Sohbet Sitelerine Genel Bakış ve Analizler

Günümüzün belki de en önemli sorunlarından birisi de insanların gittikçe yalnızlaşması ve diğer bireylerle olan ilişkilerinin zayıflayarak bitme noktasına gelmesi. Çünkü gelişen teknoloji ve artan olanaklar nedeniyle insanlar artık yüzyüze muhabbet ve dostane sohbetleri bir kenara bırakarak, sanal sohbet ortamlarında ve diğer sosyal paylaşım sitelerinde vakit geçirmeye başlamışlardır. İnternetin bilinçsiz olarak kullanılması nedeniyle manevi değerler ve insani hasletler tozlu raflarda yerini almış, eşler birbirlerine, çocuklar anne ve babalarına zaman ayıramaz olmuş, bu nedenle birbirinden kopuk halde yaşayan, birbirine saygı ve sevgi beslemeyen bir güruh peydah olmuştur. Bir zamanlar batı dünyasının emperyalist ve siyonist beyinlerinin Türk milletine vermek istediği zarar, şu anda internet sayesinde mümkün hale gelmiştir. Çünkü 7'den 70'e bütün herkesin elinde kocaman akıllı mobil telefonlarla serseri mayın gibi birbirinden habersiz yaşayan parçalanmış bir toplum haline geldik. Eski zamanları hatırlarım, aile ve komşu sohbetlerinin bir ağırlığı vardı, insanlar birbirinin gözlerine bakarak canlı olarak sohbet ederlerdi. Herkes birbirinin sorun ve dertlerini dinleyerek ortak bir çözüm bulmaya çalışırdı. Yaşadığımız şu zaman içerisinde durum oldukça vahim görünüyor. Çünkü eşler birbirinden habersiz, ebeveynler çocuklarından bihaber olarak yaşamlarına devam etmeye çalışıyor. Çünkü bütün hesaplarımızı internet üzerine yapmışız. Acaba eşini veya çocuğunu karşına alıpta, herhangi bir derdin sıkıntın varmı, hayat nasıl gidiyor diyerek sevgi ile gözlerinin içine ne zaman baktın? Vakit çok geç olmadan, eyvah demeden, iş işten geçmeden bunları düşünmende fayda var.

Sohbet Odaları

Sohbet odaları, yukarıda izah etmeye çalıştığım, gündelik hayatında aradığını bulamayan, ailesinden ve sıkıntılarından kaçmak isteyenlere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Maalesef üzülerek beyan ediyorum, içinde bulunduğumuz ahval ve şerait pek de iç açıcı görünmüyor. Yüzlerce sohbet sitesi diğer insanlardan uzaklaşarak içine kapanmış bireylere hizmet etmeye devam ediyor. Yani kısaca söylemek gerekirse arz ve talep meselesinin en canlı örneği, chat siteleri içerisinde hayat bulmaktadır. Buralara takılan insanlar, içinde bulunduğu halet-i ruhiyeye göre kendisine bir nickname (rumuz) belirleyerek bu sanal dünyada yerini alıyor. Görmediği, bilmediği, tanımadığı, sesini duymadığı insanların global sohbet odaları içerisine yazdığı yazılardan bir anlam çıkarmaya çalışarak, kendisine orada bir yer açmaya, o topluma ait olmaya çalışıyor. Çünkü artık ipin ucu kaçmış, gerçek yaşamda diğer insanlardan uzaklaşılmış, bir küskünlük ve isyan duyguları içerisinde aradığı bütün değerlerin arkadaşlık siteleri içerisinde olduğuna kanaat getirilmiştir.

Mobil Chat

Akıllı telefonların hızla hayatımıza girmesi ile birlikte yalnızlık bir kader olmaktan çıkmış vaziyette. Çünkü her yere anlık olarak ulaşmak mümkün olmaktadır. Aklın ve hayalin sınırlarını elimizdeki telefonlarla sonuna kadar zorluyoruz. Bu yüzden kadın-erkek ilişkileri çağımızda yeni bir boyut kazanmıştır. Eski dönemlerde bırakın cep telefonlarını, ev telefonları bile sayılı kişilerin evinde bulunurdu. Kızlar ve erkekler kaş göz hareketleri ile anlaşıp buluşurlardı. O dönemlerde bir mahremiyet ve mahcubiyet hakimdi. Yaşadığımız şu devirde ise mahremiyet ve mahcubiyetin yerini aleniyet ve sırnaşıklık almış vaziyettedir. Kendisine bir sevgili ve arkadaş bulmak isteyen hemen herkes Mobil Chat odalarına girerek, hayalindeki sevgili ve arkadaş adayını bulabilmek için akla hayale gelmedik metodlara başvurmaktadır. /div>

Sancaktepe Chat Arkadaşlık Sitesi


Sancaktepe Chat Arkadaşlık Sitesi

Sancaktepe Chat Arkadaşlık Sitesi

– Ücretsiz sohbet sitesi sizler için açık. Sancaktepe Chat Arkadaşlık Sitesi yenilendi.

Ücretsiz olarak burada eğlenceli bir sohbet etmek için giriş yapabilirsiniz sizlerle birlikte burada güzel bir sohbet sitesi kurduk ve burada çoğu İstanbul olmak üzere bir çok şehir ve ülkelerden gelen kullanıcılarımızla Dolup taştı. Sizlere önemli bir duyurum olacak https://www.duygusohbet.org ”Ülkemiz Malum Coronava virüsünden dolayı savaş vermekte ve bir çok Ölü sayısı oldu. ve bu devam ediyor lütfen Sağlığınız için devlet vede haber portallarından gelen mesajlara dikkat edelim vede Mümkün olmadıkça evden dışarı çıkmıyalım bu sizin sağlığınız için çok önemli bir husus. Lütfen Kurallara uyalım Uymayanları Uyaralım.” bir çok kişi zaten bu kurallara uyuyor sağolsunlar onlar böyle yaptıkça bizler rahat ediyoruz ama çoğu kesim bunu uygulamıyor veya uyguluyamıyor. durumları yüzünden dar gelirli aileler yüzünden peki ne gibi önlemler 20 saniye elimizi yıkıyalım vede.

temas kurmuyalım insanlarla. yok olduğunu bildiğiniz insanlarla bile temas kurmayın. bunu sizlerin sağlığı için söylüyorum.
peki İstanbul Sohbet Sitesinde yeni yeni arkadaşlıklar seçe biliceksiniz kaliteli bir sohbet sayfası
için giriş yapmanız yeterli olacaktır.

Sancaktepe Sohbet Odaları

Türkiye’nin her bir ilinden ilçesinden bulunan kullanıcılarımız
burada sizleri bekliyor kim bilir yeni dostluklar yeni arkadaşlıklar belkide yeni aşklara yelken açabililirsiniz birlikte
çok güzel şeyler yapıcaz emin olun bundan. peki Sancaktepe Hakkında Sizleri bilgilendirmek isterim.
Sancaktepe Nüfusu kaç geçtiğimiz sene 436.733. di bu sene ise 436.733 oldu ve bu nüfus arttıça artıyor.
peki Sancaktepe Gezilicek yerler Abdurrahman Gazi Türbesi + ve bir çok güzel yerleri bulunmakta peki güzel yerler buralar inşallah şu salgın giderde bizde gezer dolaşırız diyorum. Kaliteli chat sitesi sizler için açık gelin birlikte chat yapalım sohbet edelim. istiyorum. ve sizleri aramızda bekliyor olacağız. amacımız sohbet amacımız güzel bir şekilde güzel vakitler geçirmek. ve burada en güzel şekilde yeni arkadaşlıklar kurmak istiyoruz. gelin 7/24 Sohbet edelim sizlerle eğlencenin dibine vuralım. Mobil Sohbet Sayesinde bir çok akıllı cep telefonlarınızdan tabletlerden giriş yapabilirsiniz.

Sancaktepe Chat Arkadaşlık Sitesi

Sancaktepe Chat Arkadaşlık Sitesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir