Sohbet Sitelerine Genel Bakış ve Analizler

Günümüzün belki de en önemli sorunlarından birisi de insanların gittikçe yalnızlaşması ve diğer bireylerle olan ilişkilerinin zayıflayarak bitme noktasına gelmesi. Çünkü gelişen teknoloji ve artan olanaklar nedeniyle insanlar artık yüzyüze muhabbet ve dostane sohbetleri bir kenara bırakarak, sanal sohbet ortamlarında ve diğer sosyal paylaşım sitelerinde vakit geçirmeye başlamışlardır. İnternetin bilinçsiz olarak kullanılması nedeniyle manevi değerler ve insani hasletler tozlu raflarda yerini almış, eşler birbirlerine, çocuklar anne ve babalarına zaman ayıramaz olmuş, bu nedenle birbirinden kopuk halde yaşayan, birbirine saygı ve sevgi beslemeyen bir güruh peydah olmuştur. Bir zamanlar batı dünyasının emperyalist ve siyonist beyinlerinin Türk milletine vermek istediği zarar, şu anda internet sayesinde mümkün hale gelmiştir. Çünkü 7'den 70'e bütün herkesin elinde kocaman akıllı mobil telefonlarla serseri mayın gibi birbirinden habersiz yaşayan parçalanmış bir toplum haline geldik. Eski zamanları hatırlarım, aile ve komşu sohbetlerinin bir ağırlığı vardı, insanlar birbirinin gözlerine bakarak canlı olarak sohbet ederlerdi. Herkes birbirinin sorun ve dertlerini dinleyerek ortak bir çözüm bulmaya çalışırdı. Yaşadığımız şu zaman içerisinde durum oldukça vahim görünüyor. Çünkü eşler birbirinden habersiz, ebeveynler çocuklarından bihaber olarak yaşamlarına devam etmeye çalışıyor. Çünkü bütün hesaplarımızı internet üzerine yapmışız. Acaba eşini veya çocuğunu karşına alıpta, herhangi bir derdin sıkıntın varmı, hayat nasıl gidiyor diyerek sevgi ile gözlerinin içine ne zaman baktın? Vakit çok geç olmadan, eyvah demeden, iş işten geçmeden bunları düşünmende fayda var.

Sohbet Odaları

Sohbet odaları, yukarıda izah etmeye çalıştığım, gündelik hayatında aradığını bulamayan, ailesinden ve sıkıntılarından kaçmak isteyenlere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Maalesef üzülerek beyan ediyorum, içinde bulunduğumuz ahval ve şerait pek de iç açıcı görünmüyor. Yüzlerce sohbet sitesi diğer insanlardan uzaklaşarak içine kapanmış bireylere hizmet etmeye devam ediyor. Yani kısaca söylemek gerekirse arz ve talep meselesinin en canlı örneği, chat siteleri içerisinde hayat bulmaktadır. Buralara takılan insanlar, içinde bulunduğu halet-i ruhiyeye göre kendisine bir nickname (rumuz) belirleyerek bu sanal dünyada yerini alıyor. Görmediği, bilmediği, tanımadığı, sesini duymadığı insanların global sohbet odaları içerisine yazdığı yazılardan bir anlam çıkarmaya çalışarak, kendisine orada bir yer açmaya, o topluma ait olmaya çalışıyor. Çünkü artık ipin ucu kaçmış, gerçek yaşamda diğer insanlardan uzaklaşılmış, bir küskünlük ve isyan duyguları içerisinde aradığı bütün değerlerin arkadaşlık siteleri içerisinde olduğuna kanaat getirilmiştir.

Mobil Chat

Akıllı telefonların hızla hayatımıza girmesi ile birlikte yalnızlık bir kader olmaktan çıkmış vaziyette. Çünkü her yere anlık olarak ulaşmak mümkün olmaktadır. Aklın ve hayalin sınırlarını elimizdeki telefonlarla sonuna kadar zorluyoruz. Bu yüzden kadın-erkek ilişkileri çağımızda yeni bir boyut kazanmıştır. Eski dönemlerde bırakın cep telefonlarını, ev telefonları bile sayılı kişilerin evinde bulunurdu. Kızlar ve erkekler kaş göz hareketleri ile anlaşıp buluşurlardı. O dönemlerde bir mahremiyet ve mahcubiyet hakimdi. Yaşadığımız şu devirde ise mahremiyet ve mahcubiyetin yerini aleniyet ve sırnaşıklık almış vaziyettedir. Kendisine bir sevgili ve arkadaş bulmak isteyen hemen herkes Mobil Chat odalarına girerek, hayalindeki sevgili ve arkadaş adayını bulabilmek için akla hayale gelmedik metodlara başvurmaktadır. /div>

Gece Sohbet


Gece Sohbet

Gece sohbet, gece chat odaları, gözleri açık kalan gececiler için birebir gece sohbet odaları. Görüntülü konuşma, rastgele görüntülü sohbet aradığın her şey.

Gece Sohbet

– Ücretsiz olarak sohbet sitesine giriş yap. Gece Sohbet ile Geceleri burada sohbet ediyoruz gelin.

Bazen insan kendi kendine düşünürken geçmişte yaptığı şeyleri düşünür vede. geleceğinide düşünmek zorunda kalır bu zaman dilimi içersin de gece kimse hani derler ya geceleri uyuyamayan insanların gündüzlere sığmıcak dertleri vardır diye. gerçekten öyle bizler burada o kadar çok sohbet ediyoruzki özellike 22:00 dan sonra. sohbet ederken radyo dinlerken aslında bir bakıyoruz ki sabah olmuş vede yatıyoruz özellikle şu dönemler.

”Dünyayı Saran Corona Virüs yüzünden evde kal çağrısı yapıldı. Türkiye vede dünyada evden çıkamayan vatandaşlarımıza teşekkür ederim. vede sağlığınız için mümkün mertebe sokağa çıkmayın” binevi yasak koyuldu hatta bazı yabancı ülkelerde sokağa çıkmak bile yasak. inşallah biz o duruma gelmeyiz vede bu hastalığı
atlatıcaz hep beraber önlemler alarak. ” uyarmak istedim sizleri. şimdi insanlar uyuyamıyor sabahlara kadar oturuyorlar
gündüz uuyuyorlar. iyce dengemiz şaşdı ALLAH yar ve yardımcımız olsun kaliteli sohbet sitesi olarak sizlere en iyi
hizmetleri bizler sağlamaktayız. gelin birlikte çok güzel sohbet edelim ve burada ücretsiz seviyeli sohbet sitesini birlikte büyütelim.

Gece Chat Sitesi

Gelin birlikte burada güzel bir sohbet sitesi kuralım ve en iyi şekilde sohbet odaları sitesinde birlikte olalım. Türkiye’nin her bir ilinden ilçesinden bulunan kullanıcılarımız burada sizleri bekliyor. kim bilir yeni dostluklar yeni arkadaşlıklar belkide yeni aşklara yelken açabilirsiniz. birlikte çok güzel işler yapıcağız emin olabilirsiniz. gelin en iyi şekilde sizlere hizmet sağlıyalım. burada üyelik derdiniz yok resimli sohbet etme şansınız var. sadece nick kayıt etmeniz yeterli olacaktır. ve lütfen. siyasi cinsel içerik olan resimler atmıyalım sistem tarafından kabul eder ve gördükten sonra atar.

Sistem kendi kendine ve sunucuya girişiniz yasaklanır. bu tarz durumlarda bizler önlemimizi alıyoruz. ve sizleri aramızda bekliyor olacağız. gel sende sohbet et. yeni arkadaşlıklar edin. Kullanıcılarımız online olan kişiler resimlerini paylaştırdılar. peki sizler ? biz en iyi şekilde sohbet sitesini burada tamamladık. hadi neredesin? Mobil Sohbet Sayesinde bir çok akıllı cep telefonlarınızdan tabletlerden bilgisayalardan hızlı güvenilir bir biçimde giriş yapabilir sizlerde eğlenceli chat odaları sitesinde muhabbet edebilirsiniz.

Gece Sohbet

Gece Sohbet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir