Sohbet Makaleleri


Sohbet Makaleleri

Sohbet Makaleleri

– Bugün sizlere yardımcı olmak için bu konuyu açtık, vede sizlerin değerlerini bekliyor olacağız, Sohbet makaleleri chat odaları sitesi.

Öncelikle arkadaşlar, şunu bir kafanıza koyun, Sohbet sitesi işletiyorsanız şayet, vede kelimelerde çıkmak istiyorsanız emeğiniz olması gerekiyor vede para mutlaka harcamanız gerekiyor, gerekli olan şeyler belli sağlam içerik kaliteli içerik girerek günlük standart 1 veya 2 tane girmeniz yeterli olacaktır, vede google botunu çağırmanız olacaktır, bunları nasıl yapacaksınız anlatayım, vede Seo yapıyoruz 1 2 3 ayda sizleri yukarı çıkartırız diyenlere inanmayın, çünkü emek olmadan Google sizleri hiç bir şekilde yukarı çıkartmaz ilk başta bunları kafanıza koyun, kendi sitenizi nasıl yukarları taşırsınız bunları tartışalım ilk önce.

Makale Nasıl Yazılır

1 ( Makale yazarken dikkat etmeniz gereken şeyler, ilk başta web siteniz yani temanız Tamamen Mobil uyumlu olmak zorunda çünkü artık google, mobil uyumlu olmayan temalarda çok puan kırmakta, ve günlük olarak ortalama 1 tane veya işiniz yok ise 2 tane girmeniz gerekmekte, yani googleyi nasıl alıştırırsanız öyle gelir, örnek veriyorum bir günde 5 tane girdim yayınladım, yarın 1 tane girerim ertesi günü 5 tane girerim derseniz bu sefer google sizlerin puaninizi inanılmaz derecede kırmakta, peki ne yapmanız gerekmekte, 300 Kelimelik günlük makale girmeniz şarttır, vede hep sohbet sohbet odaları gibi kelimeler geçirmemeniz gerekmekte, siyaset, kesinlikle olmaz, Şehirler hakkında bilgi girin, vede bir gün sohbet yazıyorsanız ertesi günü chat hakkında yazın, mobil sohbet hakkında vede şarkı sözleri yazın.

2 ( Google Haritası : Google haritanız olmak zorundadır, ve bunu eklentilerden hallede bilirsiniz, vede google tools a kayıt etmeniz gerekmekte sitenizi, vede günlük olarak yazdığınız makaleleri Url denetimden linkinizi yapıştırın, vede canlı test e tabi tutun, mutlaka google botları gelicektir.

3 ( Blog sayfaları : Kalitesiz olmayan milyonlarca blacklink vardır, ve bunlar sizlerin sitenize zarar vermekte, yani şöyle anlatayım yeni bir domaininiz var ise, ve googlede çabuk çıkmak için sürekli black link almayın, genellikle rakip olduğunuz sitelerle anlaşmaya girin vede sizlere makale içinde, bağzı kelimelerde, link versinler.

4 ( kesinlikle Toplist, gibi düşüncelere kapılmayın onlar sizleri bi anda zirveye çıkartır vede bir anda cökertir, bunu aklınızdan çıkmartmayın.

vede sizlere şu kadar bir şey söylim, kesinlikle ve kesinlikle Seo cuyuz diyenlere itibar etmeyin, sağlam makale editörü alın, vede piyasada çok bunlardan, Pahalı olanlara, değilde, ucuz olanlara değil orta yollu çalışan insanlarla çalışın, vede sitenizi ön planlara çıkartın. bizler burada olacağız.

Makale Seo Paket Satın almak isterseniz: bizler burada olacağız vede çok kısa süreliğine 3 aylık makaleler 500 tl’dir, bilginiz olsun.

Telefon numaralarımız : 0543 308 00 37

Skype Adresimiz : jexumut@hotmail.com

Her şey para değildir, yardım almak isterseniz arayın, 7/24 Aktif biriyimdir. teşekkür ederim.

Sohbet Makaleleri

Sohbet Makaleleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir