Sohbet Sitelerine Genel Bakış ve Analizler

Günümüzün belki de en önemli sorunlarından birisi de insanların gittikçe yalnızlaşması ve diğer bireylerle olan ilişkilerinin zayıflayarak bitme noktasına gelmesi. Çünkü gelişen teknoloji ve artan olanaklar nedeniyle insanlar artık yüzyüze muhabbet ve dostane sohbetleri bir kenara bırakarak, sanal sohbet ortamlarında ve diğer sosyal paylaşım sitelerinde vakit geçirmeye başlamışlardır. İnternetin bilinçsiz olarak kullanılması nedeniyle manevi değerler ve insani hasletler tozlu raflarda yerini almış, eşler birbirlerine, çocuklar anne ve babalarına zaman ayıramaz olmuş, bu nedenle birbirinden kopuk halde yaşayan, birbirine saygı ve sevgi beslemeyen bir güruh peydah olmuştur. Bir zamanlar batı dünyasının emperyalist ve siyonist beyinlerinin Türk milletine vermek istediği zarar, şu anda internet sayesinde mümkün hale gelmiştir. Çünkü 7'den 70'e bütün herkesin elinde kocaman akıllı mobil telefonlarla serseri mayın gibi birbirinden habersiz yaşayan parçalanmış bir toplum haline geldik. Eski zamanları hatırlarım, aile ve komşu sohbetlerinin bir ağırlığı vardı, insanlar birbirinin gözlerine bakarak canlı olarak sohbet ederlerdi. Herkes birbirinin sorun ve dertlerini dinleyerek ortak bir çözüm bulmaya çalışırdı. Yaşadığımız şu zaman içerisinde durum oldukça vahim görünüyor. Çünkü eşler birbirinden habersiz, ebeveynler çocuklarından bihaber olarak yaşamlarına devam etmeye çalışıyor. Çünkü bütün hesaplarımızı internet üzerine yapmışız. Acaba eşini veya çocuğunu karşına alıpta, herhangi bir derdin sıkıntın varmı, hayat nasıl gidiyor diyerek sevgi ile gözlerinin içine ne zaman baktın? Vakit çok geç olmadan, eyvah demeden, iş işten geçmeden bunları düşünmende fayda var.

Sohbet Odaları

Sohbet odaları, yukarıda izah etmeye çalıştığım, gündelik hayatında aradığını bulamayan, ailesinden ve sıkıntılarından kaçmak isteyenlere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Maalesef üzülerek beyan ediyorum, içinde bulunduğumuz ahval ve şerait pek de iç açıcı görünmüyor. Yüzlerce sohbet sitesi diğer insanlardan uzaklaşarak içine kapanmış bireylere hizmet etmeye devam ediyor. Yani kısaca söylemek gerekirse arz ve talep meselesinin en canlı örneği, chat siteleri içerisinde hayat bulmaktadır. Buralara takılan insanlar, içinde bulunduğu halet-i ruhiyeye göre kendisine bir nickname (rumuz) belirleyerek bu sanal dünyada yerini alıyor. Görmediği, bilmediği, tanımadığı, sesini duymadığı insanların global sohbet odaları içerisine yazdığı yazılardan bir anlam çıkarmaya çalışarak, kendisine orada bir yer açmaya, o topluma ait olmaya çalışıyor. Çünkü artık ipin ucu kaçmış, gerçek yaşamda diğer insanlardan uzaklaşılmış, bir küskünlük ve isyan duyguları içerisinde aradığı bütün değerlerin arkadaşlık siteleri içerisinde olduğuna kanaat getirilmiştir.

Mobil Chat

Akıllı telefonların hızla hayatımıza girmesi ile birlikte yalnızlık bir kader olmaktan çıkmış vaziyette. Çünkü her yere anlık olarak ulaşmak mümkün olmaktadır. Aklın ve hayalin sınırlarını elimizdeki telefonlarla sonuna kadar zorluyoruz. Bu yüzden kadın-erkek ilişkileri çağımızda yeni bir boyut kazanmıştır. Eski dönemlerde bırakın cep telefonlarını, ev telefonları bile sayılı kişilerin evinde bulunurdu. Kızlar ve erkekler kaş göz hareketleri ile anlaşıp buluşurlardı. O dönemlerde bir mahremiyet ve mahcubiyet hakimdi. Yaşadığımız şu devirde ise mahremiyet ve mahcubiyetin yerini aleniyet ve sırnaşıklık almış vaziyettedir. Kendisine bir sevgili ve arkadaş bulmak isteyen hemen herkes Mobil Chat odalarına girerek, hayalindeki sevgili ve arkadaş adayını bulabilmek için akla hayale gelmedik metodlara başvurmaktadır. /div>

Sohbet Makaleleri


Sohbet Makaleleri

Sohbet Makaleleri

– Bugün sizlere yardımcı olmak için bu konuyu açtık, vede sizlerin değerlerini bekliyor olacağız, Sohbet makaleleri chat odaları sitesi.

Öncelikle arkadaşlar, şunu bir kafanıza koyun, Sohbet sitesi işletiyorsanız şayet, vede kelimelerde çıkmak istiyorsanız emeğiniz olması gerekiyor vede para mutlaka harcamanız gerekiyor, gerekli olan şeyler belli sağlam içerik kaliteli içerik girerek günlük standart 1 veya 2 tane girmeniz yeterli olacaktır, vede google botunu çağırmanız olacaktır, bunları nasıl yapacaksınız anlatayım, vede Seo yapıyoruz 1 2 3 ayda sizleri yukarı çıkartırız diyenlere inanmayın, çünkü emek olmadan Google sizleri hiç bir şekilde yukarı çıkartmaz ilk başta bunları kafanıza koyun, kendi sitenizi nasıl yukarları taşırsınız bunları tartışalım ilk önce.

Makale Nasıl Yazılır

1 ( Makale yazarken dikkat etmeniz gereken şeyler, ilk başta web siteniz yani temanız Tamamen Mobil uyumlu olmak zorunda çünkü artık google, mobil uyumlu olmayan temalarda çok puan kırmakta, ve günlük olarak ortalama 1 tane veya işiniz yok ise 2 tane girmeniz gerekmekte, yani googleyi nasıl alıştırırsanız öyle gelir, örnek veriyorum bir günde 5 tane girdim yayınladım, yarın 1 tane girerim ertesi günü 5 tane girerim derseniz bu sefer google sizlerin puaninizi inanılmaz derecede kırmakta, peki ne yapmanız gerekmekte, 300 Kelimelik günlük makale girmeniz şarttır, vede hep sohbet sohbet odaları gibi kelimeler geçirmemeniz gerekmekte, siyaset, kesinlikle olmaz, Şehirler hakkında bilgi girin, vede bir gün sohbet yazıyorsanız ertesi günü chat hakkında yazın, mobil sohbet hakkında vede şarkı sözleri yazın.

2 ( Google Haritası : Google haritanız olmak zorundadır, ve bunu eklentilerden hallede bilirsiniz, vede google tools a kayıt etmeniz gerekmekte sitenizi, vede günlük olarak yazdığınız makaleleri Url denetimden linkinizi yapıştırın, vede canlı test e tabi tutun, mutlaka google botları gelicektir.

3 ( Blog sayfaları : Kalitesiz olmayan milyonlarca blacklink vardır, ve bunlar sizlerin sitenize zarar vermekte, yani şöyle anlatayım yeni bir domaininiz var ise, ve googlede çabuk çıkmak için sürekli black link almayın, genellikle rakip olduğunuz sitelerle anlaşmaya girin vede sizlere makale içinde, bağzı kelimelerde, link versinler.

4 ( kesinlikle Toplist, gibi düşüncelere kapılmayın onlar sizleri bi anda zirveye çıkartır vede bir anda cökertir, bunu aklınızdan çıkmartmayın.

vede sizlere şu kadar bir şey söylim, kesinlikle ve kesinlikle Seo cuyuz diyenlere itibar etmeyin, sağlam makale editörü alın, vede piyasada çok bunlardan, Pahalı olanlara, değilde, ucuz olanlara değil orta yollu çalışan insanlarla çalışın, vede sitenizi ön planlara çıkartın. bizler burada olacağız.

Makale Seo Paket Satın almak isterseniz: bizler burada olacağız vede çok kısa süreliğine 3 aylık makaleler 500 tl’dir, bilginiz olsun.

Telefon numaralarımız : 0543 308 00 37

Skype Adresimiz : jexumut@hotmail.com

Her şey para değildir, yardım almak isterseniz arayın, 7/24 Aktif biriyimdir. teşekkür ederim.

Sohbet Makaleleri

Sohbet Makaleleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir