Sohbet Sitelerine Genel Bakış ve Analizler

Günümüzün belki de en önemli sorunlarından birisi de insanların gittikçe yalnızlaşması ve diğer bireylerle olan ilişkilerinin zayıflayarak bitme noktasına gelmesi. Çünkü gelişen teknoloji ve artan olanaklar nedeniyle insanlar artık yüzyüze muhabbet ve dostane sohbetleri bir kenara bırakarak, sanal sohbet ortamlarında ve diğer sosyal paylaşım sitelerinde vakit geçirmeye başlamışlardır. İnternetin bilinçsiz olarak kullanılması nedeniyle manevi değerler ve insani hasletler tozlu raflarda yerini almış, eşler birbirlerine, çocuklar anne ve babalarına zaman ayıramaz olmuş, bu nedenle birbirinden kopuk halde yaşayan, birbirine saygı ve sevgi beslemeyen bir güruh peydah olmuştur. Bir zamanlar batı dünyasının emperyalist ve siyonist beyinlerinin Türk milletine vermek istediği zarar, şu anda internet sayesinde mümkün hale gelmiştir. Çünkü 7'den 70'e bütün herkesin elinde kocaman akıllı mobil telefonlarla serseri mayın gibi birbirinden habersiz yaşayan parçalanmış bir toplum haline geldik. Eski zamanları hatırlarım, aile ve komşu sohbetlerinin bir ağırlığı vardı, insanlar birbirinin gözlerine bakarak canlı olarak sohbet ederlerdi. Herkes birbirinin sorun ve dertlerini dinleyerek ortak bir çözüm bulmaya çalışırdı. Yaşadığımız şu zaman içerisinde durum oldukça vahim görünüyor. Çünkü eşler birbirinden habersiz, ebeveynler çocuklarından bihaber olarak yaşamlarına devam etmeye çalışıyor. Çünkü bütün hesaplarımızı internet üzerine yapmışız. Acaba eşini veya çocuğunu karşına alıpta, herhangi bir derdin sıkıntın varmı, hayat nasıl gidiyor diyerek sevgi ile gözlerinin içine ne zaman baktın? Vakit çok geç olmadan, eyvah demeden, iş işten geçmeden bunları düşünmende fayda var.

Sohbet Odaları

Sohbet odaları, yukarıda izah etmeye çalıştığım, gündelik hayatında aradığını bulamayan, ailesinden ve sıkıntılarından kaçmak isteyenlere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Maalesef üzülerek beyan ediyorum, içinde bulunduğumuz ahval ve şerait pek de iç açıcı görünmüyor. Yüzlerce sohbet sitesi diğer insanlardan uzaklaşarak içine kapanmış bireylere hizmet etmeye devam ediyor. Yani kısaca söylemek gerekirse arz ve talep meselesinin en canlı örneği, chat siteleri içerisinde hayat bulmaktadır. Buralara takılan insanlar, içinde bulunduğu halet-i ruhiyeye göre kendisine bir nickname (rumuz) belirleyerek bu sanal dünyada yerini alıyor. Görmediği, bilmediği, tanımadığı, sesini duymadığı insanların global sohbet odaları içerisine yazdığı yazılardan bir anlam çıkarmaya çalışarak, kendisine orada bir yer açmaya, o topluma ait olmaya çalışıyor. Çünkü artık ipin ucu kaçmış, gerçek yaşamda diğer insanlardan uzaklaşılmış, bir küskünlük ve isyan duyguları içerisinde aradığı bütün değerlerin arkadaşlık siteleri içerisinde olduğuna kanaat getirilmiştir.

Mobil Chat

Akıllı telefonların hızla hayatımıza girmesi ile birlikte yalnızlık bir kader olmaktan çıkmış vaziyette. Çünkü her yere anlık olarak ulaşmak mümkün olmaktadır. Aklın ve hayalin sınırlarını elimizdeki telefonlarla sonuna kadar zorluyoruz. Bu yüzden kadın-erkek ilişkileri çağımızda yeni bir boyut kazanmıştır. Eski dönemlerde bırakın cep telefonlarını, ev telefonları bile sayılı kişilerin evinde bulunurdu. Kızlar ve erkekler kaş göz hareketleri ile anlaşıp buluşurlardı. O dönemlerde bir mahremiyet ve mahcubiyet hakimdi. Yaşadığımız şu devirde ise mahremiyet ve mahcubiyetin yerini aleniyet ve sırnaşıklık almış vaziyettedir. Kendisine bir sevgili ve arkadaş bulmak isteyen hemen herkes Mobil Chat odalarına girerek, hayalindeki sevgili ve arkadaş adayını bulabilmek için akla hayale gelmedik metodlara başvurmaktadır. /div>

Duygu Sohbet


Duygu Sohbet

Duygu Sohbet

Her şeyden önce, en kolay ve en kolay yol Duygu Sohbet web sitemizden giriş yapmaktır. Web sitemiz üzerinden ek kurulum ve indirme yapmadan sohbet etmek,, son sistem sohbet uygulayıcısı sohbet odaları na aktarım.  sitesinde takma adınızla sohbet sitesinde. Mobil Sohbet, seçkin ve kaliteli müşteri buluştuğu bir sohbet sitesidir. Bu kalite ve seçkin çevreye uygun hareket etmeli ve sunucu kurallarına uymanızı.

Sohbet Kuralları Nelerdir?

Duygu Sohbet sitesinde normal ve irrasyonel kurallar yoktur. Önceliğimiz saygı duymak, rahatsız etmemek. Birinin sizi rahatsız etmesini istemiyorsanız, başkalarını rahatsız etmemelisiniz. Bir sonraki kuralımız argo ve cinsel konuşmadır. Duygusohbet kanallarında bu tür bir konuşma yapmamalısınız. Odalarımızda, özel konuşmalarda konuştuklarınız sizi arada bağlar, ancak bir kural olarak, konuşma ve yazılı kurallar sunucunun ve kanalın kurallarına tabidir. Son kuralımız, tüm yazılı ve görüntülü ilişkilerin yasalara uygun olması gerektiğidir. Suçu’nun koleksiyonunu veya ilişkileri, IP adresi ile yazılan büyük harflerle verilir.

Mobil Sohbet Odaları

Mobil sohbet Odaları , özel kanal sohbete başlığında. Yaşamak istediğiniz insanlarla sohbet edebilirsiniz. Değerli pazarimizda, sizin icin mIRC Senaryosu yukarda hazirlanmis. Sık sık ziyaret etmek istiyor, mirc’yi ücretsiz olarak alıyor. Sohbet odası na masaüstünden istediğiniz zaman katılabilirsiniz.

Duygu sohbet sitesi ve sohbet odaları herkes için ücretsizdir. Herkes birbiriyle sohbet etmekte özgür. Beğendiğiniz mobil sohbet kanalında sohbet etmek ister, bizi memnun edeceksiniz. Sitemizin farklı bir çevreye sahip olmak ve problemleri önlemek için problem yaşaması gerekir. Sohbet sitelerinde harika zaman geçirilebilir.

Mobil Sohbet Ortamı Bildiğiniz gibi, sohbet sitesi pazarında uzun yıllardır faaliyetlerimiz devam ediyor. En eski sohbet sunucularından biri Olan Duygu Sohbet , eski sohbet severleri Bir araya getirir. Duygular için sohbet olarak, eski sohbet severlerin bir araya gelmesi ve bu yolda büyük başarılar elde etmek için ÇAĞ gösteriyoruz.

Söyleyemediklerimizde özelliğe sahip olan mobil sohbet ortamına nakil için geçenlerde sayılmazsınız. Yüksek kaliteli bir ortamda sohbet etmek isteyen yüzlerce kadın ve erkek kullanıcı ve bir sohbet sitesiyle iletişime geçin. Mobil sohbeti kullanarak sohbete tek dokunuşla bağlanabilirsiniz.

Duygu Sohbet

Duygu Sohbet

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir