Sohbet Sitelerine Genel Bakış ve Analizler

Günümüzün belki de en önemli sorunlarından birisi de insanların gittikçe yalnızlaşması ve diğer bireylerle olan ilişkilerinin zayıflayarak bitme noktasına gelmesi. Çünkü gelişen teknoloji ve artan olanaklar nedeniyle insanlar artık yüzyüze muhabbet ve dostane sohbetleri bir kenara bırakarak, sanal sohbet ortamlarında ve diğer sosyal paylaşım sitelerinde vakit geçirmeye başlamışlardır. İnternetin bilinçsiz olarak kullanılması nedeniyle manevi değerler ve insani hasletler tozlu raflarda yerini almış, eşler birbirlerine, çocuklar anne ve babalarına zaman ayıramaz olmuş, bu nedenle birbirinden kopuk halde yaşayan, birbirine saygı ve sevgi beslemeyen bir güruh peydah olmuştur. Bir zamanlar batı dünyasının emperyalist ve siyonist beyinlerinin Türk milletine vermek istediği zarar, şu anda internet sayesinde mümkün hale gelmiştir. Çünkü 7'den 70'e bütün herkesin elinde kocaman akıllı mobil telefonlarla serseri mayın gibi birbirinden habersiz yaşayan parçalanmış bir toplum haline geldik. Eski zamanları hatırlarım, aile ve komşu sohbetlerinin bir ağırlığı vardı, insanlar birbirinin gözlerine bakarak canlı olarak sohbet ederlerdi. Herkes birbirinin sorun ve dertlerini dinleyerek ortak bir çözüm bulmaya çalışırdı. Yaşadığımız şu zaman içerisinde durum oldukça vahim görünüyor. Çünkü eşler birbirinden habersiz, ebeveynler çocuklarından bihaber olarak yaşamlarına devam etmeye çalışıyor. Çünkü bütün hesaplarımızı internet üzerine yapmışız. Acaba eşini veya çocuğunu karşına alıpta, herhangi bir derdin sıkıntın varmı, hayat nasıl gidiyor diyerek sevgi ile gözlerinin içine ne zaman baktın? Vakit çok geç olmadan, eyvah demeden, iş işten geçmeden bunları düşünmende fayda var.

Sohbet Odaları

Sohbet odaları, yukarıda izah etmeye çalıştığım, gündelik hayatında aradığını bulamayan, ailesinden ve sıkıntılarından kaçmak isteyenlere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Maalesef üzülerek beyan ediyorum, içinde bulunduğumuz ahval ve şerait pek de iç açıcı görünmüyor. Yüzlerce sohbet sitesi diğer insanlardan uzaklaşarak içine kapanmış bireylere hizmet etmeye devam ediyor. Yani kısaca söylemek gerekirse arz ve talep meselesinin en canlı örneği, chat siteleri içerisinde hayat bulmaktadır. Buralara takılan insanlar, içinde bulunduğu halet-i ruhiyeye göre kendisine bir nickname (rumuz) belirleyerek bu sanal dünyada yerini alıyor. Görmediği, bilmediği, tanımadığı, sesini duymadığı insanların global sohbet odaları içerisine yazdığı yazılardan bir anlam çıkarmaya çalışarak, kendisine orada bir yer açmaya, o topluma ait olmaya çalışıyor. Çünkü artık ipin ucu kaçmış, gerçek yaşamda diğer insanlardan uzaklaşılmış, bir küskünlük ve isyan duyguları içerisinde aradığı bütün değerlerin arkadaşlık siteleri içerisinde olduğuna kanaat getirilmiştir.

Mobil Chat

Akıllı telefonların hızla hayatımıza girmesi ile birlikte yalnızlık bir kader olmaktan çıkmış vaziyette. Çünkü her yere anlık olarak ulaşmak mümkün olmaktadır. Aklın ve hayalin sınırlarını elimizdeki telefonlarla sonuna kadar zorluyoruz. Bu yüzden kadın-erkek ilişkileri çağımızda yeni bir boyut kazanmıştır. Eski dönemlerde bırakın cep telefonlarını, ev telefonları bile sayılı kişilerin evinde bulunurdu. Kızlar ve erkekler kaş göz hareketleri ile anlaşıp buluşurlardı. O dönemlerde bir mahremiyet ve mahcubiyet hakimdi. Yaşadığımız şu devirde ise mahremiyet ve mahcubiyetin yerini aleniyet ve sırnaşıklık almış vaziyettedir. Kendisine bir sevgili ve arkadaş bulmak isteyen hemen herkes Mobil Chat odalarına girerek, hayalindeki sevgili ve arkadaş adayını bulabilmek için akla hayale gelmedik metodlara başvurmaktadır. /div>

Kahramanmaraş Sohbet


Kahramanmaraş Sohbet

Kahramanmaraş Sohbet

– Seviyeli sohbet sitesi sizler için açık, mobil chat ile giriş yap, Kahramanmaraş sohbet sitesinde sizlerle,

Ücretsiz sohbet sitesi sizler için açılmıştır en iyi şekilde sizlerde seviyeli sohbet etme şansına sahipsiniz, amacımız burada tamamen ücretsiz bir sohbet sitesi kurmak vede bunun için burada sizleri bekliyoruz, haydi gelin, sohbet edelim, https://www.duygusohbet.org/sohbet yeni yüzüyle sizlerle bugün, yine bir şehir makalesi ile sizleri baş başa bıraktık, K.Maraş Türkiye’nin Akdeniz bölgesinde ve Doğu kesiminde bulunan bir şehrimizdir, Türkiye’nin çok iyi bölgesinde bulunmakta olan şehrimiz, sizleri beklemekte, meşhur olarak Kahramanmaraş Dondurma olarak Adını duyurdu vede o seneden bu seneye kadar kışın o kadar olmasada yazın Adını sıklıkla duyuyoruz peki Kahraman maraş Hakkında Bilgi verelim sizlere : Kahramanmaraş Nüfusu kaç geçtiğimiz yıla göre : 17.228 artmış 1.144.851 olmuştur ve bu nüfus yapılan detaylı araştırmalara göre ise : 580.410 erkek ve 564.441 kadından oluşmaktadır yüzde olarak ise: %50,70 erkek, %49,30 kadın olarak bilinmekte, ve sizlerle burada iş imkanları yüksek olduğu için yakın cevre illerde oturan vatandaşlarımız buraya taşınıyorlar, ve sizleri burada bekliyor olacağız haydi gelin da, 🙂 peki Kahraman maraş ilçeleri Toplam 11 Tane ilçesi bulunamkta : Afşin Andırın Çağlayancerit Dulkadiroğlu Ekinözü Elbistan Göksun Nurhak Onikişubat Pazarcık Türkoğlu ve bir çok güzel yerleri bulunmakta olan bir şehrimizdir, Kahramanmaraş Hakkında Bildiklerimiz bu kadar şimdi sizleri Seviyeli sohbet odaları Sitesine bekliyor olacağız.

Sohbet Odaları

Seviyeli sohbet odaları sitesi sizler için açılmıştır en iyi şekilde sizlerde ücretsiz sohbet edebilme imkanına sahipsiniz amacımız burada açık ve net, kaliteli sohbet Kahramanmaraş Sohbet  etmek için varız ve sizleri aramızda görmek istiyoruz, Türkiye’nin her bir ilinden ilçesinden bulunan kullanıcılarımız burada sizleri beklemekte kim bilir yeni dostluklar yeni arkadaşlıklar belkide yeni aşklara yelken açabilme şansınız burada olabilir, bizler en iyi şekilde sohbet etme meraklısı insanlarız, vede burada sizlerle birlikte sohbet ediyor olacağız, 7/24 Sohbet sitesi açık bir site, ve sizleri burada bekliyor olacağız, Mobil Sohbet Sayesinde bir çok akıllı cep telefonlarınızdan giriş yapabilir sizlerde Ücretsiz sohbet odaları sitesinde dilediğiniz gibi chat yapabilirsiniz ALLAH’A Emanet olun.

Kahramanmaraş Sohbet

Kahramanmaraş Sohbet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir