Sohbet Sitelerine Genel Bakış ve Analizler

Günümüzün belki de en önemli sorunlarından birisi de insanların gittikçe yalnızlaşması ve diğer bireylerle olan ilişkilerinin zayıflayarak bitme noktasına gelmesi. Çünkü gelişen teknoloji ve artan olanaklar nedeniyle insanlar artık yüzyüze muhabbet ve dostane sohbetleri bir kenara bırakarak, sanal sohbet ortamlarında ve diğer sosyal paylaşım sitelerinde vakit geçirmeye başlamışlardır. İnternetin bilinçsiz olarak kullanılması nedeniyle manevi değerler ve insani hasletler tozlu raflarda yerini almış, eşler birbirlerine, çocuklar anne ve babalarına zaman ayıramaz olmuş, bu nedenle birbirinden kopuk halde yaşayan, birbirine saygı ve sevgi beslemeyen bir güruh peydah olmuştur. Bir zamanlar batı dünyasının emperyalist ve siyonist beyinlerinin Türk milletine vermek istediği zarar, şu anda internet sayesinde mümkün hale gelmiştir. Çünkü 7'den 70'e bütün herkesin elinde kocaman akıllı mobil telefonlarla serseri mayın gibi birbirinden habersiz yaşayan parçalanmış bir toplum haline geldik. Eski zamanları hatırlarım, aile ve komşu sohbetlerinin bir ağırlığı vardı, insanlar birbirinin gözlerine bakarak canlı olarak sohbet ederlerdi. Herkes birbirinin sorun ve dertlerini dinleyerek ortak bir çözüm bulmaya çalışırdı. Yaşadığımız şu zaman içerisinde durum oldukça vahim görünüyor. Çünkü eşler birbirinden habersiz, ebeveynler çocuklarından bihaber olarak yaşamlarına devam etmeye çalışıyor. Çünkü bütün hesaplarımızı internet üzerine yapmışız. Acaba eşini veya çocuğunu karşına alıpta, herhangi bir derdin sıkıntın varmı, hayat nasıl gidiyor diyerek sevgi ile gözlerinin içine ne zaman baktın? Vakit çok geç olmadan, eyvah demeden, iş işten geçmeden bunları düşünmende fayda var.

Sohbet Odaları

Sohbet odaları, yukarıda izah etmeye çalıştığım, gündelik hayatında aradığını bulamayan, ailesinden ve sıkıntılarından kaçmak isteyenlere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Maalesef üzülerek beyan ediyorum, içinde bulunduğumuz ahval ve şerait pek de iç açıcı görünmüyor. Yüzlerce sohbet sitesi diğer insanlardan uzaklaşarak içine kapanmış bireylere hizmet etmeye devam ediyor. Yani kısaca söylemek gerekirse arz ve talep meselesinin en canlı örneği, chat siteleri içerisinde hayat bulmaktadır. Buralara takılan insanlar, içinde bulunduğu halet-i ruhiyeye göre kendisine bir nickname (rumuz) belirleyerek bu sanal dünyada yerini alıyor. Görmediği, bilmediği, tanımadığı, sesini duymadığı insanların global sohbet odaları içerisine yazdığı yazılardan bir anlam çıkarmaya çalışarak, kendisine orada bir yer açmaya, o topluma ait olmaya çalışıyor. Çünkü artık ipin ucu kaçmış, gerçek yaşamda diğer insanlardan uzaklaşılmış, bir küskünlük ve isyan duyguları içerisinde aradığı bütün değerlerin arkadaşlık siteleri içerisinde olduğuna kanaat getirilmiştir.

Mobil Chat

Akıllı telefonların hızla hayatımıza girmesi ile birlikte yalnızlık bir kader olmaktan çıkmış vaziyette. Çünkü her yere anlık olarak ulaşmak mümkün olmaktadır. Aklın ve hayalin sınırlarını elimizdeki telefonlarla sonuna kadar zorluyoruz. Bu yüzden kadın-erkek ilişkileri çağımızda yeni bir boyut kazanmıştır. Eski dönemlerde bırakın cep telefonlarını, ev telefonları bile sayılı kişilerin evinde bulunurdu. Kızlar ve erkekler kaş göz hareketleri ile anlaşıp buluşurlardı. O dönemlerde bir mahremiyet ve mahcubiyet hakimdi. Yaşadığımız şu devirde ise mahremiyet ve mahcubiyetin yerini aleniyet ve sırnaşıklık almış vaziyettedir. Kendisine bir sevgili ve arkadaş bulmak isteyen hemen herkes Mobil Chat odalarına girerek, hayalindeki sevgili ve arkadaş adayını bulabilmek için akla hayale gelmedik metodlara başvurmaktadır. /div>

İzmir Chat Ortamı


İzmir Chat Ortamı

İzmir Chat Ortamı

– bedava sohbet sitesi olan, İzmir Chat Ortamı sitesinde sizlerde, kaliteli sohbet edin, Chat sohbet Mobil sohbet,

Kaliteli sohbet Sohbet siteleri arasında en iyisi olmak için varız, ve sizlerle birlikteyiz linke tıklayın giriş yapın, resimli sohbet için https://www.duygusohbet.org/sohbet veya bilindik alışık olduğunuz bir alt sürüm ile giriş yapmak için ise, https://www.duygusohbet.org/yeni-sohbet bizler burada sizleri bekliyor olacağız amacımız tamamen ücretsiz bir sohbet sitesi kurmak, ve bugün yine bir şehir makalesi ile sizleri baş başa bırakmak istedim, İzmir Türkiye’nin Ege bölgesinde bulunan gerçekten çok güzel şehirlerimizden birisidir, havasından veya suyundanmıdır bilinmez ama, gerçekten çok iyi insanları vede kaliteli gezilicek mekanları çok, küçük istanbul diye adlandırmak isterim ama alakası bile yok bence farklı kültürlerin yaşadığı bir şehir İzmir, adına bir çok şarkılar yazılmış bir şehir, peki İzmir Hakkında Bilgi verelim sizlere : İzmir Nüfusu kaç geçtiğimiz yıllara göre : 40.842 artmış 4.320.519 olmuştur ve bu nüfus yapılan detaylı araştırmalara göre ise : 2.152.585 erkek ve 2.167.934 kadından oluşmaktadır yüzde olarak ise: %49,82 erkek, %50,18 kadın olarak bilinmektedir, peki İzmir ilçeleri Toplam 30 tane ilçesi bulunmakta : Aliağa balçova Bayındır Bayraklı Bergama Beydağ Bornova Buca Urla Torbalı Tire Selçuk Seferhisar Ödemiş Narlıdere menemen menderes konak kiraz Kınık kemalpaşa Karşıyaka karaburun karabağlar güzelbahçe gaziemir foça
Dikili Çiğli Çeşme aslında o kadar çok güzel yerleri varki pek fazla bilmediğim için bu konu hakkında sizlere bilgi sağlıyamıcam özür dilerim, İzmir Hakkında bildiklerimiz bu kadar şimdi sizleri ücretsiz kaliteli sohbet sitesine davet etmek istiyorum.

İzmir Sohbet Odaları

– Kaliteli sohbet sitesi sizler için açılmıştır en iyi şekilde ücretsiz sohbet et, hayatına renk kat, Türkiye’nin bir çok yerinden ilçesinden bulunan kullanıcılarımızla, sohbet et, yeni dostluklar yeni arkadaşlıklar belkide yeni aşklara doğru yelken aç, insanlar sohbet etmek için burada sizleri bekliyor olacaktır, Ege bölgesinden bir çok kullanıcılarımız burada sizleri bekliyor, haydi gelin, sizlerle birlikte sohbet edelim, vede en iyi şekilde ücretsiz chat sağlıyalım, Mobil Sohbet Sayesinde bir çok akıllı cep telefonlarınızdan giriş yapabilir vede sizlerde istediğiniz her an giriş yapabilirsiniz, ALLAH’A Emanet olun.

İzmir Chat Ortamı

İzmir Chat Ortamı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir