Mustafa Yıldız Doğan Ah o Saçların Sözleri


Mustafa Yıldız Doğan Ah o Saçların Sözleri

Mustafa Yıldız Doğan Ah O Saçların Sözleri

– Gerçekten çok Güzel şarkı Ah o Saçların.. Duygu Sohbet ile Eski Nostaji Şarkılar.

Sohbet Odaları Bir çok Şarkı dinliyoruz gündelik hayatımızda özellikle Dışarda bir yere giderken Kulaklığımızı takıyoruz aslında kendimizden geçip gidiyoruz. Eski şarkıların yeri çok farklı bugün kendim öyle canım sıkıldı gece de uyku tutmadı. vede sigaramı yaktım video kanallarında dolaşırken bu şarkıyla karşılaştım. zaten biliyordum ama Remix olsun bunları dinliyorduk şimdi o güzel sözlerle sizleri baş başa bırakıyorum.

Mustafa Yıldız Doğan Ah O Saçların

Söküp Atılmıyor Bendemi Kusur? Doğarken Kök salmış Öze Saçların Bir kara sevda ki ya büyük ya yası sığmıyor kaleme söze saçların bir kara sevda ki ya ölüm ya yaslı. Sığmıyor kalemde söze saçların. Ah O saçların.. Örgüde bir başka düz de bir başka. Gizlendiği zaman Naz da bir başka Omuzda bir başka yüz de bir başka.. kirpik olmuş büyümüş göze saçları Omuzda bir başka.. yüzde bir başka.. Kirpik olmuş inmiş göze saçları Ah o Saçların..

İpekten Sırmadan Tel tel Yaratmış Telini bir ömre bedel yaratmış Sanki Özel yaratmış 4 bir mevsim başka taze saçları.. Ah o saçkarın o AH saçların 4 mevsim bir başka taze saçların.. Ah o saçların Ah o saçların…

Mustafa Yıldız Doğan Ah o Saçların Sözleri

Mustafa Yıldız Doğan Ah o Saçların Sözleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir