Sohbet Sitelerine Genel Bakış ve Analizler

Günümüzün belki de en önemli sorunlarından birisi de insanların gittikçe yalnızlaşması ve diğer bireylerle olan ilişkilerinin zayıflayarak bitme noktasına gelmesi. Çünkü gelişen teknoloji ve artan olanaklar nedeniyle insanlar artık yüzyüze muhabbet ve dostane sohbetleri bir kenara bırakarak, sanal sohbet ortamlarında ve diğer sosyal paylaşım sitelerinde vakit geçirmeye başlamışlardır. İnternetin bilinçsiz olarak kullanılması nedeniyle manevi değerler ve insani hasletler tozlu raflarda yerini almış, eşler birbirlerine, çocuklar anne ve babalarına zaman ayıramaz olmuş, bu nedenle birbirinden kopuk halde yaşayan, birbirine saygı ve sevgi beslemeyen bir güruh peydah olmuştur. Bir zamanlar batı dünyasının emperyalist ve siyonist beyinlerinin Türk milletine vermek istediği zarar, şu anda internet sayesinde mümkün hale gelmiştir. Çünkü 7'den 70'e bütün herkesin elinde kocaman akıllı mobil telefonlarla serseri mayın gibi birbirinden habersiz yaşayan parçalanmış bir toplum haline geldik. Eski zamanları hatırlarım, aile ve komşu sohbetlerinin bir ağırlığı vardı, insanlar birbirinin gözlerine bakarak canlı olarak sohbet ederlerdi. Herkes birbirinin sorun ve dertlerini dinleyerek ortak bir çözüm bulmaya çalışırdı. Yaşadığımız şu zaman içerisinde durum oldukça vahim görünüyor. Çünkü eşler birbirinden habersiz, ebeveynler çocuklarından bihaber olarak yaşamlarına devam etmeye çalışıyor. Çünkü bütün hesaplarımızı internet üzerine yapmışız. Acaba eşini veya çocuğunu karşına alıpta, herhangi bir derdin sıkıntın varmı, hayat nasıl gidiyor diyerek sevgi ile gözlerinin içine ne zaman baktın? Vakit çok geç olmadan, eyvah demeden, iş işten geçmeden bunları düşünmende fayda var.

Sohbet Odaları

Sohbet odaları, yukarıda izah etmeye çalıştığım, gündelik hayatında aradığını bulamayan, ailesinden ve sıkıntılarından kaçmak isteyenlere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Maalesef üzülerek beyan ediyorum, içinde bulunduğumuz ahval ve şerait pek de iç açıcı görünmüyor. Yüzlerce sohbet sitesi diğer insanlardan uzaklaşarak içine kapanmış bireylere hizmet etmeye devam ediyor. Yani kısaca söylemek gerekirse arz ve talep meselesinin en canlı örneği, chat siteleri içerisinde hayat bulmaktadır. Buralara takılan insanlar, içinde bulunduğu halet-i ruhiyeye göre kendisine bir nickname (rumuz) belirleyerek bu sanal dünyada yerini alıyor. Görmediği, bilmediği, tanımadığı, sesini duymadığı insanların global sohbet odaları içerisine yazdığı yazılardan bir anlam çıkarmaya çalışarak, kendisine orada bir yer açmaya, o topluma ait olmaya çalışıyor. Çünkü artık ipin ucu kaçmış, gerçek yaşamda diğer insanlardan uzaklaşılmış, bir küskünlük ve isyan duyguları içerisinde aradığı bütün değerlerin arkadaşlık siteleri içerisinde olduğuna kanaat getirilmiştir.

Mobil Chat

Akıllı telefonların hızla hayatımıza girmesi ile birlikte yalnızlık bir kader olmaktan çıkmış vaziyette. Çünkü her yere anlık olarak ulaşmak mümkün olmaktadır. Aklın ve hayalin sınırlarını elimizdeki telefonlarla sonuna kadar zorluyoruz. Bu yüzden kadın-erkek ilişkileri çağımızda yeni bir boyut kazanmıştır. Eski dönemlerde bırakın cep telefonlarını, ev telefonları bile sayılı kişilerin evinde bulunurdu. Kızlar ve erkekler kaş göz hareketleri ile anlaşıp buluşurlardı. O dönemlerde bir mahremiyet ve mahcubiyet hakimdi. Yaşadığımız şu devirde ise mahremiyet ve mahcubiyetin yerini aleniyet ve sırnaşıklık almış vaziyettedir. Kendisine bir sevgili ve arkadaş bulmak isteyen hemen herkes Mobil Chat odalarına girerek, hayalindeki sevgili ve arkadaş adayını bulabilmek için akla hayale gelmedik metodlara başvurmaktadır. /div>

Doğu Anadolu Sohbet


Doğu Anadolu Sohbet

Doğu Anadolu Sohbet

Bedava Sohbet sitesi olarak sizleri aramızda bekliyor olacağız, Doğu Anadolu Sohbet sitesi her zaman hizmetinizde,

Kaliteli ücretsiz olarak sohbet sitesine sizlerde katılım sağlıya bilirsiniz, doğu bölgemiz hakkında sizlere bilgi vermek istiyorum,
Doğu Anadolu Güney Anadolu gibi bir çok yerleri bulunmakta peki hakkında ufak bir bilgi vereyim sizlere :
Malatya, Erzincan, Elazığ, Tunceli, Bingöl, Erzurum, Muş, Bitlis, Kars, Ağrı, Ardahan, Van, Iğdır ve Hakkari olup toplam 14 tane il vardır.
Güney Anadolu bölgesinde : Gaziantep. Diyarbakır Şanlıurfa Batman Adıyaman Siirt Mardin Kilis ve bir çok güzel yerleri bulunmaktadır, ve sizleri kendi sohbet sitemize bekliyoruz Doğu Sohbet Ortamı Ücretsiz olarak katılım sağlıya bilirsiniz bizler en iyi şekilde sizleri ağırlamak istiyoruz https://www.duygusohbet.org ailesi olarak sizleri aramızda görmek sizlerle birlikte olmak istiyoruz, haydi gelin Türkiye’nin her bir ilinden ilçesinden bölgelerinden bulunan kullanıcılarımızla birlikte, en iyi şekilde sohbet etmekteyiz, haydi sizleri aramızda görmek sizlerle sohbet etmek istiyorum, sizleri aramızda görmek en büyük nedenlerimizden birisidir, burada bayan bay kişilerle sohbet etmek vede tanışmak ücretsiz olarak güzel hoş vakit geçirmek ister seniz aramızda sizleri bekliyoruz, sizlerle birlikte Aile Ortamı Kurmak istiyoruz, çok bir şey değil aslında, Aile ortamı demek bizler burada kurduk birbirimize karşı saygı ve sevgi çerçevesinde bulunmaktayız, ücretsiz olarak giriş yapabilir vede en iyi şekilde sohbet edebilirsiniz.

Doğu Anadolu Sohbet Odaları

Ücretsiz olarak sizlere seviyeli sohbet sitesi içersinde, bulunmaktayız, amacımız burada güzel bir sohbet sitesi oluşturmak ve bunun için elimizden ne geliyor ise yapıyoruz ve sizleri aramızda görmek istiyoruz kim bilir yeni dostluklar yeni arkadaşlıklar belkide yeni aşklara yelken açabilrisiniz, ve burada sizlerde, eğlenmek gülmek hüzünlenmek sizlerinde hakkıdır, sanal sohbet siteleri arasında en iyisi olarak kendimizi görüyoruz, neden biz ? hiç bir şekilde masraftan kaçınmayan bir bireyleriz sizlerin fikirlerine saygı duyan kişileriz vede en önemlisi saygılı sevgili çercevesi içinde sohbet ediyoruz, Mobil Sohbet Sayesinde bir çok akıllı cep telefonlarınızdan tabletlerle bilgisayarlarla hızlı bir şekilde giriş yapabilir eğlenceli olarak sohbet edebilirsiniz, ALLAH’A Emanet olun.

Doğu Anadolu Sohbet

Doğu Anadolu Sohbet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir