Sohbet Sitelerine Genel Bakış ve Analizler

Günümüzün belki de en önemli sorunlarından birisi de insanların gittikçe yalnızlaşması ve diğer bireylerle olan ilişkilerinin zayıflayarak bitme noktasına gelmesi. Çünkü gelişen teknoloji ve artan olanaklar nedeniyle insanlar artık yüzyüze muhabbet ve dostane sohbetleri bir kenara bırakarak, sanal sohbet ortamlarında ve diğer sosyal paylaşım sitelerinde vakit geçirmeye başlamışlardır. İnternetin bilinçsiz olarak kullanılması nedeniyle manevi değerler ve insani hasletler tozlu raflarda yerini almış, eşler birbirlerine, çocuklar anne ve babalarına zaman ayıramaz olmuş, bu nedenle birbirinden kopuk halde yaşayan, birbirine saygı ve sevgi beslemeyen bir güruh peydah olmuştur. Bir zamanlar batı dünyasının emperyalist ve siyonist beyinlerinin Türk milletine vermek istediği zarar, şu anda internet sayesinde mümkün hale gelmiştir. Çünkü 7'den 70'e bütün herkesin elinde kocaman akıllı mobil telefonlarla serseri mayın gibi birbirinden habersiz yaşayan parçalanmış bir toplum haline geldik. Eski zamanları hatırlarım, aile ve komşu sohbetlerinin bir ağırlığı vardı, insanlar birbirinin gözlerine bakarak canlı olarak sohbet ederlerdi. Herkes birbirinin sorun ve dertlerini dinleyerek ortak bir çözüm bulmaya çalışırdı. Yaşadığımız şu zaman içerisinde durum oldukça vahim görünüyor. Çünkü eşler birbirinden habersiz, ebeveynler çocuklarından bihaber olarak yaşamlarına devam etmeye çalışıyor. Çünkü bütün hesaplarımızı internet üzerine yapmışız. Acaba eşini veya çocuğunu karşına alıpta, herhangi bir derdin sıkıntın varmı, hayat nasıl gidiyor diyerek sevgi ile gözlerinin içine ne zaman baktın? Vakit çok geç olmadan, eyvah demeden, iş işten geçmeden bunları düşünmende fayda var.

Sohbet Odaları

Sohbet odaları, yukarıda izah etmeye çalıştığım, gündelik hayatında aradığını bulamayan, ailesinden ve sıkıntılarından kaçmak isteyenlere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Maalesef üzülerek beyan ediyorum, içinde bulunduğumuz ahval ve şerait pek de iç açıcı görünmüyor. Yüzlerce sohbet sitesi diğer insanlardan uzaklaşarak içine kapanmış bireylere hizmet etmeye devam ediyor. Yani kısaca söylemek gerekirse arz ve talep meselesinin en canlı örneği, chat siteleri içerisinde hayat bulmaktadır. Buralara takılan insanlar, içinde bulunduğu halet-i ruhiyeye göre kendisine bir nickname (rumuz) belirleyerek bu sanal dünyada yerini alıyor. Görmediği, bilmediği, tanımadığı, sesini duymadığı insanların global sohbet odaları içerisine yazdığı yazılardan bir anlam çıkarmaya çalışarak, kendisine orada bir yer açmaya, o topluma ait olmaya çalışıyor. Çünkü artık ipin ucu kaçmış, gerçek yaşamda diğer insanlardan uzaklaşılmış, bir küskünlük ve isyan duyguları içerisinde aradığı bütün değerlerin arkadaşlık siteleri içerisinde olduğuna kanaat getirilmiştir.

Mobil Chat

Akıllı telefonların hızla hayatımıza girmesi ile birlikte yalnızlık bir kader olmaktan çıkmış vaziyette. Çünkü her yere anlık olarak ulaşmak mümkün olmaktadır. Aklın ve hayalin sınırlarını elimizdeki telefonlarla sonuna kadar zorluyoruz. Bu yüzden kadın-erkek ilişkileri çağımızda yeni bir boyut kazanmıştır. Eski dönemlerde bırakın cep telefonlarını, ev telefonları bile sayılı kişilerin evinde bulunurdu. Kızlar ve erkekler kaş göz hareketleri ile anlaşıp buluşurlardı. O dönemlerde bir mahremiyet ve mahcubiyet hakimdi. Yaşadığımız şu devirde ise mahremiyet ve mahcubiyetin yerini aleniyet ve sırnaşıklık almış vaziyettedir. Kendisine bir sevgili ve arkadaş bulmak isteyen hemen herkes Mobil Chat odalarına girerek, hayalindeki sevgili ve arkadaş adayını bulabilmek için akla hayale gelmedik metodlara başvurmaktadır. /div>

Chat Dostu


Chat Dostu

Chat Dostu

– Kaliteli sohbet odaları sitesi sizler için açık Chat Dostu ile burada Chatde dostluk neymiş onu görmüş olduk, bedava sohbet,

Ücretsiz olarak giriş yapabiliceğiniz bir sohbet sitesi burası sizlerle birlikte en keyifli güzel anıları burada yaşamaktayız, amacımız burada bedava sohbet etmek ve sizlere güzel bir sohbet sitesi göstermek istiyoruz bir çok masrafdan kaçmadığımız gibi, bundada kaçmadık ve resimli sohbet aktif ettik, ilk başta hiç kimse beğenmedi, korktular belkide resimlerimiz görünürse diye, çalınırsa diye ama endişe etmeyin, Güvenli sohbet sitemiz bununda önlemini aldı, resimlerinizi çalınmaya karşı kapattı, yani hiç bir kullanıcının resmi .çalınamaz, bunu öğrenen kullanıcılarımız artık kendi resimlerini koyuyor vede burada Online Sohbet ediyor, bizler burada elimizden geleni yaptık ve sizlerin desteklerine ihtiyacımız var destekten kastım kesinlikle sizlerden ücret talep etmiyoruz Sadece ”Akıl Akıldan Üstündür” Mantığıyla hareket ediyoruz, vede burada sizlerin yorumlarınızı bekliyoruz burada isterseniz buradan yorum yapın isterseniz sohbet sitesine giriş yapın hem sohbet edin, hemde yorumlarınızı yapın, bizler burada olacağız ve en iyi şekilde chat sohbet odaları sitesinde özgürce muhabbet ediceğiz, haydi gel sende ücretsiz sohbet et, vede en iyi şekilde sende yararlan, kaliteli sohbet sitesimi arıyorsunuz? işte buradayız, sizlerle birlikte https://www.duygusohbet.org chat sitesi sizler için hazır.

Sohbet Dostu

Amacımız burada sizlere güzel bir hizmet sunmak ise bizler burada sizleri bekliyor olacağız, en iyi bildiğimiz iş sohbet etmek, vede sizlere güzel bir sohbet sitesi hazırlamak, haydi gel sende ücretsiz olarak en iyi şekilde burada kaliteli sohbet et, vede destan yaz, Türkiye’nin her bir ilinden ilçesinden bulunan kullanıcılarımızla birlikte burada sende en iyi hizmeti sağla, haydi gel, senide bekliyoruz, kim bilir yeni dostluklar yeni arkadaşlıklar belkide yeni aşklar seni burada bekliyor olabilir, Kısmetin nerede olacağını bilemeyiz, değilmi, Mobil Sohbet Sayesinde bir çok akıllı cep telefonlarınızdan tabletlerinizden giriş sağlıya bilir, sizlerde bedava sohbet edebilirsiniz, ios andoid ve bütün akıllı cep telefonlarınızdan giriş sağladığınız zaman, ne demek istediğimi anlıyacaksınız ALLAH’A Emanet olun.

Chat Dostu

Chat Dostu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir