Sohbet Sitelerine Genel Bakış ve Analizler

Günümüzün belki de en önemli sorunlarından birisi de insanların gittikçe yalnızlaşması ve diğer bireylerle olan ilişkilerinin zayıflayarak bitme noktasına gelmesi. Çünkü gelişen teknoloji ve artan olanaklar nedeniyle insanlar artık yüzyüze muhabbet ve dostane sohbetleri bir kenara bırakarak, sanal sohbet ortamlarında ve diğer sosyal paylaşım sitelerinde vakit geçirmeye başlamışlardır. İnternetin bilinçsiz olarak kullanılması nedeniyle manevi değerler ve insani hasletler tozlu raflarda yerini almış, eşler birbirlerine, çocuklar anne ve babalarına zaman ayıramaz olmuş, bu nedenle birbirinden kopuk halde yaşayan, birbirine saygı ve sevgi beslemeyen bir güruh peydah olmuştur. Bir zamanlar batı dünyasının emperyalist ve siyonist beyinlerinin Türk milletine vermek istediği zarar, şu anda internet sayesinde mümkün hale gelmiştir. Çünkü 7'den 70'e bütün herkesin elinde kocaman akıllı mobil telefonlarla serseri mayın gibi birbirinden habersiz yaşayan parçalanmış bir toplum haline geldik. Eski zamanları hatırlarım, aile ve komşu sohbetlerinin bir ağırlığı vardı, insanlar birbirinin gözlerine bakarak canlı olarak sohbet ederlerdi. Herkes birbirinin sorun ve dertlerini dinleyerek ortak bir çözüm bulmaya çalışırdı. Yaşadığımız şu zaman içerisinde durum oldukça vahim görünüyor. Çünkü eşler birbirinden habersiz, ebeveynler çocuklarından bihaber olarak yaşamlarına devam etmeye çalışıyor. Çünkü bütün hesaplarımızı internet üzerine yapmışız. Acaba eşini veya çocuğunu karşına alıpta, herhangi bir derdin sıkıntın varmı, hayat nasıl gidiyor diyerek sevgi ile gözlerinin içine ne zaman baktın? Vakit çok geç olmadan, eyvah demeden, iş işten geçmeden bunları düşünmende fayda var.

Sohbet Odaları

Sohbet odaları, yukarıda izah etmeye çalıştığım, gündelik hayatında aradığını bulamayan, ailesinden ve sıkıntılarından kaçmak isteyenlere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Maalesef üzülerek beyan ediyorum, içinde bulunduğumuz ahval ve şerait pek de iç açıcı görünmüyor. Yüzlerce sohbet sitesi diğer insanlardan uzaklaşarak içine kapanmış bireylere hizmet etmeye devam ediyor. Yani kısaca söylemek gerekirse arz ve talep meselesinin en canlı örneği, chat siteleri içerisinde hayat bulmaktadır. Buralara takılan insanlar, içinde bulunduğu halet-i ruhiyeye göre kendisine bir nickname (rumuz) belirleyerek bu sanal dünyada yerini alıyor. Görmediği, bilmediği, tanımadığı, sesini duymadığı insanların global sohbet odaları içerisine yazdığı yazılardan bir anlam çıkarmaya çalışarak, kendisine orada bir yer açmaya, o topluma ait olmaya çalışıyor. Çünkü artık ipin ucu kaçmış, gerçek yaşamda diğer insanlardan uzaklaşılmış, bir küskünlük ve isyan duyguları içerisinde aradığı bütün değerlerin arkadaşlık siteleri içerisinde olduğuna kanaat getirilmiştir.

Mobil Chat

Akıllı telefonların hızla hayatımıza girmesi ile birlikte yalnızlık bir kader olmaktan çıkmış vaziyette. Çünkü her yere anlık olarak ulaşmak mümkün olmaktadır. Aklın ve hayalin sınırlarını elimizdeki telefonlarla sonuna kadar zorluyoruz. Bu yüzden kadın-erkek ilişkileri çağımızda yeni bir boyut kazanmıştır. Eski dönemlerde bırakın cep telefonlarını, ev telefonları bile sayılı kişilerin evinde bulunurdu. Kızlar ve erkekler kaş göz hareketleri ile anlaşıp buluşurlardı. O dönemlerde bir mahremiyet ve mahcubiyet hakimdi. Yaşadığımız şu devirde ise mahremiyet ve mahcubiyetin yerini aleniyet ve sırnaşıklık almış vaziyettedir. Kendisine bir sevgili ve arkadaş bulmak isteyen hemen herkes Mobil Chat odalarına girerek, hayalindeki sevgili ve arkadaş adayını bulabilmek için akla hayale gelmedik metodlara başvurmaktadır. /div>

Bedava Sohbet Et


Bedava Sohbet Et

Bedava Sohbet Et

– Alışık olmadığımız bir chat sistemi sizlerle birlikte amacımız Duygu Sohbet ile farklılık yaratmak gelin Bedava Sohbet et bayan bay kişilerle tanış.

https://www.duygusohbet.org chat siteleri sizler için aktif, haydi gelin burada seviyeli bir şekilde sohbet edelim ve sizlerle birlikte karşılıklı görüşelim, bizler burada her şeyin en iyisi olsun diye uğraşıyoruz ve sizlerin desteklerine ihtiyacımız var destekten kastım kesinlikle sizlerden maddi bir beklentimiz yok, bunu bilmenizi isterim öncelikle, vede sizlerle birlikte burada bizler https://www.duygusohbet.org sitesini büyütmek için uğraşmak isterim, peki bana bu konuda yardımcı olabilirnisiniz, evet derseniz buyurun sizleri sohbet chat odaları sitesinde bekleniyorsunuz, bir çok sohbet siteleri kuruldu peş peşe büyük sunucularda var, küçük sunucularda var hatta bilmediğimiz yerler bile mevcut eski bir irc sohbet ciyseniz mutlaka tanıdığınız çıkar, Eskileri iade etmek gibi bir şey, olsa gerek, 15 Yıldır bu irc işindeyim, Pişmanmıyım hayır yeri geldiği zaman oluyor tabi insan, vede burada her insanla her kesimle sohbet etme şansını yakalıyorsunuz, amacımız burası büyümesi vede insan Ne kadar Aile ortamı büyük olursa o kadar iyi, kaliteli sohbet eden pek fazla sohbet siteside kalmadı, illaki var hep biz diye bir şey yok, emeğini yapan insanlarda var tabi onlar da bu işi iyi biliyorlar, bizler farklıyız neden, Resimli Sohbet Sitemiz mevcut, ve insanlar burada kaliteli sohbet etmekteler, haydi gelin, en iyi şekilde sohbet sitesi sizler için açık.

Bedava Sohbet

Bir çok güzel yanı olan sohbet sitesi, sizlerle birlikte üyelik ücret ödeme gibi bir derdiniz yok içinizden geçtiği gibi davranın ama mutlaka seviyeli şekilde olsun aksi taktirde siteden uzaklaştırılacaksınız, burada kimse kimseyi ezemez, kimse kendini ezdirmez olurda özelde sizleri özelde rahatsız eden olursa bunu yapan admin bile olsa siteden uzaklaştırılacaktır kendi sohbet sitemi hiç bir sureetle adı kirlensin istemiyorum ve sizlerin güvenini kazanmaya başlarken kaybetmekte istemiyorum, haydi sizleri burada beklemekteyim, Mobil Sohbet ile bütün akıllı cep telefonlarınızdan tablet bilgisayar ve bütün interneti olan telefonlardan giriş yapabilir oyun oynuya bilir resim yükleye bilir, radyo kanalında yayıncı arkadaşlarımızı dinliye bilir vede 7/24 #Sohbet Odasında sohbet edebilir keyif sizin istediğiniz her şey var bu sohbet sitesinde, ALLAH’A Emanet olun.

Bedava Sohbet Et

Bedava Sohbet Et

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir