Sohbet Sitelerine Genel Bakış ve Analizler

Günümüzün belki de en önemli sorunlarından birisi de insanların gittikçe yalnızlaşması ve diğer bireylerle olan ilişkilerinin zayıflayarak bitme noktasına gelmesi. Çünkü gelişen teknoloji ve artan olanaklar nedeniyle insanlar artık yüzyüze muhabbet ve dostane sohbetleri bir kenara bırakarak, sanal sohbet ortamlarında ve diğer sosyal paylaşım sitelerinde vakit geçirmeye başlamışlardır. İnternetin bilinçsiz olarak kullanılması nedeniyle manevi değerler ve insani hasletler tozlu raflarda yerini almış, eşler birbirlerine, çocuklar anne ve babalarına zaman ayıramaz olmuş, bu nedenle birbirinden kopuk halde yaşayan, birbirine saygı ve sevgi beslemeyen bir güruh peydah olmuştur. Bir zamanlar batı dünyasının emperyalist ve siyonist beyinlerinin Türk milletine vermek istediği zarar, şu anda internet sayesinde mümkün hale gelmiştir. Çünkü 7'den 70'e bütün herkesin elinde kocaman akıllı mobil telefonlarla serseri mayın gibi birbirinden habersiz yaşayan parçalanmış bir toplum haline geldik. Eski zamanları hatırlarım, aile ve komşu sohbetlerinin bir ağırlığı vardı, insanlar birbirinin gözlerine bakarak canlı olarak sohbet ederlerdi. Herkes birbirinin sorun ve dertlerini dinleyerek ortak bir çözüm bulmaya çalışırdı. Yaşadığımız şu zaman içerisinde durum oldukça vahim görünüyor. Çünkü eşler birbirinden habersiz, ebeveynler çocuklarından bihaber olarak yaşamlarına devam etmeye çalışıyor. Çünkü bütün hesaplarımızı internet üzerine yapmışız. Acaba eşini veya çocuğunu karşına alıpta, herhangi bir derdin sıkıntın varmı, hayat nasıl gidiyor diyerek sevgi ile gözlerinin içine ne zaman baktın? Vakit çok geç olmadan, eyvah demeden, iş işten geçmeden bunları düşünmende fayda var.

Sohbet Odaları

Sohbet odaları, yukarıda izah etmeye çalıştığım, gündelik hayatında aradığını bulamayan, ailesinden ve sıkıntılarından kaçmak isteyenlere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Maalesef üzülerek beyan ediyorum, içinde bulunduğumuz ahval ve şerait pek de iç açıcı görünmüyor. Yüzlerce sohbet sitesi diğer insanlardan uzaklaşarak içine kapanmış bireylere hizmet etmeye devam ediyor. Yani kısaca söylemek gerekirse arz ve talep meselesinin en canlı örneği, chat siteleri içerisinde hayat bulmaktadır. Buralara takılan insanlar, içinde bulunduğu halet-i ruhiyeye göre kendisine bir nickname (rumuz) belirleyerek bu sanal dünyada yerini alıyor. Görmediği, bilmediği, tanımadığı, sesini duymadığı insanların global sohbet odaları içerisine yazdığı yazılardan bir anlam çıkarmaya çalışarak, kendisine orada bir yer açmaya, o topluma ait olmaya çalışıyor. Çünkü artık ipin ucu kaçmış, gerçek yaşamda diğer insanlardan uzaklaşılmış, bir küskünlük ve isyan duyguları içerisinde aradığı bütün değerlerin arkadaşlık siteleri içerisinde olduğuna kanaat getirilmiştir.

Mobil Chat

Akıllı telefonların hızla hayatımıza girmesi ile birlikte yalnızlık bir kader olmaktan çıkmış vaziyette. Çünkü her yere anlık olarak ulaşmak mümkün olmaktadır. Aklın ve hayalin sınırlarını elimizdeki telefonlarla sonuna kadar zorluyoruz. Bu yüzden kadın-erkek ilişkileri çağımızda yeni bir boyut kazanmıştır. Eski dönemlerde bırakın cep telefonlarını, ev telefonları bile sayılı kişilerin evinde bulunurdu. Kızlar ve erkekler kaş göz hareketleri ile anlaşıp buluşurlardı. O dönemlerde bir mahremiyet ve mahcubiyet hakimdi. Yaşadığımız şu devirde ise mahremiyet ve mahcubiyetin yerini aleniyet ve sırnaşıklık almış vaziyettedir. Kendisine bir sevgili ve arkadaş bulmak isteyen hemen herkes Mobil Chat odalarına girerek, hayalindeki sevgili ve arkadaş adayını bulabilmek için akla hayale gelmedik metodlara başvurmaktadır. /div>

Canlı Sohbet


Canlı Sohbet

Canlı Sohbet

– Ücretsiz olarak kaliteli sohbet sitesine sizler giriş yapın, Mobil sohbet sürümleri güzel, Canlı Sohbet Odaları.

Kaliteli sohbet odaları sitesi sizler için açılmıştır en iyi şekilde sohbet et, ve burada kaliteli olarak en iyi hizmeti vermekte olan https://www.duygusohbet.org ailesi olarak sizleri aramızda görmek sizlerle tanışmak istiyoruz, sunucumuz çok eski dir, ve bizler yeni yüzlerle burada kaliteli güzel vakitler geçiriyoruz, ortamımız çok iyi, vede bu bizler için en iyi şekilde sohbet odaları sitesine itmekte, amacımız belli, gelin sohbet edelim burada yeni arkadaşlıklar kuralım, yeni Arkadaşlık Siteleri ne para ödemek zorunda kalmayın, ve bunun için en iyi şekilde ücretsiz olarak katılım sağlıyoruz, ve sizleri aramızda görmek istiyoruz, bizler Duygu sohbet olarak resimli sohbet normal giriş ne olursa olsun, bir çok faliyette etkenliklerimiz vardır, ve sizler istediğiniz yerden giriş sağlama özelliğine sahipsiniz isterseniz resimli sohbet ile giriş yapın resimlerinizi yükleyin isterseniz, en iyi şekilde normal olarak giriş sağlayın vede burada keyifli bir sohbet edin, oyun oynayın radyo dinleyin, bizler bütün olumsuzlukları düşünerek bu yola çıktık bir çok kişi geldi geçti, ama bizler yıkılmadık yıkılmıyacağız hala savaşmalarımız devam ediyor, adaletli vede mazlumun yanında olmak isterseniz burada sizlere yerimiz açıktır, bizler diğer sohbet siteleri gibi user gelsin diye, farklı pozisyonlara girmiyoruz kesinlikle böyle bir düşünceye kapılmayın, biz her şeyin en iyisi olsun diye uğraşıyoruz.

Canlı Chat Odaları

elimizdeki bütün imkanları kullanarak sizlere kaliteli bir sohbet sitesi açtık, vede burada en iyi şekilde vakit geçirmeniz için sağladığımız sohbet sitesi tamamen ücretsizdir ve böyle olacaktır, Türkiye’nin 81 ilinden gelen kullanıcılarımız burada sizleri beklemekte, kim bilir yeni dostluklar yeni arkadaşlıklar belkide yeni aşklara yelken açabilirsiniz, ve sizlerde en iyi arkadaşlıklarınızı burada çözüm sağlıya bilirsiniz, haydi gel senide bekliyoruz burada, en iyi şekilde vakit geçirmen için elimizden geleni yapıyoruz, haydi gel sohbet et, en yeni arkadaşlıklarla burada tanış. vede sende güzel vakitlerini burada geçir, Mobil Sohbet Keyifli dir, yani sizler ios andoid bütün akıllı cep telefonlarıyla giriş sağlıya bilir, ücretsiz olarak sohbet edebilirsiniz.

Canlı Sohbet

Canlı Sohbet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir