yahut Konya ilimize misafir olarak geldiniz, hemen sitemize girerek bütün sıkıntılarınızdan kurtulabilir, aradığınız her ne ise mutlaka ilerleyen zamanlarda aradığınıza ulaşırsınız. Başka illerde yaşayıp Konya ilimizi merak eden chat tutkunları da hiç çekinmeden sitemizi ziyaret ederek seviyeli arkadaşlıklar kurabilir. Boşuna dememişler “Gez Dünyayı Gör Konyayı” diye. Bir de “Hanyayı Konyayı Göreceksin” sözü oldukça muteberdir. Burada geçen “Hanya” bir işin gerçek iç yüzünü görerek akıllanmak, bilinçlenmek anlamında kullanılmaktadır. Sizlerde Konya ilimizde saklı olan cevherleri sitemiz sayesinde inşallah bulacaksınız.

Arkadaşlık Sitesi Konya Tamamen Ücretsiz

Konya chat sohbet sitesi sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına sürekli kendini yenilemektedir. Nezih bir ortamda sohbet edebilmeniz için çağın gerektirdiği teknolojiyi çok yakından takip etmektedir. Sohbet odaları içerisinde asla spam, küfürlü yazışmalar, argo diyaloglar yer almamaktadır. Hal böyle olunca Bayan/bay kullanıcılar hiç çekinmeden sitemize girmektedir. Gönlünüzün sultanını bulabilir, arkadaş ve sevgili konusunda asla zorluk çekmezsiniz. Chat sitemiz içerisinde edep ve haya çerçevesinde her konu hakkında sohbetlerinizi özgürce yapabilirsiniz. Gündelik hayatta özgüven eksikliği çekenler, içine kapanık olanlar, utangaç kişilikler için sitemiz adeta bir terapi hizmeti görmektedir.

Arkadaşlık Sitesi Konya Bedava Mesajlaşma

Konya arkadaşlık siteleri günün her saati faal olarak hizmet vermektedir. Site içerisinde bulunan kız ve erkeklerle bedava mesajlaşabilirsiniz. Sitemizden ücretsiz olarak yararlanmak için yapacağınız şey son derece basittir. Web tarayıcı üzerinden ya da mobil chat uygulamamız üzerinden derhal hızlı bir şekilde bağlantı yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir