Sohbet Sitelerine Genel Bakış ve Analizler

Günümüzün belki de en önemli sorunlarından birisi de insanların gittikçe yalnızlaşması ve diğer bireylerle olan ilişkilerinin zayıflayarak bitme noktasına gelmesi. Çünkü gelişen teknoloji ve artan olanaklar nedeniyle insanlar artık yüzyüze muhabbet ve dostane sohbetleri bir kenara bırakarak, sanal sohbet ortamlarında ve diğer sosyal paylaşım sitelerinde vakit geçirmeye başlamışlardır. İnternetin bilinçsiz olarak kullanılması nedeniyle manevi değerler ve insani hasletler tozlu raflarda yerini almış, eşler birbirlerine, çocuklar anne ve babalarına zaman ayıramaz olmuş, bu nedenle birbirinden kopuk halde yaşayan, birbirine saygı ve sevgi beslemeyen bir güruh peydah olmuştur. Bir zamanlar batı dünyasının emperyalist ve siyonist beyinlerinin Türk milletine vermek istediği zarar, şu anda internet sayesinde mümkün hale gelmiştir. Çünkü 7'den 70'e bütün herkesin elinde kocaman akıllı mobil telefonlarla serseri mayın gibi birbirinden habersiz yaşayan parçalanmış bir toplum haline geldik. Eski zamanları hatırlarım, aile ve komşu sohbetlerinin bir ağırlığı vardı, insanlar birbirinin gözlerine bakarak canlı olarak sohbet ederlerdi. Herkes birbirinin sorun ve dertlerini dinleyerek ortak bir çözüm bulmaya çalışırdı. Yaşadığımız şu zaman içerisinde durum oldukça vahim görünüyor. Çünkü eşler birbirinden habersiz, ebeveynler çocuklarından bihaber olarak yaşamlarına devam etmeye çalışıyor. Çünkü bütün hesaplarımızı internet üzerine yapmışız. Acaba eşini veya çocuğunu karşına alıpta, herhangi bir derdin sıkıntın varmı, hayat nasıl gidiyor diyerek sevgi ile gözlerinin içine ne zaman baktın? Vakit çok geç olmadan, eyvah demeden, iş işten geçmeden bunları düşünmende fayda var.

Sohbet Odaları

Sohbet odaları, yukarıda izah etmeye çalıştığım, gündelik hayatında aradığını bulamayan, ailesinden ve sıkıntılarından kaçmak isteyenlere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Maalesef üzülerek beyan ediyorum, içinde bulunduğumuz ahval ve şerait pek de iç açıcı görünmüyor. Yüzlerce sohbet sitesi diğer insanlardan uzaklaşarak içine kapanmış bireylere hizmet etmeye devam ediyor. Yani kısaca söylemek gerekirse arz ve talep meselesinin en canlı örneği, chat siteleri içerisinde hayat bulmaktadır. Buralara takılan insanlar, içinde bulunduğu halet-i ruhiyeye göre kendisine bir nickname (rumuz) belirleyerek bu sanal dünyada yerini alıyor. Görmediği, bilmediği, tanımadığı, sesini duymadığı insanların global sohbet odaları içerisine yazdığı yazılardan bir anlam çıkarmaya çalışarak, kendisine orada bir yer açmaya, o topluma ait olmaya çalışıyor. Çünkü artık ipin ucu kaçmış, gerçek yaşamda diğer insanlardan uzaklaşılmış, bir küskünlük ve isyan duyguları içerisinde aradığı bütün değerlerin arkadaşlık siteleri içerisinde olduğuna kanaat getirilmiştir.

Mobil Chat

Akıllı telefonların hızla hayatımıza girmesi ile birlikte yalnızlık bir kader olmaktan çıkmış vaziyette. Çünkü her yere anlık olarak ulaşmak mümkün olmaktadır. Aklın ve hayalin sınırlarını elimizdeki telefonlarla sonuna kadar zorluyoruz. Bu yüzden kadın-erkek ilişkileri çağımızda yeni bir boyut kazanmıştır. Eski dönemlerde bırakın cep telefonlarını, ev telefonları bile sayılı kişilerin evinde bulunurdu. Kızlar ve erkekler kaş göz hareketleri ile anlaşıp buluşurlardı. O dönemlerde bir mahremiyet ve mahcubiyet hakimdi. Yaşadığımız şu devirde ise mahremiyet ve mahcubiyetin yerini aleniyet ve sırnaşıklık almış vaziyettedir. Kendisine bir sevgili ve arkadaş bulmak isteyen hemen herkes Mobil Chat odalarına girerek, hayalindeki sevgili ve arkadaş adayını bulabilmek için akla hayale gelmedik metodlara başvurmaktadır. /div>

Kırşehir Chat Ortamı


Kırşehir Chat Ortamı

Kırşehir Chat Ortamı

– Ücretsiz olarak sohbet sitelerinde sizler bulunmak istermisin, bayan bay kişilerle Kırşehir Chat sitesinde görüşün.

En iyi bildiğimiz iş sohbet etmek, vede chat sohbet odaları sitesinde sizlerle birlikte chat yapmaktayız, amacımız ücretsiz sohbet siteleri arasında en iyisi olmak, ve bunun için, elimizden geleni yapıyoruz bugün yine bir şehir makalesi ile sizleri baş başa bırakmak istedim, Kırşehir,Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesinde bulunan gerçekten çok güzel bir şehir, ve sizlerin ziyaretlerini beklemekte tarihi yerleri olsun gezilicek o kadar güzel yerleri varki gidip mutlaka görmenizi tavsiye ediyorum, peki Kırşehir Hakkında bildilerimizi söyliyelim sizlere : Kırşehir Nüfusu kaç geçtiğimiz yıllara göre : 7.339 artmış 241.868 olmuştur ve bu nüfus yapılan detaylı araştırmalara göre ise : 120.278 erkek ve 121.590 kadından oluşmaktadır yüzde olarak ise: %49,73 erkek, %50,27 kadın olarak bilinmekte, devlet ve iş adamları yatırımlarını bu bölge üzerinden yapsalar inanılmaz derece çok güzel olacağına inanmaktayım, ve sizleri aramızda görmek istiyoruz, gelin ziyaret edin kendi memleketimizi sizlere tanıtalım, peki Kırşehir Tarihi yerler Ahi Evran Kulliyesi ve Cami + Neşet Ertaş Kültür Merkezi + Cacabey Cami + ve bir çok güzel yerleri bulunmakta olan şehrimiz sizlerin ziyaretlerini bekliyor peki Kırşehir İlçeleriToplam 7 tane ilçesi bulunmakta : Akça kent Ak Pınar Boz tepe Çiçek Dağı Kaman Merkez Mucur ve bir çok güzel yerleri bulunmakta olan şehrimiz hakkında bildiklerimiz bu kadar, şimdi sizleri Seviyeli Sohbet Sitesine davet etmek istiyorum.

Kırşehir Sohbet Odaları

– gelin ücretsiz olarak en iyi işimizi yapalım vede sizlerle birlikte güzel vakitler geçirelim, hayranlıkla izlediğim bu şehir hakkında bildiklerim bu kadar, ee ücretsiz sohbet odaları sitesinde sizlerde bedava sohbet edin, vede yeni dostluklar elde edin, kaliteli sohbet siteleri arasında en güzel işi bizler yapmaktayız buna inanıyorum, ve sizlerin desteklerini bekliyorum destekten kastım kesinlikle Sizlerden ücret talep etmiyorum, sadece fikirlerinizi istiyorum 🙂 Mobil Sohbet Sayesinde en iyi şekilde girişler yapabilir sizlerde ücretsiz sohbet sitemize katıla bilirsiniz, bütün akıllı cep telefonlarınızdan giriş yapabilir, vede sizlerde doyumsuz chat yapabilirsiniz, ALLAH’A Emanet olun.

Kırşehir Chat Ortamı

Kırşehir Chat Ortamı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir