Huzurlu Sohbet


Huzurlu Sohbet

Huzurlu Sohbet

Ücretsiz chat sitesi sizler için açılmıştır kaliteli sohbet edelim, Huzurlu Sohbet Sitesi sizler için açıldı.
Çevremizde birbirine benzer insanlar vardır Ya sinirli ,ya gergin,ya mutlu,ya heyecanlı farklı olanlarına da deli deriz kendimizce.Herkes kendine benzeyen insanla sohbet edip dertleşmek ister. Peki herkesle konuşabilen insan yok mudur? Bence vardır Sohbet kalitenizi kendiniz belirlemelisiniz Kimi zaman bir çocukla kimi zaman akranınızla kimi zaman sizden yaşca büyük insanlar sohbet etmek sizin elinizde. Kaliteli sohbet odalarımız bunlara en büyük örnektir.Her yaştan insan bulunmaktadır. Farkında olmayabilirsiniz belki her yaştan insanlarla sohbet edip onların düşüncelerini öğrenmiş oluyorsunuz.Tabiki kaliteli bir Chat   istiyorsanız buda sizin elinizde. Öncelikle güleryüzlü olmanız gerekiyor. Karşınızdaki insan size yanlış şeyler söyleyebilir.  İnsandır hata yapar yahut yanlış düşünebilir bunun karşılığında hiddetli veya sinirli ağza alınmayacak kelimeler kullanmak yerine sohbetin kalitesini bozmadan ona birşeyler anlatmayı deneseniz. Bir insan kaybetmek yerine kazanacaksınız. Kaliteli sohbet karşınızdaki kişinin bilgin olması demek değildir unutmayın.Karşınızdaki insana düşüncelerinizi doğru kelimelerle aktarmak demektir.

Seviyeli Sohbet

Soğuğa dayanmanın en emin çaresi soğuğu sevmektir, derler. Gerçekten insan soğuğu aradığı zaman, ne kadar şiddetli olursa olsun, etkilenmez. Sıcacık şehir dururken karlı dağlara çıkanlar, vaktinden önce kışı arayanlar vardır. Karların içinde, gömleklerini de çıkararak bir pantolonla âdeta çıplak gezerler. Soğuk, sıfırın çok altında olduğu hâlde onları üşütmez. Soğuğu sevdikleri için ona seve seve dayanırlar. Hayata dayanmanın en emin çaresi de hayatı sevmektir. İnsan bir kere hayatı sevince onun bütün külfetlerine katlanır; hiçbiri ağır gelmez. Sizi çok seven anneniz nasıl sizin yüzünüze hep gülerek bakarsa siz de hayata güler yüzle bakar, etrafınızdaki insanlara da neşe verir, hayatın bir kat daha güzelleşmesine hizmet edersiniz.
“Güleriz ağlanacak hâlimize.” diyen şair, emin olunuz ki, hata ediyor. Ağlanacak bir hâl karşısında ağlamaya kalkan adamdan hiçbir fayda gelmez. Fakat gülümseyen adamda, ümit vardır: Bu hâlin bir çaresini bulacak demektir.

Mobil Sohbet

Kaliteli sohbet te ancak bu şekilde devam eder.Bektaşi nin hikayesini biliyorsunuzdur. 80 yaşında ölmesine rağmen mezar taşına 5 sene yaşadı diye yazdırmıştı. Nedeni hayatı boyunca sustuğu sohbet etmediği için değil 5 sene boyunca sohbetini güleryüzüyle kaliteli yaptığı için.Yüzünüzden tebessüm hiç eksik olmasın en kôtü halinizde bile. Mobil Sohbet odalarımızda da sizden aynı performansı bekliyoruz.Hayatı iyi karşılamanın sırrını bulabilmek için her şeyden önce gülümsemeyi öğrenmeli. Belki siz de bilirsiniz: Her hadiseyi güler yüzle karşılayan bir adama, “Eh. Hayata muvafak olduğun için sen tabii daima gülersin. Ama biz öyle miyiz ya?” demişler. Adam, bir kere daha gülmüş, “Yanılıyorsunuz, hem de çok yanılıyorsunuz. Ben hayata muvafak olduğum için gülmüyorum. Tam tersine! Güldüğüm için hayatta muvaffak oluyorum.” demiş. Bu söz boşuna söylenmiş bir söz değildir. İçinde bilinmesi gereken bir hakikat saklı.Bulmasınıda size bırakıyorum.Açıklamak size yapacağım en büyük kötülük olacaktır.

Huzurlu Sohbet

Huzurlu Sohbet

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir