Mobil Chat


Mobil Chat

Mobil Chat

Bedava Sohbet odaları Sitesi sizleri beklemekte, Mobil Chat Sitesinde sizleri beklemekteyiz, chat sitesi, Kimi insanlar olumlu bir karaktere sahipken kimi insanlar da olumsuz yani kötü bir karaktere sahiptir . Bir insanın dürüst olması,  güvenilir ve ahlaklı olması , emanete hıyanet etmemesi , şerefli ve namuslu olması da bir karakter özelliği gösterir .  Bir kimsenin yalancı olması , dedikodu yapması , iki yüzlü olması ,  ahlaksız olması ve küfürlü konuşması da bir karakter özelliğidir .Siz chat severler daha iyi biliyorki sohbet chat odalarımızda iki karakteride taşıyan insanlar var aslında karakterini yanlış yansıtan daha fazla insan var. İnsanların bu şekilde olmasının çeşitli sebepleri vardır . İnsanın içinde dünyaya geldiği ailesi , yakın çevresi , arkadaşları , eşi, dostu ..vb  gibi etkenler karakterin belirlenmesinde etkili olur.

Mobil Chat Ortamı

Kimi insanlar karakterli olur , kimi insanlar da karaktersiz olur . Bunun için insanları iyi tanımalı ve güvenmediğiniz , sözünün eri olmayan insanlarla çok fazla vakit geçirmemeli ve hatta aynı ortamda bile bulunmamalısınız . Biz de sizler için özenle yanımızda olan kişileri seçiyoruz karakteri olan insanları sohbet odamızda bulunduruyoruz.Tabi yanılmış olduklarımız var mıdır bilemem zaman gösterir onuda .Kimi insanlar vardır güçlü ve zalim olanın yanında yer alır ve güçsüz ve mazlum olanı korumaz . İşte böyle insanlar karaktersiz kimselerdir . Ya da haksızlık karşısında hiç bir şey yapmayan ve susan birtakım insanlar da vardır . Bunlar da karaktersizdir . Biz sohbet odamız olarak haklının yanında susmayan mazlumu korumayi temel gören kişileriz. Sohbet odamızdan vazgeçmeyin bence sizin uçin en ideal yer burası. Kişinin karakterli olması onun özü ve sözü ile bir olması ve her zaman dengeli davranışlar göstermesi ve anlık hareketlerde bulunmaması gerekir .

Sohbet Sitesi Karakter daha küçük yaşlarda iken içinde yaşanılan toplumun değer yargılarının benimsenmesi ile şekil alan bir kişilik özelliğidir . İnsanlar karakterli olmalı ve karaktersiz davranışları varsa bunları bir an önce düzeltmeli ve kendine çeki düzen vererek karakterli bir kimse olmalıdır .Sizde kendinizi karakterli görüp anlattığımız gibiyseniz bizdensiniz.Adres belli sanırim lafı uzatmaya gerek yok:).

Mobil Chat

Mobil Chat

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir