Avrupa Sohbet


Avrupa Sohbet

Avrupa Sohbet

Gurbette yaşayan tüm avrupalı bay ve bayan vatandaşlarımızın ortak sitesine hoş geldiniz, Avrupa Sohbet gururla sunar.

Avrupa Tarihi!

Avrupa’ya ilk gelenler muhtemelen Asya’dan gelip yerleşmişlerdir. Bilinen ilk Avrupa medeniyeti M.Ö. 8. yüzyılda Yunanistan’da başlar. Yunanlılar M.Ö. 5. yüzyılda en parlak devirlerini yaşamışlar ve Makedonya Kralı Büyük İskender, Anadolu, Mısır, Mezopotamya ve Hind kıyılarına kadar seferler yapmıştır. Yunanlıların yıkılmasından sonra kurulan Roma İmparatorluğu, Akdeniz ülkelerinin tamamını, Almanya içlerine ve Britanya adalarına kadar olan yerleri ellerine geçirmiştir, Yunanlılar M.Ö. 5. yüzyılda en parlak devirlerini yaşamışlar ve Makedonya Kralı Büyük İskender, Anadolu, Mısır, Mezopotamya ve Hind kıyılarına kadar seferler yapmıştır. Yunanlıların yıkılmasından sonra kurulan Roma İmparatorluğu, Akdeniz ülkelerinin tamamını, Almanya içlerine ve Britanya adalarına kadar olan yerleri ellerine geçirmiştir,
Ortaçağ müddetince Avrupa’da bir kilise hakimiyeti vardı. Krallar dahi kiliseye karşı koyamıyor ve kilise karşısında aciz kalıyordu. Papazların çağrısı üzerine on ikinci yüzyıldan itibaren Kudüs’e kanlı Haçlı seferleri başladı ve defalarca tekrarlandı.

Avrupa Ülkelerinin İsimleri;

Roma, Almanya, İngiltere, Fransa, Rusya gibi bir çok devlet tarafından kurulan bir kuruluştur.

Avrupa Chat Odaları

İnternetin olduğu her tüm  ülkelerinden aramıza günü birlik olarak 7 günün 24 saati boyunca giriş yapabilir burada tüm eski ve yeni insanlarla birlikte ücret ödemeden ve üye olmadan zaman geçirebilirsiniz, Daha kolay bir ortam sağlarken kendinize kafa dengi uyumlu kişilerle karşılaşabilir ve onlarla beraber bu sitemiz de canlı olarak Sohbet etme şansını da yakalayabilirsiniz, Şu sanal alemde gittikçe yaygınlaşan sohbet mekanların haliyle artık günümüzde fenomen haline gelmiştir, Bizim buradaki amacımız dünyanın bir ucundan diğer ucunda yaşam mücadelesi veren bay ve bayan üyelerini bir araya gelmesine vesile olmak adına kesintisiz ve şifresiz olarak en iyi derecede hizmetler sunmak. Gönül rahatlığıyla sitemize katılın ve hemen bedava sohbet sitesinde de birden çok kişi ile aynı anda muhabbet etmenin tadına varın, Gurbet Sohbet olarak dilediğiniz kadar aramıza katılın en iyi zamanlarınızı burada bizlerle geçirebilirsiniz, Bütün avrupalı türk vatandaşlarımız burada sen neredesin?

Avrupa Sohbet

Avrupa Sohbet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir