Sohbet Sitelerine Genel Bakış ve Analizler

Günümüzün belki de en önemli sorunlarından birisi de insanların gittikçe yalnızlaşması ve diğer bireylerle olan ilişkilerinin zayıflayarak bitme noktasına gelmesi. Çünkü gelişen teknoloji ve artan olanaklar nedeniyle insanlar artık yüzyüze muhabbet ve dostane sohbetleri bir kenara bırakarak, sanal sohbet ortamlarında ve diğer sosyal paylaşım sitelerinde vakit geçirmeye başlamışlardır. İnternetin bilinçsiz olarak kullanılması nedeniyle manevi değerler ve insani hasletler tozlu raflarda yerini almış, eşler birbirlerine, çocuklar anne ve babalarına zaman ayıramaz olmuş, bu nedenle birbirinden kopuk halde yaşayan, birbirine saygı ve sevgi beslemeyen bir güruh peydah olmuştur. Bir zamanlar batı dünyasının emperyalist ve siyonist beyinlerinin Türk milletine vermek istediği zarar, şu anda internet sayesinde mümkün hale gelmiştir. Çünkü 7'den 70'e bütün herkesin elinde kocaman akıllı mobil telefonlarla serseri mayın gibi birbirinden habersiz yaşayan parçalanmış bir toplum haline geldik. Eski zamanları hatırlarım, aile ve komşu sohbetlerinin bir ağırlığı vardı, insanlar birbirinin gözlerine bakarak canlı olarak sohbet ederlerdi. Herkes birbirinin sorun ve dertlerini dinleyerek ortak bir çözüm bulmaya çalışırdı. Yaşadığımız şu zaman içerisinde durum oldukça vahim görünüyor. Çünkü eşler birbirinden habersiz, ebeveynler çocuklarından bihaber olarak yaşamlarına devam etmeye çalışıyor. Çünkü bütün hesaplarımızı internet üzerine yapmışız. Acaba eşini veya çocuğunu karşına alıpta, herhangi bir derdin sıkıntın varmı, hayat nasıl gidiyor diyerek sevgi ile gözlerinin içine ne zaman baktın? Vakit çok geç olmadan, eyvah demeden, iş işten geçmeden bunları düşünmende fayda var.

Sohbet Odaları

Sohbet odaları, yukarıda izah etmeye çalıştığım, gündelik hayatında aradığını bulamayan, ailesinden ve sıkıntılarından kaçmak isteyenlere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Maalesef üzülerek beyan ediyorum, içinde bulunduğumuz ahval ve şerait pek de iç açıcı görünmüyor. Yüzlerce sohbet sitesi diğer insanlardan uzaklaşarak içine kapanmış bireylere hizmet etmeye devam ediyor. Yani kısaca söylemek gerekirse arz ve talep meselesinin en canlı örneği, chat siteleri içerisinde hayat bulmaktadır. Buralara takılan insanlar, içinde bulunduğu halet-i ruhiyeye göre kendisine bir nickname (rumuz) belirleyerek bu sanal dünyada yerini alıyor. Görmediği, bilmediği, tanımadığı, sesini duymadığı insanların global sohbet odaları içerisine yazdığı yazılardan bir anlam çıkarmaya çalışarak, kendisine orada bir yer açmaya, o topluma ait olmaya çalışıyor. Çünkü artık ipin ucu kaçmış, gerçek yaşamda diğer insanlardan uzaklaşılmış, bir küskünlük ve isyan duyguları içerisinde aradığı bütün değerlerin arkadaşlık siteleri içerisinde olduğuna kanaat getirilmiştir.

Mobil Chat

Akıllı telefonların hızla hayatımıza girmesi ile birlikte yalnızlık bir kader olmaktan çıkmış vaziyette. Çünkü her yere anlık olarak ulaşmak mümkün olmaktadır. Aklın ve hayalin sınırlarını elimizdeki telefonlarla sonuna kadar zorluyoruz. Bu yüzden kadın-erkek ilişkileri çağımızda yeni bir boyut kazanmıştır. Eski dönemlerde bırakın cep telefonlarını, ev telefonları bile sayılı kişilerin evinde bulunurdu. Kızlar ve erkekler kaş göz hareketleri ile anlaşıp buluşurlardı. O dönemlerde bir mahremiyet ve mahcubiyet hakimdi. Yaşadığımız şu devirde ise mahremiyet ve mahcubiyetin yerini aleniyet ve sırnaşıklık almış vaziyettedir. Kendisine bir sevgili ve arkadaş bulmak isteyen hemen herkes Mobil Chat odalarına girerek, hayalindeki sevgili ve arkadaş adayını bulabilmek için akla hayale gelmedik metodlara başvurmaktadır. /div>

Artvin Sohbet Odaları


Artvin Sohbet Odaları

Artvin Sohbet Odaları

Mobil sohbet olarak kullana biliceğiniz bir sistem, Artvin sohbet odaları Sitesi sizler için,

Ücretsiz Sohbet Sitesinde kaliteli sohbet etmekteyiz sizleride aramızda görmek bizleri çok memlun edicektir, amacımız burada sadece Sohbet Etmek ve bunun için elimizden geleni yapmaktayız bugün yine bir şehir makalesi ile sizleri baş başa bırakmak istiyorum, Artvin Türkiye’nin Karadeniz bölgesinde bulunan kullanıcılarımız sizleri beklemekte, çok güzel bir şehrimizdir Artvin devlet ve iş adamları yatırımlarını bu bölge üzerine yapsalar gerçekten tutulacak doğası havası insani inanın mest ediyor, ve mutlaka uğramanızı isterim, peki Artvin’de gezilicek yerler nereler bunlarıda sayalım sizlere : Mençuna Şelalesi + Çifte Köprü + Maral Şelalesi + Karagol Sahara Milli Parki + İstanbul Bazaar Alışveriş Merkezi + Hatila Cam Seyir Terası + Dolishane (Hamamlı) Kilisesi + Hatila Vadisi Milli Parkı + Balıklı Güneşli Şelaleleri Tabiat Parkı ve sayamadığım bir çok güzel yerleri bulunan şehrimiz sizleri beklemekte, gidip mutlaka görmenizi tavsiye ederim, peki bu güzel şehrimiz olan Artvin Nüfusu kaç Geçtiğimiz yıllara göre : 7.867 artmış 174.010 olmuştur ve bu nüfus yapılan araştırmalara göre ise : 87.715 erkek ve 86.295 kadından oluşmaktadır yüzde olarak ise: %50,41 erkek, %49,59 kadın olarak bilinmekte, gerçekten çok güzel bir şehir ve mutlaka sizlerinde ziyaretlerini beklemekte, tarihi açıdan çok zengin vede gerçekten güzel yerleri var olan şehrimiz sizleri beklemekte, Artvin den bildiklerimiz bu kadar şimdi sizleride Seviyeli sohbet odaları Sitesinde sizleri davet etmek istiyorum, haydi gelin güzel bir sohbet sitesi hayal edelim vede gerçekleştmekteyiz,

Artvin Chat Ortamı

Seviyeli Sohbet Odaları Sitesi sizleri beklemekte, amacımız burada sadece Chat etmekteyiz, Türkiye’nin her bir ilinden ilçesinden bulunan kullanıcılarımız burada sizleri beklemekte, kim bilir yeni dostluklar yeni arkadaşlıklar yeni aşklar, sizleri beklemekte, kim bilebilirki, sizler için elimizden geleni yapmaktayız, amacımız burası, vede sizlerle birlikte, en iyi şekilde sohbet ediyoruz ve sizleride burada bekliyoruz, Mobil sohbet Sayesinde bir çok akıllı cep telefonlarınızdan tabletlerinizden bilgisayarlarınızdan hızlı güvenilir bir biçimde giriş yapabilir sizlerde Kaliteli chat Yapabilirsiniz, ALLAH’A Emanet olun, Seviyeli sohbet odaları.

Artvin Sohbet odaları

Artvin Sohbet Odaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir