Sohbet Sitelerine Genel Bakış ve Analizler

Günümüzün belki de en önemli sorunlarından birisi de insanların gittikçe yalnızlaşması ve diğer bireylerle olan ilişkilerinin zayıflayarak bitme noktasına gelmesi. Çünkü gelişen teknoloji ve artan olanaklar nedeniyle insanlar artık yüzyüze muhabbet ve dostane sohbetleri bir kenara bırakarak, sanal sohbet ortamlarında ve diğer sosyal paylaşım sitelerinde vakit geçirmeye başlamışlardır. İnternetin bilinçsiz olarak kullanılması nedeniyle manevi değerler ve insani hasletler tozlu raflarda yerini almış, eşler birbirlerine, çocuklar anne ve babalarına zaman ayıramaz olmuş, bu nedenle birbirinden kopuk halde yaşayan, birbirine saygı ve sevgi beslemeyen bir güruh peydah olmuştur. Bir zamanlar batı dünyasının emperyalist ve siyonist beyinlerinin Türk milletine vermek istediği zarar, şu anda internet sayesinde mümkün hale gelmiştir. Çünkü 7'den 70'e bütün herkesin elinde kocaman akıllı mobil telefonlarla serseri mayın gibi birbirinden habersiz yaşayan parçalanmış bir toplum haline geldik. Eski zamanları hatırlarım, aile ve komşu sohbetlerinin bir ağırlığı vardı, insanlar birbirinin gözlerine bakarak canlı olarak sohbet ederlerdi. Herkes birbirinin sorun ve dertlerini dinleyerek ortak bir çözüm bulmaya çalışırdı. Yaşadığımız şu zaman içerisinde durum oldukça vahim görünüyor. Çünkü eşler birbirinden habersiz, ebeveynler çocuklarından bihaber olarak yaşamlarına devam etmeye çalışıyor. Çünkü bütün hesaplarımızı internet üzerine yapmışız. Acaba eşini veya çocuğunu karşına alıpta, herhangi bir derdin sıkıntın varmı, hayat nasıl gidiyor diyerek sevgi ile gözlerinin içine ne zaman baktın? Vakit çok geç olmadan, eyvah demeden, iş işten geçmeden bunları düşünmende fayda var.

Sohbet Odaları

Sohbet odaları, yukarıda izah etmeye çalıştığım, gündelik hayatında aradığını bulamayan, ailesinden ve sıkıntılarından kaçmak isteyenlere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Maalesef üzülerek beyan ediyorum, içinde bulunduğumuz ahval ve şerait pek de iç açıcı görünmüyor. Yüzlerce sohbet sitesi diğer insanlardan uzaklaşarak içine kapanmış bireylere hizmet etmeye devam ediyor. Yani kısaca söylemek gerekirse arz ve talep meselesinin en canlı örneği, chat siteleri içerisinde hayat bulmaktadır. Buralara takılan insanlar, içinde bulunduğu halet-i ruhiyeye göre kendisine bir nickname (rumuz) belirleyerek bu sanal dünyada yerini alıyor. Görmediği, bilmediği, tanımadığı, sesini duymadığı insanların global sohbet odaları içerisine yazdığı yazılardan bir anlam çıkarmaya çalışarak, kendisine orada bir yer açmaya, o topluma ait olmaya çalışıyor. Çünkü artık ipin ucu kaçmış, gerçek yaşamda diğer insanlardan uzaklaşılmış, bir küskünlük ve isyan duyguları içerisinde aradığı bütün değerlerin arkadaşlık siteleri içerisinde olduğuna kanaat getirilmiştir.

Mobil Chat

Akıllı telefonların hızla hayatımıza girmesi ile birlikte yalnızlık bir kader olmaktan çıkmış vaziyette. Çünkü her yere anlık olarak ulaşmak mümkün olmaktadır. Aklın ve hayalin sınırlarını elimizdeki telefonlarla sonuna kadar zorluyoruz. Bu yüzden kadın-erkek ilişkileri çağımızda yeni bir boyut kazanmıştır. Eski dönemlerde bırakın cep telefonlarını, ev telefonları bile sayılı kişilerin evinde bulunurdu. Kızlar ve erkekler kaş göz hareketleri ile anlaşıp buluşurlardı. O dönemlerde bir mahremiyet ve mahcubiyet hakimdi. Yaşadığımız şu devirde ise mahremiyet ve mahcubiyetin yerini aleniyet ve sırnaşıklık almış vaziyettedir. Kendisine bir sevgili ve arkadaş bulmak isteyen hemen herkes Mobil Chat odalarına girerek, hayalindeki sevgili ve arkadaş adayını bulabilmek için akla hayale gelmedik metodlara başvurmaktadır. /div>

İstanbul Avrupa Yakası Sohbet Odaları


İstanbul Avrupa Yakası Sohbet Odaları

İstanbul Avrupa Yakası Sohbet Odaları

Bir çok bölgede bulunan kullanıcılarımız burada. İstanbul Avrupa yakası Sohbet Odaları.

Kaliteli kişilerle burada sohbet etmek ister misin? Özellikle İstanbul Avrupa Yakası Sohbet Odaları Sitesinde iseniz, bedava chat yapma gibi lüksünüz var günümüz hayatında malesef savaşmakta olduğumuz bir hastalık söz konusu. evlerden çıkmıyoruz çıkamıyoruz zaten yasak olduğu için özellikle bu son zamanlarda çıkmayalım özen gösterelim kurallara uyalım. sağlık her şeyden önemlidir. Unutmayın ”Evde Canım Sıkılıyor” Dışarı çıkayım az hava alayım diye bir çok kesim bunu yapmakta veya haber geliyor şu gün sokağa çıkma yasağı var diye izdihamlar oluşuyor sizler bunlardan olmayın. sizler kurallara uyun vede hiç bir şekilde bu hastalığa kapılmayın kendinize çok dikkat edin şu dönemlerde özellikle kendinizi düşünmüyor iseniz ailenizi düşünün. evde yaşlı insanlar vs vardır. Mutlaka Kurallarımıza uyalım. peki İstanbul Avrupa Yakası Hakkında sizlere bilgi vermek isterim. İstanbul Avrupa yakası ilçeleri Toplam 25 tanedir bunlar : Arnavutköy Avcılar Bağcılar Bahçelievler Bakırköy Başakşehir Bayrampaşa Beşiktaş Beylikdüzü Beyoğlu Büyükçekmece Çatalca Esenler Esenyurt Eyüp Fatih Gaziosman Paşa Güngören Kağıthane Küçükçekmece Sarıyer Silivri Sultangazi Şişli Zeytinburnu bir çok bölgeler burada sizleri bekliyor Aslında İstanbulun kalbi Avrupa yakasında atıyor çünkü bütün iş kesimleri hemen hemen burada. Özellikle Başakşehir – Tuzla – Şişli bu bölgeler daha çok rekabet görmekte.

İstanbul Chat Odaları

İstanbul Chat Odaları

İstanbul Avrupa Yakası Sohbet

Kaliteli insanlarla güzel bir vakit geçirmek isterseniz bizler burada olacağız Ücretsiz katılım sağla vede İstanbul Avrupa yakası Sohbet sitesine katılım sağla. Türkiye’nin her bir ilinden ilçesinden bulunan kullanıcılarımız burada sizleri bekliyor. Kim bilir yeni dostluklar yeni arkadaşlıklar belkide yeni aşklara yelken açabilirsiniz. ve birlikte çok güzel eğlenceli bir sohbet sitesi Kura biliriz. Ücretsiz olarak katılım sağladığınız https://www.duygusohbet.org tamamen Sizler için hazırlanmış bir chat sitesidir. eğlenceli olarak katılım sağlayın. Mobil Sohbet Sayesinde bir çok akıllı cep telefonlarınızdan tabletlerden bilgisayarlardan hızlı güvenilir bir biçimde bağlana bilirsiniz. hadi gel chat yapak sohbet edek senle. Burada bütün cihazlarla giriş yapın radyo dinleyin oyun oynayın.

İstanbul Avrupa yakası Sohbet Odaları,İstanbul Chat daları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir