Sohbet Sitelerine Genel Bakış ve Analizler

Günümüzün belki de en önemli sorunlarından birisi de insanların gittikçe yalnızlaşması ve diğer bireylerle olan ilişkilerinin zayıflayarak bitme noktasına gelmesi. Çünkü gelişen teknoloji ve artan olanaklar nedeniyle insanlar artık yüzyüze muhabbet ve dostane sohbetleri bir kenara bırakarak, sanal sohbet ortamlarında ve diğer sosyal paylaşım sitelerinde vakit geçirmeye başlamışlardır. İnternetin bilinçsiz olarak kullanılması nedeniyle manevi değerler ve insani hasletler tozlu raflarda yerini almış, eşler birbirlerine, çocuklar anne ve babalarına zaman ayıramaz olmuş, bu nedenle birbirinden kopuk halde yaşayan, birbirine saygı ve sevgi beslemeyen bir güruh peydah olmuştur. Bir zamanlar batı dünyasının emperyalist ve siyonist beyinlerinin Türk milletine vermek istediği zarar, şu anda internet sayesinde mümkün hale gelmiştir. Çünkü 7'den 70'e bütün herkesin elinde kocaman akıllı mobil telefonlarla serseri mayın gibi birbirinden habersiz yaşayan parçalanmış bir toplum haline geldik. Eski zamanları hatırlarım, aile ve komşu sohbetlerinin bir ağırlığı vardı, insanlar birbirinin gözlerine bakarak canlı olarak sohbet ederlerdi. Herkes birbirinin sorun ve dertlerini dinleyerek ortak bir çözüm bulmaya çalışırdı. Yaşadığımız şu zaman içerisinde durum oldukça vahim görünüyor. Çünkü eşler birbirinden habersiz, ebeveynler çocuklarından bihaber olarak yaşamlarına devam etmeye çalışıyor. Çünkü bütün hesaplarımızı internet üzerine yapmışız. Acaba eşini veya çocuğunu karşına alıpta, herhangi bir derdin sıkıntın varmı, hayat nasıl gidiyor diyerek sevgi ile gözlerinin içine ne zaman baktın? Vakit çok geç olmadan, eyvah demeden, iş işten geçmeden bunları düşünmende fayda var.

Sohbet Odaları

Sohbet odaları, yukarıda izah etmeye çalıştığım, gündelik hayatında aradığını bulamayan, ailesinden ve sıkıntılarından kaçmak isteyenlere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Maalesef üzülerek beyan ediyorum, içinde bulunduğumuz ahval ve şerait pek de iç açıcı görünmüyor. Yüzlerce sohbet sitesi diğer insanlardan uzaklaşarak içine kapanmış bireylere hizmet etmeye devam ediyor. Yani kısaca söylemek gerekirse arz ve talep meselesinin en canlı örneği, chat siteleri içerisinde hayat bulmaktadır. Buralara takılan insanlar, içinde bulunduğu halet-i ruhiyeye göre kendisine bir nickname (rumuz) belirleyerek bu sanal dünyada yerini alıyor. Görmediği, bilmediği, tanımadığı, sesini duymadığı insanların global sohbet odaları içerisine yazdığı yazılardan bir anlam çıkarmaya çalışarak, kendisine orada bir yer açmaya, o topluma ait olmaya çalışıyor. Çünkü artık ipin ucu kaçmış, gerçek yaşamda diğer insanlardan uzaklaşılmış, bir küskünlük ve isyan duyguları içerisinde aradığı bütün değerlerin arkadaşlık siteleri içerisinde olduğuna kanaat getirilmiştir.

Mobil Chat

Akıllı telefonların hızla hayatımıza girmesi ile birlikte yalnızlık bir kader olmaktan çıkmış vaziyette. Çünkü her yere anlık olarak ulaşmak mümkün olmaktadır. Aklın ve hayalin sınırlarını elimizdeki telefonlarla sonuna kadar zorluyoruz. Bu yüzden kadın-erkek ilişkileri çağımızda yeni bir boyut kazanmıştır. Eski dönemlerde bırakın cep telefonlarını, ev telefonları bile sayılı kişilerin evinde bulunurdu. Kızlar ve erkekler kaş göz hareketleri ile anlaşıp buluşurlardı. O dönemlerde bir mahremiyet ve mahcubiyet hakimdi. Yaşadığımız şu devirde ise mahremiyet ve mahcubiyetin yerini aleniyet ve sırnaşıklık almış vaziyettedir. Kendisine bir sevgili ve arkadaş bulmak isteyen hemen herkes Mobil Chat odalarına girerek, hayalindeki sevgili ve arkadaş adayını bulabilmek için akla hayale gelmedik metodlara başvurmaktadır. /div>

Ask Sohbet


Ask Sohbet

Ask Sohbet

– Chat Sohbet odaları sitesi sizler için açıktır, en iyi şekilde Ask Sohbet Odaları sitesi sizlerle birlikte mobil sohbet.

Kaliteli keyifli bir sohbet sitesi sizler için açılmış durumda, en iyi şekilde sohbet etmek burada sizlerle birlikte keyifli hoş vakitler geçirmek istiyoruz, amacımız belli aile ortamı kurmak ve bunun için elimizden geleni yapıyor ve sizleri aramızda görmek istiyoruz, sizlerle tanışmak istiyoruz, Aşk Sohbet Odaları sitesi sizler için açılmış olup en iyi şekilde burada aşk ile sohbet etmekteyiz, her şey sevmek sevilmek aşık olmak değildir insan bir işi aşk ile yapıyorsa zaten, o iş gerçekten çok güzel olur, gerçekten bizler en iyi şekilde sohbet odaları sitesinde sizleri beklemekteyiz, haydi gel sende bedava sohbet et, vede chat sohbet odaları sitesinde sizlerde istediğiniz her bilgiyi alın, kaliteli sohbet edin, yeni aşklara yelken açın. sizlerle birlikte bizler burada güzel vakitler geçirmek istiyoruz, hoşça vakitler burada sizleri beklemekte radyo dinle oyun oyna, chat yap 7/24 Sohbet sitesinde, sende doyasıya sohbet et, yeni arkadaşlıklar kur, resimli sohbet sayesinde istediğin her karakteri koy, kendini anlatıcak karakterler, koya bilirsin, ama cinsel vede siyasi resimler koymak yasaktır, bunun dışında istediğiniz her resmi koya bilirsiniz, haydi sizlerde gelin bedava sohbet odaları sitesinde ücretsizce chat yapalım, %100 Canlı user desteği ile bizler burada sizleri bekliyor olacağız.

Kaliteli Sohbet

Ücretsiz chat sitesi sizler için açılmıştır en iyi şekilde burada sohbet edin, Türkiye’nin her bir ilinden ilçesinden bulunan kullanıcılarımızla birlikte burada sohbet etmek istermisiniz* amacımız gayet açık ve net, insanlar burada rahat rahat sohbet etsinler diye uğraşıyoruz ve sizleri aramızda görmek istiyoruz, kim bilir yeni dostluklar yeni arkadaşlıklar belkide yeni aşklara yelken açabilirsiniz, Mobil Sohbet Sayesinde bir çok akıllı cep telefonlarınızdan tabletlerinizden bilgisayalarınızdan hızlı güvenilir bir biçimde giriş sağlıya bilirsiniz, vede sizlerde burada güzel vakitler geçirin, evden iş yerinden internetin olduğu her yerden gönül rahatlıyla sohbet etme şansına sahipsiniz, https://www.duygusohbet.org chat sitesi sizlerle birikte haraket etmek istiyoruz, ALLAH’A Emanet olun.

Ask Sohbet

Ask Sohbet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir