Sohbet Sitelerine Genel Bakış ve Analizler

Günümüzün belki de en önemli sorunlarından birisi de insanların gittikçe yalnızlaşması ve diğer bireylerle olan ilişkilerinin zayıflayarak bitme noktasına gelmesi. Çünkü gelişen teknoloji ve artan olanaklar nedeniyle insanlar artık yüzyüze muhabbet ve dostane sohbetleri bir kenara bırakarak, sanal sohbet ortamlarında ve diğer sosyal paylaşım sitelerinde vakit geçirmeye başlamışlardır. İnternetin bilinçsiz olarak kullanılması nedeniyle manevi değerler ve insani hasletler tozlu raflarda yerini almış, eşler birbirlerine, çocuklar anne ve babalarına zaman ayıramaz olmuş, bu nedenle birbirinden kopuk halde yaşayan, birbirine saygı ve sevgi beslemeyen bir güruh peydah olmuştur. Bir zamanlar batı dünyasının emperyalist ve siyonist beyinlerinin Türk milletine vermek istediği zarar, şu anda internet sayesinde mümkün hale gelmiştir. Çünkü 7'den 70'e bütün herkesin elinde kocaman akıllı mobil telefonlarla serseri mayın gibi birbirinden habersiz yaşayan parçalanmış bir toplum haline geldik. Eski zamanları hatırlarım, aile ve komşu sohbetlerinin bir ağırlığı vardı, insanlar birbirinin gözlerine bakarak canlı olarak sohbet ederlerdi. Herkes birbirinin sorun ve dertlerini dinleyerek ortak bir çözüm bulmaya çalışırdı. Yaşadığımız şu zaman içerisinde durum oldukça vahim görünüyor. Çünkü eşler birbirinden habersiz, ebeveynler çocuklarından bihaber olarak yaşamlarına devam etmeye çalışıyor. Çünkü bütün hesaplarımızı internet üzerine yapmışız. Acaba eşini veya çocuğunu karşına alıpta, herhangi bir derdin sıkıntın varmı, hayat nasıl gidiyor diyerek sevgi ile gözlerinin içine ne zaman baktın? Vakit çok geç olmadan, eyvah demeden, iş işten geçmeden bunları düşünmende fayda var.

Sohbet Odaları

Sohbet odaları, yukarıda izah etmeye çalıştığım, gündelik hayatında aradığını bulamayan, ailesinden ve sıkıntılarından kaçmak isteyenlere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Maalesef üzülerek beyan ediyorum, içinde bulunduğumuz ahval ve şerait pek de iç açıcı görünmüyor. Yüzlerce sohbet sitesi diğer insanlardan uzaklaşarak içine kapanmış bireylere hizmet etmeye devam ediyor. Yani kısaca söylemek gerekirse arz ve talep meselesinin en canlı örneği, chat siteleri içerisinde hayat bulmaktadır. Buralara takılan insanlar, içinde bulunduğu halet-i ruhiyeye göre kendisine bir nickname (rumuz) belirleyerek bu sanal dünyada yerini alıyor. Görmediği, bilmediği, tanımadığı, sesini duymadığı insanların global sohbet odaları içerisine yazdığı yazılardan bir anlam çıkarmaya çalışarak, kendisine orada bir yer açmaya, o topluma ait olmaya çalışıyor. Çünkü artık ipin ucu kaçmış, gerçek yaşamda diğer insanlardan uzaklaşılmış, bir küskünlük ve isyan duyguları içerisinde aradığı bütün değerlerin arkadaşlık siteleri içerisinde olduğuna kanaat getirilmiştir.

Mobil Chat

Akıllı telefonların hızla hayatımıza girmesi ile birlikte yalnızlık bir kader olmaktan çıkmış vaziyette. Çünkü her yere anlık olarak ulaşmak mümkün olmaktadır. Aklın ve hayalin sınırlarını elimizdeki telefonlarla sonuna kadar zorluyoruz. Bu yüzden kadın-erkek ilişkileri çağımızda yeni bir boyut kazanmıştır. Eski dönemlerde bırakın cep telefonlarını, ev telefonları bile sayılı kişilerin evinde bulunurdu. Kızlar ve erkekler kaş göz hareketleri ile anlaşıp buluşurlardı. O dönemlerde bir mahremiyet ve mahcubiyet hakimdi. Yaşadığımız şu devirde ise mahremiyet ve mahcubiyetin yerini aleniyet ve sırnaşıklık almış vaziyettedir. Kendisine bir sevgili ve arkadaş bulmak isteyen hemen herkes Mobil Chat odalarına girerek, hayalindeki sevgili ve arkadaş adayını bulabilmek için akla hayale gelmedik metodlara başvurmaktadır. /div>

Chat Sayfaları


Chat Sayfaları

Chat Sayfaları

– Kaliteli ücretsiz olarak en iyi şekilde Sohbet etmekteyiz, sizlerle keyifli bir sohbet’e ne dersiniz, Chat sayfaları açıldı.

Kaliteli bir şekilde sizlerde keyifli güzel vakitler geçirmek için Duygu sohbet i tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederim, insanlar burada düzgün bir şekilde resimli sohbet ederek kendilerini hem göstermiş oluyorlar hemde güven problemleri kalkıyor, tabiyki hangi resmi koymak isteyen insan koyar, %100 gerçek diyemeyiz, bir çok kullanıcımız kendini göstermekten çekinir, çirkinim, vs vs der, ama aslında öyle değildir, her insanı ALLAH Yaratmıştır kimse çirkin değildir, kendinizi karartmayın öyle karamsara bağlamayın derim yoksa hayat gerçekten çekilmez, bir arkadaşımızla öyle uzak yollara yolculuk edersiniz, sohbet etmeye başlarsınız, heh aynı bizim burası gibi işte, bir çok kullanıcılarımız 7/24 Saat Sohbet ediyor, vede burada kendine yeni dostluklar arkadaşlıklar kuruyor, sizlerde öyle olabilirsiniz, ve sizlerde bedava sohbet etmeye başlıya bilirsiniz, Kaliteli sohbet odaları sitesi sizler için elimizden geleni yapmaktayız ve burada sizleri bekliyor olacağız. bizler burada aile ortamı kurduk ve sizlerle birlikte, en iyi şekilde güzel vakitlerimizi geçirmek için bekliyor olacağız, haydi sende gel kaliteli sohbet et, ve burada yeni arkadaşlıklar edin, vede ücretsiz olarak katıl, aramıza, istediğin her nick alma özelliğine sahipsiniz, tabi seviyeli olacak şekilde, nick kayıt işlemlerinizden sonra resimli sohbet sitemizden faydalana bilirsiniz, haydi sende gel, Chat Sohbet et, vede burada yeni dostluklar kazan.

Sohbet Chat Sayfaları

Burada sizlerde gelin en iyi şekilde güzel vakitleri burada sizlerle birlikte geçirelim, amacımız tamamen bedava sohbet etmek ve bunun için elimizden geleni yapıyor ve sizleri bekliyoruz Türkiye’nin her bir ilinden ilçesinden bulunan kullanıcılarımız sizleri beklemekte, kim bilir yeni dostluklar yeni arkadaşlıklar belkide yeni aşklara yelken açabilirsiniz, amacımız gayet net, güzel bir sohbet sitesi sunmak ve bunun için elimizden geleni yapıyoruz, sizleri aramızda görelim, Mobil Sohbet Sayesinde bir çok akıllı cep telefonlarınızdan faydalana bilir vede sizlerde burada ios andoid bütün cihazlardan giriş sağlıya bilirsiniz, ve sizleri aramızda görmek istiyoruz. ALLAH’A Emanet olun.

Chat Sayfaları

Chat Sayfaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir