Sohbet Sitelerine Genel Bakış ve Analizler

Günümüzün belki de en önemli sorunlarından birisi de insanların gittikçe yalnızlaşması ve diğer bireylerle olan ilişkilerinin zayıflayarak bitme noktasına gelmesi. Çünkü gelişen teknoloji ve artan olanaklar nedeniyle insanlar artık yüzyüze muhabbet ve dostane sohbetleri bir kenara bırakarak, sanal sohbet ortamlarında ve diğer sosyal paylaşım sitelerinde vakit geçirmeye başlamışlardır. İnternetin bilinçsiz olarak kullanılması nedeniyle manevi değerler ve insani hasletler tozlu raflarda yerini almış, eşler birbirlerine, çocuklar anne ve babalarına zaman ayıramaz olmuş, bu nedenle birbirinden kopuk halde yaşayan, birbirine saygı ve sevgi beslemeyen bir güruh peydah olmuştur. Bir zamanlar batı dünyasının emperyalist ve siyonist beyinlerinin Türk milletine vermek istediği zarar, şu anda internet sayesinde mümkün hale gelmiştir. Çünkü 7'den 70'e bütün herkesin elinde kocaman akıllı mobil telefonlarla serseri mayın gibi birbirinden habersiz yaşayan parçalanmış bir toplum haline geldik. Eski zamanları hatırlarım, aile ve komşu sohbetlerinin bir ağırlığı vardı, insanlar birbirinin gözlerine bakarak canlı olarak sohbet ederlerdi. Herkes birbirinin sorun ve dertlerini dinleyerek ortak bir çözüm bulmaya çalışırdı. Yaşadığımız şu zaman içerisinde durum oldukça vahim görünüyor. Çünkü eşler birbirinden habersiz, ebeveynler çocuklarından bihaber olarak yaşamlarına devam etmeye çalışıyor. Çünkü bütün hesaplarımızı internet üzerine yapmışız. Acaba eşini veya çocuğunu karşına alıpta, herhangi bir derdin sıkıntın varmı, hayat nasıl gidiyor diyerek sevgi ile gözlerinin içine ne zaman baktın? Vakit çok geç olmadan, eyvah demeden, iş işten geçmeden bunları düşünmende fayda var.

Sohbet Odaları

Sohbet odaları, yukarıda izah etmeye çalıştığım, gündelik hayatında aradığını bulamayan, ailesinden ve sıkıntılarından kaçmak isteyenlere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Maalesef üzülerek beyan ediyorum, içinde bulunduğumuz ahval ve şerait pek de iç açıcı görünmüyor. Yüzlerce sohbet sitesi diğer insanlardan uzaklaşarak içine kapanmış bireylere hizmet etmeye devam ediyor. Yani kısaca söylemek gerekirse arz ve talep meselesinin en canlı örneği, chat siteleri içerisinde hayat bulmaktadır. Buralara takılan insanlar, içinde bulunduğu halet-i ruhiyeye göre kendisine bir nickname (rumuz) belirleyerek bu sanal dünyada yerini alıyor. Görmediği, bilmediği, tanımadığı, sesini duymadığı insanların global sohbet odaları içerisine yazdığı yazılardan bir anlam çıkarmaya çalışarak, kendisine orada bir yer açmaya, o topluma ait olmaya çalışıyor. Çünkü artık ipin ucu kaçmış, gerçek yaşamda diğer insanlardan uzaklaşılmış, bir küskünlük ve isyan duyguları içerisinde aradığı bütün değerlerin arkadaşlık siteleri içerisinde olduğuna kanaat getirilmiştir.

Mobil Chat

Akıllı telefonların hızla hayatımıza girmesi ile birlikte yalnızlık bir kader olmaktan çıkmış vaziyette. Çünkü her yere anlık olarak ulaşmak mümkün olmaktadır. Aklın ve hayalin sınırlarını elimizdeki telefonlarla sonuna kadar zorluyoruz. Bu yüzden kadın-erkek ilişkileri çağımızda yeni bir boyut kazanmıştır. Eski dönemlerde bırakın cep telefonlarını, ev telefonları bile sayılı kişilerin evinde bulunurdu. Kızlar ve erkekler kaş göz hareketleri ile anlaşıp buluşurlardı. O dönemlerde bir mahremiyet ve mahcubiyet hakimdi. Yaşadığımız şu devirde ise mahremiyet ve mahcubiyetin yerini aleniyet ve sırnaşıklık almış vaziyettedir. Kendisine bir sevgili ve arkadaş bulmak isteyen hemen herkes Mobil Chat odalarına girerek, hayalindeki sevgili ve arkadaş adayını bulabilmek için akla hayale gelmedik metodlara başvurmaktadır. /div>

Seviyeli Sohbet Odaları


Seviyeli Sohbet Odaları

Seviyeli Sohbet Odaları

– Ücretsiz mobil sohbet sitesinde sizlerde özgürce sohbet etmek istemezmisiniz? Seviyeli sohbet odaları

Chat Sohbet sitesi sizler için açılmış tamamen ücretsiz sohbet sitesidir, ve burada sizleri beklemekteyiz Türkiye’nin her bir ilinden ilçesinden bulunan kullanıcılarımızla burada kaliteli chat etmek istemezmisiniz? bizler muhabbet odaları sitesinde en iyi şekilde sohbet odaları sitesini kasmaktayız ve sizleride aramızda görmek sizleri tanımak istiyoruz, Seviyeli sohbet odaları Sitesi sizler için açılmıştır kim bilir yeni dostluklar yeni arkadaşlıklar belkide yeni aşklara yelken açabiliceksiniz burada Mobil Sohbet Sayesinde bir çok akıllı cep telefonlarınızdan tabletlerinizden bilgisayarlarınızdan hızlı güvenilir bir biçimde giriş yapabilicek vede sizlerde en iyi şekilde sohbet odaları sitesinde olacaksınız, bizlerin amacları burada tamamen Aile ortamı Oluşturmak ve bunun için elimizden geleni yapıyoruz ve sizlerinde desteklerine ihtiyacımız var destekten kastımız kesinlikle sizlerden ücret talep etmiyoruz sadece akıl akıldan üstündür mantıgıyla yola çıktık ve sizlerinde fikirlerinizi almak istiyoruz, fikirleriniz var ise şayet #operhelp kanalına fikirlerinizi sunarmısınız? bizler için çok önemli olan bir faktördür bu ve sizlerinde iyi niyetli olduğunuzu biliyoruz, ve aramızda sizler gibi insanlar görmek istiyoruz.

Seviyeli Sohbet Ortamı

Sizler için en iyi şekilde sohbet odaları sitesini kurduk, vede burada bizler seviyeli chat etmek istiyoruz çünkü buradaki bir çok kullanıcımız aileden sayıyıyoruz vede kesinlikle art niyetli insanları cevremizde istemiyoruz, varsın olsun 40 50 Kişi olalım ama saygılı ve sevgili cercevesinde yaşıyalım güzel vakitler geçirelim, en iyisi böyle olmak değilmi? bence evet böyle olmak daha iyi, az olalım öz olalım, güzel vakitler geçirelim canımız sıkılmasın, belki sizlerd dj olmak istersiniz? nasıl yapılır gidip sorsam terslenirlemi diye düşünmeyin sakın olaki, bizler burada sizlere öğretiriz seve seve, haydi gelin beraber çay içerek kafamızı dağıtalım, sohbet edelim radyo dinliyelim, oyun kanallarımızda oyunlar oynuyalım, vede en iyi şekilde sohbet odaları sitesini beraber tasarlıyalım www.duygusohbet.org  Chat sitesinde özgürce sohbet etmek sizlerin elinizde haydi gelin, Kaliteli insanlar dışarıda baktığınız zaman mühendis doktor, vb vb bu gibi giyimleri kuşamları güzel olan insanlar kaliteli insanlar olarak sınıflandırmayın, bir çok kişilerde görüyorum gerçekten insanlar Kaliteli sohbet Ediyorlar ve burada sizleride bekliyoruz ALLAH’A Emanet olun.

Seviyeli Sohbet Odaları

Seviyeli Sohbet Odaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir