Geveze Sohbet OdalarıCanlı odalar

Teknolojinin hayatımızda etkin rol aldığı günümüzde iletişim kurmak için mutlaka fiziki ortamlarda yer almanız gerekmiyor. Yatağınızda veya koltuğunuzda uzanıyorken veya yolculuk esnasında da geveze sohbet etme şansına sahipsiniz.

Sesli ve görüntülü görüşmenin öncü sitelerinden olan duygusohbet sitesine giriş yaparak yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

Sohbet Sitesinde Neler Bulunuyor?

Sitenin en büyük özelliği birbirinden farklı konuların ele alındığı ve yorumlandığı geveze sohbet odalarının bulunmasıdır. Herhangi bir üyelik ve kişisel bilgi vermeniz zorunlu değildir. Kendinizi tanıtacak bir rumuz (nick) belirlemeniz yeterlidir. Size hitap eden bir odaya girerek sohbetlere katılabilirsiniz. İsterseniz kendinize ait özel bir oda ve konu açma şansına sahipsiniz.

Sitede canlı radyo yayını sayesinde hem görüşüp hem de müzik dinleyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte oyun odasında oyun oynayabilirsiniz.

Geveze Sohbet Sitesinin Özelliği Nelerdir?

Site kurulduğu günden beri ücretsiz faaliyet gösteriyor ve bundan sonra da ücretsiz hizmet almaya devam edeceksiniz. 18 yaşından büyük herkes sitenin hizmetlerinden yararlanabilirler. Sitede seviyeli sohbetler yapılıyor ve birbirine karşı saygılı kişiler bulunuyor. Bu nedenle kesinlikle argoya, küfüre, tacize ve cinsel konuşmalara izin verilmiyor.

Sizi rahatsız eden bir kişi olduğu takdirde yönetime şikâyet edebilirsiniz. Ayrıca (ignore nick) özelliğiyle o kişiyi engelleyebilirsiniz.

Siteye Yetkili Olabilirsiniz

Siz de sitenin yönetim kadrosunda yer almak istiyorsanız aktif bir katılımcı olmanız gerekiyor. Sitede çevrimiçi olarak uzun süreler geçirmeniz gerekiyor. Güzel bir diksiyona, akıcı ve anlaşılır bir konuşmaya sahip olmalısınız. Ayrıca insanlarla iletişiminizin kuvvetli olması gerekiyor. Bu özelliklere sahipseniz sitede yetkili olabilirsiniz.

Mobil Uygulamayla Her Yer Sohbet Ortamı

Sitenin kullanıcılara en büyük hizmeti mobil uygulamayı devreye sokmasıdır. Mobil uygulama sayesinde mobil cihazlarınızla istediğiniz yer ve zamanda doyasıya sohbet etme fırsatı buluyorsunuz. Bunun için tek yapmanız gereken google play veya apple storedan sitenin mobil uygulamasını indirip kurmanızdır. Bilgisayardan girerek yaptığınız bütün işlemler mobil uygulama için de geçerlidir.

Mobil Uygulamanın Avantajları

Bu uygulama sayesinde mekân ve zamana bağlı kalmıyorsunuz. İnternetin çektiği her yerde insanlarla iletişim kurma şansına sahipsiniz. Sitede uymanız gereken bütün kurallar mobil girişte de geçerlidir. Konuşma ve davranışlarınıza dikkat etmeniz gerekiyor.

önceki yazı önceki yazımızda « makelemiz var.

Admin
Makale Yazarı :
heart 68
Yazı kategorisi : Sohbet Odaları
yorum yorum yok
Etiketler


Geveze Sohbet Odaları İle Benzer Sohbet YazılarıGeveze Sohbet Odaları yazına yapılan yorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

cep sohbet