Sohbet Sitelerine Genel Bakış ve Analizler

Günümüzün belki de en önemli sorunlarından birisi de insanların gittikçe yalnızlaşması ve diğer bireylerle olan ilişkilerinin zayıflayarak bitme noktasına gelmesi. Çünkü gelişen teknoloji ve artan olanaklar nedeniyle insanlar artık yüzyüze muhabbet ve dostane sohbetleri bir kenara bırakarak, sanal sohbet ortamlarında ve diğer sosyal paylaşım sitelerinde vakit geçirmeye başlamışlardır. İnternetin bilinçsiz olarak kullanılması nedeniyle manevi değerler ve insani hasletler tozlu raflarda yerini almış, eşler birbirlerine, çocuklar anne ve babalarına zaman ayıramaz olmuş, bu nedenle birbirinden kopuk halde yaşayan, birbirine saygı ve sevgi beslemeyen bir güruh peydah olmuştur. Bir zamanlar batı dünyasının emperyalist ve siyonist beyinlerinin Türk milletine vermek istediği zarar, şu anda internet sayesinde mümkün hale gelmiştir. Çünkü 7'den 70'e bütün herkesin elinde kocaman akıllı mobil telefonlarla serseri mayın gibi birbirinden habersiz yaşayan parçalanmış bir toplum haline geldik. Eski zamanları hatırlarım, aile ve komşu sohbetlerinin bir ağırlığı vardı, insanlar birbirinin gözlerine bakarak canlı olarak sohbet ederlerdi. Herkes birbirinin sorun ve dertlerini dinleyerek ortak bir çözüm bulmaya çalışırdı. Yaşadığımız şu zaman içerisinde durum oldukça vahim görünüyor. Çünkü eşler birbirinden habersiz, ebeveynler çocuklarından bihaber olarak yaşamlarına devam etmeye çalışıyor. Çünkü bütün hesaplarımızı internet üzerine yapmışız. Acaba eşini veya çocuğunu karşına alıpta, herhangi bir derdin sıkıntın varmı, hayat nasıl gidiyor diyerek sevgi ile gözlerinin içine ne zaman baktın? Vakit çok geç olmadan, eyvah demeden, iş işten geçmeden bunları düşünmende fayda var.

Sohbet Odaları

Sohbet odaları, yukarıda izah etmeye çalıştığım, gündelik hayatında aradığını bulamayan, ailesinden ve sıkıntılarından kaçmak isteyenlere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Maalesef üzülerek beyan ediyorum, içinde bulunduğumuz ahval ve şerait pek de iç açıcı görünmüyor. Yüzlerce sohbet sitesi diğer insanlardan uzaklaşarak içine kapanmış bireylere hizmet etmeye devam ediyor. Yani kısaca söylemek gerekirse arz ve talep meselesinin en canlı örneği, chat siteleri içerisinde hayat bulmaktadır. Buralara takılan insanlar, içinde bulunduğu halet-i ruhiyeye göre kendisine bir nickname (rumuz) belirleyerek bu sanal dünyada yerini alıyor. Görmediği, bilmediği, tanımadığı, sesini duymadığı insanların global sohbet odaları içerisine yazdığı yazılardan bir anlam çıkarmaya çalışarak, kendisine orada bir yer açmaya, o topluma ait olmaya çalışıyor. Çünkü artık ipin ucu kaçmış, gerçek yaşamda diğer insanlardan uzaklaşılmış, bir küskünlük ve isyan duyguları içerisinde aradığı bütün değerlerin arkadaşlık siteleri içerisinde olduğuna kanaat getirilmiştir.

Mobil Chat

Akıllı telefonların hızla hayatımıza girmesi ile birlikte yalnızlık bir kader olmaktan çıkmış vaziyette. Çünkü her yere anlık olarak ulaşmak mümkün olmaktadır. Aklın ve hayalin sınırlarını elimizdeki telefonlarla sonuna kadar zorluyoruz. Bu yüzden kadın-erkek ilişkileri çağımızda yeni bir boyut kazanmıştır. Eski dönemlerde bırakın cep telefonlarını, ev telefonları bile sayılı kişilerin evinde bulunurdu. Kızlar ve erkekler kaş göz hareketleri ile anlaşıp buluşurlardı. O dönemlerde bir mahremiyet ve mahcubiyet hakimdi. Yaşadığımız şu devirde ise mahremiyet ve mahcubiyetin yerini aleniyet ve sırnaşıklık almış vaziyettedir. Kendisine bir sevgili ve arkadaş bulmak isteyen hemen herkes Mobil Chat odalarına girerek, hayalindeki sevgili ve arkadaş adayını bulabilmek için akla hayale gelmedik metodlara başvurmaktadır. /div>

Bedava Sohbet Sitesi


Bedava Sohbet Sitesi

Bedava Sohbet Sitesi

– İnsanların Kırgınlıkları olur, reel hayatımızda, bir çok sorun yaşarız, Sanal sohbet Eğlenceli merkezi, Duygu sohbet, Bedava Sohbet sitesi.

Bir çok anlamda insanlar bir birlerine kırıla biliyor en yakın dostluklar bile, bite biliyor ufacık tefecik bir yanlış anlama sonuçunda, bizler kırılıyoruz nedir biliyormusunuz aslında, biz kendimize kırgınız, vede Arkadaşlarımız ne diyorsa, onlara kırılıp Üzülüyoruz, hayatta bir çok gerekçeler vardır, Çalışmak zorunda olduğumuzu Ailemizin olduğunu vede yeni yeni insanlarla tanışmak için çaba sarfettiğimiz bir gerçek, sizler ücretsiz olarak mobil sohbet sitesine giriş yapabilirsiniz, burada bizler elimizden geldiği kadar sizlerin yanında destek oluyoruz, bir çok sohbet sitesi sadece kendini düşünmekte, inanın Duygu Sohbet böyle bir şeyi düşünmedi. kendinden fazla insanları düşündü, O yüzden düştük kalktık düştük kalktık hep bir mantığımız vardı, bir dalgada gemi yok olup giderse o gemi güçsüzdür, bizler direndik 4 senemizi verdik ama yeni insanlarla tanıştık ama güzel şeyler oldu, ama yaptık en azından denedik ama yaptık ve başardık bir çok dostumuz oluştu burada, en kaliteli insanlarla birlikte olduk, yeri geldik sabaha kadar sohbet ettik, yeri geldi radyolarda dinledik, birbirimizi, en güzel şarkılara eşlik ettik, beraber güldük ağladık, Muhabbet ettik, güzel insanlar burada sizleri beklemekte, belki sizlerde burada bizlerle dost olmayı tercih edersiniz, yeni yeni sunucular açıldı kimi göz bebeği oldu kimi usersiz oldu 2 3 kişiyle mutlu olan insanlar bile var, bunları yaşadık.

Bedava Sohbet Odaları

Türkiye’nin her bir ilinden ilçesinden bulunan kullanıcılarımızla burada kaliteli sohbet etmekteyiz, haydi sizde gelin kim bilir yeni dostluklar yeni arkadaşlıklar belkide yeni aşklara yelken açın, amacımız tamamen bedava sohbet odaları kurmak, ve bunun için her şeyi yaptık her şeyin en iyisini aldık koyduk sitemize nerede rahat etmek istiyorsanız orada rahat edin, Resimli sohbet olsun bir çok güzel yenilikler ekledik, haydi gelin beraber güzel bir sohbet sitesinde sizlerle olalım, Mobil Sohbet Sayesinde bir çok akıllı cep telefonlarınızdan tabletlerden giriş yapabilirsiniz, bizler burada olacağız ve sizleri bekliyoruz, haydi gel sende, sohbetin dibine vuralım.

Bedava Sohbet Sitesi

Bedava Sohbet Sitesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir