Sohbet Sitelerine Genel Bakış ve Analizler

Günümüzün belki de en önemli sorunlarından birisi de insanların gittikçe yalnızlaşması ve diğer bireylerle olan ilişkilerinin zayıflayarak bitme noktasına gelmesi. Çünkü gelişen teknoloji ve artan olanaklar nedeniyle insanlar artık yüzyüze muhabbet ve dostane sohbetleri bir kenara bırakarak, sanal sohbet ortamlarında ve diğer sosyal paylaşım sitelerinde vakit geçirmeye başlamışlardır. İnternetin bilinçsiz olarak kullanılması nedeniyle manevi değerler ve insani hasletler tozlu raflarda yerini almış, eşler birbirlerine, çocuklar anne ve babalarına zaman ayıramaz olmuş, bu nedenle birbirinden kopuk halde yaşayan, birbirine saygı ve sevgi beslemeyen bir güruh peydah olmuştur. Bir zamanlar batı dünyasının emperyalist ve siyonist beyinlerinin Türk milletine vermek istediği zarar, şu anda internet sayesinde mümkün hale gelmiştir. Çünkü 7'den 70'e bütün herkesin elinde kocaman akıllı mobil telefonlarla serseri mayın gibi birbirinden habersiz yaşayan parçalanmış bir toplum haline geldik. Eski zamanları hatırlarım, aile ve komşu sohbetlerinin bir ağırlığı vardı, insanlar birbirinin gözlerine bakarak canlı olarak sohbet ederlerdi. Herkes birbirinin sorun ve dertlerini dinleyerek ortak bir çözüm bulmaya çalışırdı. Yaşadığımız şu zaman içerisinde durum oldukça vahim görünüyor. Çünkü eşler birbirinden habersiz, ebeveynler çocuklarından bihaber olarak yaşamlarına devam etmeye çalışıyor. Çünkü bütün hesaplarımızı internet üzerine yapmışız. Acaba eşini veya çocuğunu karşına alıpta, herhangi bir derdin sıkıntın varmı, hayat nasıl gidiyor diyerek sevgi ile gözlerinin içine ne zaman baktın? Vakit çok geç olmadan, eyvah demeden, iş işten geçmeden bunları düşünmende fayda var.

Sohbet Odaları

Sohbet odaları, yukarıda izah etmeye çalıştığım, gündelik hayatında aradığını bulamayan, ailesinden ve sıkıntılarından kaçmak isteyenlere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Maalesef üzülerek beyan ediyorum, içinde bulunduğumuz ahval ve şerait pek de iç açıcı görünmüyor. Yüzlerce sohbet sitesi diğer insanlardan uzaklaşarak içine kapanmış bireylere hizmet etmeye devam ediyor. Yani kısaca söylemek gerekirse arz ve talep meselesinin en canlı örneği, chat siteleri içerisinde hayat bulmaktadır. Buralara takılan insanlar, içinde bulunduğu halet-i ruhiyeye göre kendisine bir nickname (rumuz) belirleyerek bu sanal dünyada yerini alıyor. Görmediği, bilmediği, tanımadığı, sesini duymadığı insanların global sohbet odaları içerisine yazdığı yazılardan bir anlam çıkarmaya çalışarak, kendisine orada bir yer açmaya, o topluma ait olmaya çalışıyor. Çünkü artık ipin ucu kaçmış, gerçek yaşamda diğer insanlardan uzaklaşılmış, bir küskünlük ve isyan duyguları içerisinde aradığı bütün değerlerin arkadaşlık siteleri içerisinde olduğuna kanaat getirilmiştir.

Mobil Chat

Akıllı telefonların hızla hayatımıza girmesi ile birlikte yalnızlık bir kader olmaktan çıkmış vaziyette. Çünkü her yere anlık olarak ulaşmak mümkün olmaktadır. Aklın ve hayalin sınırlarını elimizdeki telefonlarla sonuna kadar zorluyoruz. Bu yüzden kadın-erkek ilişkileri çağımızda yeni bir boyut kazanmıştır. Eski dönemlerde bırakın cep telefonlarını, ev telefonları bile sayılı kişilerin evinde bulunurdu. Kızlar ve erkekler kaş göz hareketleri ile anlaşıp buluşurlardı. O dönemlerde bir mahremiyet ve mahcubiyet hakimdi. Yaşadığımız şu devirde ise mahremiyet ve mahcubiyetin yerini aleniyet ve sırnaşıklık almış vaziyettedir. Kendisine bir sevgili ve arkadaş bulmak isteyen hemen herkes Mobil Chat odalarına girerek, hayalindeki sevgili ve arkadaş adayını bulabilmek için akla hayale gelmedik metodlara başvurmaktadır. /div>

Burdur Sohbet Ortamı


Burdur Sohbet Ortamı

Burdur Sohbet Ortamı

– Seviyeli sohbet odaları sitesi sizler için açılmıştır en iyi şekilde burdur sohbet ortamı sitesindeyiz,

Seviyeli sohbet odaları sitesi sizlerle birlikte burada ücretsiz olarak doya doya sohbet edebiliceğiniz bir alandır ve hep böyle kalıcaktır www.duygusohbet.org chat sitesi sizlerle birlikte, bugün yine bir şehir makalesi ile sizleri baş başa bırakmak istedim, Burdur Türkiye’nin Akdeniz bölgesinde yer alan şehrimiz tarih vede zengin kültürleriyle sizlerinde ziyaretlerini beklemekte, kafa dinlemek için ne desem on numara bir yerdir, ve ben mutlaka her yaz giderim, Çünkü Müthiş yerleri vede gezilicek alanları çok Gidin kendinizde görün ne demek istediğimi anlıcaksınız peki Burdur kaçtane ilçesi var Toplam 11 Tane ilçesi olan şehrimiz’in ilçeleri şunlardır : Ağlasun Altınkaya Bucak Çavdır Çeltikçi Gölhisar Karamanlı Kemer Merkez Tefenni Yeşilova ve bir çok güzel yerleri olan şehrimizde sizlerde gezi yapabilirsiniz peki bu güzel şehrimiz olan, Burdur Nüfusu kaç geçtiğimiz yıllara göre : 5.147 artmış 269.926 olmuştur ve bu nüfus yapılan araştırmalara göre ise : 135.240 erkek ve 134.686 kadından oluşmaktadır yüzde olarak ise: %50,10 erkek, %49,90 kadın olarak bilinmekte, ve sizlerinde ziyaretlerini beklemekteyiz, devlet ve iş adamları yatırımlarını bu bölge üzerinden yapsalar müthiş olacak, eminim bundan, peki son kez daha,
Burdur Tarihi yerler hadi birazcık ta bundan bahsedelim : Burdur Saat Kulesi + Burdur Gölü Kuş Cenneti + Burdur Gölü Plajı Susamlık tepesi Kocayayla + Kremna Antik Kenti + Incir Hanı ve bir çok güzel yerleri olan şehrimiz sizleri beklemekte, devlet ve iş adamları yatırımlarını birazdaha arttırsa gerçekten yaşanıcak çok güzel alanları olduğuna inanıyorum Evet Arkadaşlar Burdur Hakkında bildiklerimiz bu kadar şimdi sizleri Ücretsiz Sohbet Sitesine davet etmek istiyorum.

Burdur Sohbet Odaları

Ücretsiz sohbet sitesi sizlerle birlikte en iyi şekilde sohbet etmektir, amacımız burda sizler için elimizden geleni yapmaktayız ve sizleri burada bekliyor olacağız, Türkiye’nin her bir ilinden ilçesinden bulunan kullanııclarımızla birlikte sizleri bekliyor olacağız, Mobil Sohbet Sayesinde bir çok akıllı cep telefonlarınızdan tabletlerlerden bilgisayarlarınızdan giriş yapabilirsiniz, ve sizleri chat odaları sitesinde beklemeketeyiz haydi gelin, güzel bir sohbet edelim, burda güzel saatler geçirelim, ALLAH’A Emanet olun.

Burdur Sohbet Ortamı

Burdur Sohbet Ortamı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir