Sohbet Sitelerine Genel Bakış ve Analizler

Günümüzün belki de en önemli sorunlarından birisi de insanların gittikçe yalnızlaşması ve diğer bireylerle olan ilişkilerinin zayıflayarak bitme noktasına gelmesi. Çünkü gelişen teknoloji ve artan olanaklar nedeniyle insanlar artık yüzyüze muhabbet ve dostane sohbetleri bir kenara bırakarak, sanal sohbet ortamlarında ve diğer sosyal paylaşım sitelerinde vakit geçirmeye başlamışlardır. İnternetin bilinçsiz olarak kullanılması nedeniyle manevi değerler ve insani hasletler tozlu raflarda yerini almış, eşler birbirlerine, çocuklar anne ve babalarına zaman ayıramaz olmuş, bu nedenle birbirinden kopuk halde yaşayan, birbirine saygı ve sevgi beslemeyen bir güruh peydah olmuştur. Bir zamanlar batı dünyasının emperyalist ve siyonist beyinlerinin Türk milletine vermek istediği zarar, şu anda internet sayesinde mümkün hale gelmiştir. Çünkü 7'den 70'e bütün herkesin elinde kocaman akıllı mobil telefonlarla serseri mayın gibi birbirinden habersiz yaşayan parçalanmış bir toplum haline geldik. Eski zamanları hatırlarım, aile ve komşu sohbetlerinin bir ağırlığı vardı, insanlar birbirinin gözlerine bakarak canlı olarak sohbet ederlerdi. Herkes birbirinin sorun ve dertlerini dinleyerek ortak bir çözüm bulmaya çalışırdı. Yaşadığımız şu zaman içerisinde durum oldukça vahim görünüyor. Çünkü eşler birbirinden habersiz, ebeveynler çocuklarından bihaber olarak yaşamlarına devam etmeye çalışıyor. Çünkü bütün hesaplarımızı internet üzerine yapmışız. Acaba eşini veya çocuğunu karşına alıpta, herhangi bir derdin sıkıntın varmı, hayat nasıl gidiyor diyerek sevgi ile gözlerinin içine ne zaman baktın? Vakit çok geç olmadan, eyvah demeden, iş işten geçmeden bunları düşünmende fayda var.

Sohbet Odaları

Sohbet odaları, yukarıda izah etmeye çalıştığım, gündelik hayatında aradığını bulamayan, ailesinden ve sıkıntılarından kaçmak isteyenlere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Maalesef üzülerek beyan ediyorum, içinde bulunduğumuz ahval ve şerait pek de iç açıcı görünmüyor. Yüzlerce sohbet sitesi diğer insanlardan uzaklaşarak içine kapanmış bireylere hizmet etmeye devam ediyor. Yani kısaca söylemek gerekirse arz ve talep meselesinin en canlı örneği, chat siteleri içerisinde hayat bulmaktadır. Buralara takılan insanlar, içinde bulunduğu halet-i ruhiyeye göre kendisine bir nickname (rumuz) belirleyerek bu sanal dünyada yerini alıyor. Görmediği, bilmediği, tanımadığı, sesini duymadığı insanların global sohbet odaları içerisine yazdığı yazılardan bir anlam çıkarmaya çalışarak, kendisine orada bir yer açmaya, o topluma ait olmaya çalışıyor. Çünkü artık ipin ucu kaçmış, gerçek yaşamda diğer insanlardan uzaklaşılmış, bir küskünlük ve isyan duyguları içerisinde aradığı bütün değerlerin arkadaşlık siteleri içerisinde olduğuna kanaat getirilmiştir.

Mobil Chat

Akıllı telefonların hızla hayatımıza girmesi ile birlikte yalnızlık bir kader olmaktan çıkmış vaziyette. Çünkü her yere anlık olarak ulaşmak mümkün olmaktadır. Aklın ve hayalin sınırlarını elimizdeki telefonlarla sonuna kadar zorluyoruz. Bu yüzden kadın-erkek ilişkileri çağımızda yeni bir boyut kazanmıştır. Eski dönemlerde bırakın cep telefonlarını, ev telefonları bile sayılı kişilerin evinde bulunurdu. Kızlar ve erkekler kaş göz hareketleri ile anlaşıp buluşurlardı. O dönemlerde bir mahremiyet ve mahcubiyet hakimdi. Yaşadığımız şu devirde ise mahremiyet ve mahcubiyetin yerini aleniyet ve sırnaşıklık almış vaziyettedir. Kendisine bir sevgili ve arkadaş bulmak isteyen hemen herkes Mobil Chat odalarına girerek, hayalindeki sevgili ve arkadaş adayını bulabilmek için akla hayale gelmedik metodlara başvurmaktadır. /div>

Küçükçekmece Arkadaşlık Sitesi


Küçükçekmece Arkadaşlık Sitesi

Küçükçekmece Arkadaşlık Sitesi

Bedava sohbet odaları sitesi sizler için açık en iyi şekilde chat yap Küçükçekmece Arkadaşlık sitesi.
Binlerce kişinin sohbet etttiği bir sohbet sitesi olan Duygu sohbet sitesi yeni Arkadaşlık sitesiyle karşı karşıyayız. bizler burada üyelik olmadan resimli olarak Sohbet ediyor ve sizleri aramızda görmek istiyoruz amacımız çok net. burada gelen kullanıcılar bayan bay kişiler olsun fark etmez. diledikleri gibi özgürce muhabbet etsinler. Gelsinler genel özel tabi seviyeli şekilde muhabbetlerini sağlasınlar Çok amaçlı bir chat sitesi olduğumuz kesin. birlikte çok güzel şeyler yapacağız orası da kesin.

Haydi gelin birlikte çok eğlenceli bir sohbet sitesi kuralım ve en güzel anılarımızı burada yaşayalım yaşlandıralım. Bugün sizlere yine bir ilçe makalesi ile baş başa bırakmak istiyorum : Küçük çekmece İstanbulun Avrupa yakası bölgesinde bulunan gerçekten çok güzel bir ilçedir. gidip mutlaka gezmenizi isterim peki Küçükçekmece hakkında bilgi vermek istiyorum : Küçükçekmece Nüfusu kaç 792.821 yapılan araştırmalara göre ise : 397.825 erkek ve 394.996 kadından oluşmaktadır. Yüzde olarak ise: %50,18 erkek, %49,82 kadındır. gerçekten çok kişinin gidip gördüğü bir yerdir. peki Küçük çekmece Mahalleleri.

Toplam 11 tane mahallesi bulunmakta bunlar : Atakent Atatürk Beşyol Cennet Fevzi Gültepe Halkalı İstasyon Kanarya Kemal paşa, Mehmet Akif Mahallesi, Söğütlü Sultan Murat, Tevfikbey , Yarımburgaz Yeni Mahalle Yeşiloova gibi bir çok güzelliği olan bir şehir ve sizlerin ziyaretini bekliyor. hadi gelin burada muhabbet edelim. çok amaçlı bir chat sayfası olan https://www.duygusohbet.org

Küçükçekmece Sohbet Odaları

Gelin birlikte eğlenceli bir sohbet sitesinde sizlerle birlikte olalım. Küçükçekmece arkadaşlık sitesinde,  Türkiye’nin her bir ilinden ilçesinden bulunan kullanıcılar burada sizleri bekliyor. Amacımız burada sizlerle güzel vakitler geçirmek kim bilir yeni dostluklar yeni arakdaşlıklar belkide yeni aşklara yelken açabilirsiniz. amacımız sohbet etmek vede en kaliteli şekilde sizlere hizmet sunmak istiyoruz.

Birlikte çok eğlencez emin olun abonelik derdi yok üyelik derdi yok sadece resim koymak istiyen arkadaşlarımız olur ise nick kayıt etmeleri yeterli olacaktır. ve sizlerde tamamen ücretsiz olarak bağlanın. Kaliteli sohbet’in farkına varın. Mobil Sohbet ile bir çok akıllı cep telefonlarınızdan tabletlerden bilgisayarlardan hızlı güvenilir bir biçimde giriş yapabilirsiniz. birlikte çok güzel eğlenceli chat siteleri oluşturulmaktadır.

Küçükçekmece Arkadaşlık Sitesi

Küçükçekmece Arkadaşlık Sitesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir