Peşimdeler Kaçmıyorum Kupsi Sezer Tekin


Peşimdeler Kaçmıyorum Kupsi Sezer Tekin

Peşimdeler Kaçmıyorum Kupsi Sezer Tekin

– Bugün sizlere, yayınlanan ancak çok güzel bir klip olan bir Rap parçasından bahsetmek istiyorum,

Herkesin hayalleri var dimi ? nice şarkılar çıktı, hepsi para pul şan şöhret, baktığınız zaman oo ne kadar güzel klip olmuş halbuki emek varmı ? sadece şarkıyı söyliyenlere emek var, ama sonrası ? Bu gençler yıllar önce piyasada çalkalanıyorlardı ve zaman geçtikten sonra, zaman geçtikten sonra tekrar geçmek istediler vede kendi imkanlarıyla video çekerek, piyasaya tekrar dan gelmek istiyorlar, mekan bağcılar, vede kendi mahallerinde o kadar çok seviliyorlarki vede sizlerin desteklerini bekliyor evet https://www.duygusohbet.org sevenleri, sizlerinde Desteklerini beklemekteyiz, Video yu izlerken ne demek istediğimi anlıcaksınız, kendi mahallelerinde çekim sağladılar vede oyuncular hep kendi cevresindeki insanlar, bağzı videolar gibi jip o bu şunu kullanmadılar, vede sizlerin desteklerini bekliyoruz, haydi gelin sözlerini yazalım.
Peşimdeler Kaçmıyorum (Kupsi & Sezer Tekin) Tıklamanız yeterli olacaktır, Destek için, #Destek

Peşimdeler Kaçmıyorum Kupsi Sezer Tekin Sözleri


Peşindeler Kaçmıyorum Belamı Arıyorum Ben Ölürsem Yolun Soru Bir Canım Bekliyorum.
Çok Yoruldum bana gel deme sana çıkmaz Sokağım, benim yolum gül değil dikenli, Sen yürü ben koşmam,, Beni sormuşlar Saklamasaydın, Korkanın Çocuğu olmaz geçen olanlar bir şey değil, beklesinler daha çok canlar yanacak beni biliyorsun he he, kefenim cebimde çok işim var, hasmıma beyaz ammada yakışır bide üstüne Toprak Atılınca, Yazacaklar Manşetlerde İntikam Alındı Görev Tamam, O zaman derin bir nefes alıcam, kan dökülmeden ben akıllanmam, Uzun ince bir yoldayım teyipte kasetim babalar çalıcak, son pişmanlık neye yarar her şeyin bir bedeli var, yakıp yıkılırken hesap yapılmadı beni kimse kaideye almadı, şimdi Arasınlar Silahla değil ben öyle ölmem pusu atsınlar..
Peşimdeler kaçmıyorum belamı arıyorum ben ölürsem yolun sonu bir canı bekliyorum..

Kupsi Tutki ölüme bile aşık olmuşuz, bu yoldan bizi döndüremezler nereden tutsak oradan koptu bizi daha fazla öldüremezler, Adalet yazılı kağıtta yandı, geç kaldınız söndüremezler, bir suyumuz var bir de ekmeğimiz kin tutmuşuz Böldüremezler Merhamet öldü Toprağa verdik, kaybedicek bir şey kaldımı dersin ? Namerde boyun eğen ş.. dir, bir canım var ala bilen düşünmesin, kimi sevdiysek onu kaybettik yaramızı deşme biz iyi değiliz intikam hırsı hepimizi kör etmiş bizi karanlığına hapsedemessin, Alıcağım olsun senden de hayat, Ömür yeterse alıcaklarım var, kaybettiklerim kadar sustum sanma bugün kükrüyenler yarın miyavlar, kasımda yakanı agustos da üşütür şimdi biz değil onlar düşünsün..
Peşimdeler kaçmıyorum belamı arıyorum ben ölürsem yolun sonu bir canı bekliyorum..

Peşimdeler Kaçmıyorum Kupsi Sezer Tekin

Peşimdeler Kaçmıyorum Kupsi Sezer Tekin


Destek leriniz için çok teşekkür ederim, bizler, gençlerimize sahip çıkmamız gerekiyor, ALLAH’A Emanet olun.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir