Sohbet Sitelerine Genel Bakış ve Analizler

Günümüzün belki de en önemli sorunlarından birisi de insanların gittikçe yalnızlaşması ve diğer bireylerle olan ilişkilerinin zayıflayarak bitme noktasına gelmesi. Çünkü gelişen teknoloji ve artan olanaklar nedeniyle insanlar artık yüzyüze muhabbet ve dostane sohbetleri bir kenara bırakarak, sanal sohbet ortamlarında ve diğer sosyal paylaşım sitelerinde vakit geçirmeye başlamışlardır. İnternetin bilinçsiz olarak kullanılması nedeniyle manevi değerler ve insani hasletler tozlu raflarda yerini almış, eşler birbirlerine, çocuklar anne ve babalarına zaman ayıramaz olmuş, bu nedenle birbirinden kopuk halde yaşayan, birbirine saygı ve sevgi beslemeyen bir güruh peydah olmuştur. Bir zamanlar batı dünyasının emperyalist ve siyonist beyinlerinin Türk milletine vermek istediği zarar, şu anda internet sayesinde mümkün hale gelmiştir. Çünkü 7'den 70'e bütün herkesin elinde kocaman akıllı mobil telefonlarla serseri mayın gibi birbirinden habersiz yaşayan parçalanmış bir toplum haline geldik. Eski zamanları hatırlarım, aile ve komşu sohbetlerinin bir ağırlığı vardı, insanlar birbirinin gözlerine bakarak canlı olarak sohbet ederlerdi. Herkes birbirinin sorun ve dertlerini dinleyerek ortak bir çözüm bulmaya çalışırdı. Yaşadığımız şu zaman içerisinde durum oldukça vahim görünüyor. Çünkü eşler birbirinden habersiz, ebeveynler çocuklarından bihaber olarak yaşamlarına devam etmeye çalışıyor. Çünkü bütün hesaplarımızı internet üzerine yapmışız. Acaba eşini veya çocuğunu karşına alıpta, herhangi bir derdin sıkıntın varmı, hayat nasıl gidiyor diyerek sevgi ile gözlerinin içine ne zaman baktın? Vakit çok geç olmadan, eyvah demeden, iş işten geçmeden bunları düşünmende fayda var.

Sohbet Odaları

Sohbet odaları, yukarıda izah etmeye çalıştığım, gündelik hayatında aradığını bulamayan, ailesinden ve sıkıntılarından kaçmak isteyenlere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Maalesef üzülerek beyan ediyorum, içinde bulunduğumuz ahval ve şerait pek de iç açıcı görünmüyor. Yüzlerce sohbet sitesi diğer insanlardan uzaklaşarak içine kapanmış bireylere hizmet etmeye devam ediyor. Yani kısaca söylemek gerekirse arz ve talep meselesinin en canlı örneği, chat siteleri içerisinde hayat bulmaktadır. Buralara takılan insanlar, içinde bulunduğu halet-i ruhiyeye göre kendisine bir nickname (rumuz) belirleyerek bu sanal dünyada yerini alıyor. Görmediği, bilmediği, tanımadığı, sesini duymadığı insanların global sohbet odaları içerisine yazdığı yazılardan bir anlam çıkarmaya çalışarak, kendisine orada bir yer açmaya, o topluma ait olmaya çalışıyor. Çünkü artık ipin ucu kaçmış, gerçek yaşamda diğer insanlardan uzaklaşılmış, bir küskünlük ve isyan duyguları içerisinde aradığı bütün değerlerin arkadaşlık siteleri içerisinde olduğuna kanaat getirilmiştir.

Mobil Chat

Akıllı telefonların hızla hayatımıza girmesi ile birlikte yalnızlık bir kader olmaktan çıkmış vaziyette. Çünkü her yere anlık olarak ulaşmak mümkün olmaktadır. Aklın ve hayalin sınırlarını elimizdeki telefonlarla sonuna kadar zorluyoruz. Bu yüzden kadın-erkek ilişkileri çağımızda yeni bir boyut kazanmıştır. Eski dönemlerde bırakın cep telefonlarını, ev telefonları bile sayılı kişilerin evinde bulunurdu. Kızlar ve erkekler kaş göz hareketleri ile anlaşıp buluşurlardı. O dönemlerde bir mahremiyet ve mahcubiyet hakimdi. Yaşadığımız şu devirde ise mahremiyet ve mahcubiyetin yerini aleniyet ve sırnaşıklık almış vaziyettedir. Kendisine bir sevgili ve arkadaş bulmak isteyen hemen herkes Mobil Chat odalarına girerek, hayalindeki sevgili ve arkadaş adayını bulabilmek için akla hayale gelmedik metodlara başvurmaktadır. /div>

Hakkari Sohbet Odaları


Hakkari Sohbet Odaları

Hakkari Sohbet Odaları

– Bedava sohbet sitesi sizler için kuruldu, Hakkari sohbet odaları yeni arkadaşlıklar edin, chat sohbet sitesi,

Chat Odaları Sitesi sizler için açılmıştır en iyi şekilde bedava sohbet sitesinde sizlerle birlikte chat yapmaktayız, haydi gelin, bedava sohbet edelim bugün yine bir şehir makalesi ile sizleri baş başa bırakmak istiyorum, Hakkari Türkiye’nin Doğu Anadolu bölgesinde bulunan gerçekten çok güzel bir sohbet sitesi, olmakla birlikte burada sizlerin ziyaretlerini beklemekte, devlet ve iş adamları olsun yatırımcılar olsun bence şimdiden bir uğramaları lazım, çünkü eskiden çok büyük badireler atlatmışlardır vede yaralarını şimdiden sarmaya başladılar, üstüne düşünün bide nüfusu artışlara geçti ve eskisi gibi olmayacak inşallah, ve gezilicek yerleri olmadığı için sayamadım ama, Hakkari Hakkında sizlere bilgi vermek isterim, Hakkari ilçeleri Toplam : 5 Tane ilçesi bulunmakta bunlar : Çukurca Derecik Merkez Şemdinli Yüksekova ve bir çok güzel yerleri olacak bildiklerim bu kadar, peki Hakkari Nüfusu kaç geçtiğimiz yıllara göre : 10.709 artmış 286.470 olmuştur ve bu nüfus yapılan araştırmalara göre ise : 157.107 erkek ve 129.363 kadından oluşmaktadır yüzde olarak ise: %54,84 erkek, %45,16 kadın olarak bilinmekte olan bir şehrimizdir, ve sizlerin ziyaretlerini beklemekte, Hakkari Hakkında Bildiklerimiz bu kadar şimdi sizleri seviyeli sohbet odaları sitesine davet etmek istiyorum.

https://www.duygusohbet.org

bedava sohbet sitesi, Sizler için açıldı sizlerde keyifli şekilde sohbet edebilirsiniz,

Hakkari Sohbet Ortamı

Bedava sohbet sitesi sizler için açıldı en iyi şekilde sohbet et hayatına renk kat diyoruz vede www.duygusohbet.org sitesinde sizleri bekliyor olacağız, bizler burada en iyi şekilde sohbet odaları sitesini tamamladık, ve sizleri aramızda görmek isteriz, Türkiye’nin her bir ilinden ilçesinden bulunan kullanıcılarımız burada sizleri beklemekte, haydi gelin en iyi şekilde sohbet odaları sitesinde sizlerle birlikte olalım, kaliteli chat yapalım, kim bilir yeni dostluklar yeni arkadaşlıklar belkide yeni aşklara yelken açabilirsiniz, bizler burada bunu sağlamaktayız, vede Sanal sohbet Odaları tamamen sizler için açılmaktadır, buyurun aramızda sizleri görmek isteriz, Mobil Sohbet Sayesinde bir çok akıllı cihazlardan giriş yapabilir vede sizlerde ücretsiz sohbet odaları sitesinden faydalana bilirsiniz, ALLAH’A Emanet olun.

Hakkari Sohbet Odaları

Hakkari Sohbet Odaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir