Sohbet Sitelerine Genel Bakış ve Analizler

Günümüzün belki de en önemli sorunlarından birisi de insanların gittikçe yalnızlaşması ve diğer bireylerle olan ilişkilerinin zayıflayarak bitme noktasına gelmesi. Çünkü gelişen teknoloji ve artan olanaklar nedeniyle insanlar artık yüzyüze muhabbet ve dostane sohbetleri bir kenara bırakarak, sanal sohbet ortamlarında ve diğer sosyal paylaşım sitelerinde vakit geçirmeye başlamışlardır. İnternetin bilinçsiz olarak kullanılması nedeniyle manevi değerler ve insani hasletler tozlu raflarda yerini almış, eşler birbirlerine, çocuklar anne ve babalarına zaman ayıramaz olmuş, bu nedenle birbirinden kopuk halde yaşayan, birbirine saygı ve sevgi beslemeyen bir güruh peydah olmuştur. Bir zamanlar batı dünyasının emperyalist ve siyonist beyinlerinin Türk milletine vermek istediği zarar, şu anda internet sayesinde mümkün hale gelmiştir. Çünkü 7'den 70'e bütün herkesin elinde kocaman akıllı mobil telefonlarla serseri mayın gibi birbirinden habersiz yaşayan parçalanmış bir toplum haline geldik. Eski zamanları hatırlarım, aile ve komşu sohbetlerinin bir ağırlığı vardı, insanlar birbirinin gözlerine bakarak canlı olarak sohbet ederlerdi. Herkes birbirinin sorun ve dertlerini dinleyerek ortak bir çözüm bulmaya çalışırdı. Yaşadığımız şu zaman içerisinde durum oldukça vahim görünüyor. Çünkü eşler birbirinden habersiz, ebeveynler çocuklarından bihaber olarak yaşamlarına devam etmeye çalışıyor. Çünkü bütün hesaplarımızı internet üzerine yapmışız. Acaba eşini veya çocuğunu karşına alıpta, herhangi bir derdin sıkıntın varmı, hayat nasıl gidiyor diyerek sevgi ile gözlerinin içine ne zaman baktın? Vakit çok geç olmadan, eyvah demeden, iş işten geçmeden bunları düşünmende fayda var.

Sohbet Odaları

Sohbet odaları, yukarıda izah etmeye çalıştığım, gündelik hayatında aradığını bulamayan, ailesinden ve sıkıntılarından kaçmak isteyenlere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Maalesef üzülerek beyan ediyorum, içinde bulunduğumuz ahval ve şerait pek de iç açıcı görünmüyor. Yüzlerce sohbet sitesi diğer insanlardan uzaklaşarak içine kapanmış bireylere hizmet etmeye devam ediyor. Yani kısaca söylemek gerekirse arz ve talep meselesinin en canlı örneği, chat siteleri içerisinde hayat bulmaktadır. Buralara takılan insanlar, içinde bulunduğu halet-i ruhiyeye göre kendisine bir nickname (rumuz) belirleyerek bu sanal dünyada yerini alıyor. Görmediği, bilmediği, tanımadığı, sesini duymadığı insanların global sohbet odaları içerisine yazdığı yazılardan bir anlam çıkarmaya çalışarak, kendisine orada bir yer açmaya, o topluma ait olmaya çalışıyor. Çünkü artık ipin ucu kaçmış, gerçek yaşamda diğer insanlardan uzaklaşılmış, bir küskünlük ve isyan duyguları içerisinde aradığı bütün değerlerin arkadaşlık siteleri içerisinde olduğuna kanaat getirilmiştir.

Mobil Chat

Akıllı telefonların hızla hayatımıza girmesi ile birlikte yalnızlık bir kader olmaktan çıkmış vaziyette. Çünkü her yere anlık olarak ulaşmak mümkün olmaktadır. Aklın ve hayalin sınırlarını elimizdeki telefonlarla sonuna kadar zorluyoruz. Bu yüzden kadın-erkek ilişkileri çağımızda yeni bir boyut kazanmıştır. Eski dönemlerde bırakın cep telefonlarını, ev telefonları bile sayılı kişilerin evinde bulunurdu. Kızlar ve erkekler kaş göz hareketleri ile anlaşıp buluşurlardı. O dönemlerde bir mahremiyet ve mahcubiyet hakimdi. Yaşadığımız şu devirde ise mahremiyet ve mahcubiyetin yerini aleniyet ve sırnaşıklık almış vaziyettedir. Kendisine bir sevgili ve arkadaş bulmak isteyen hemen herkes Mobil Chat odalarına girerek, hayalindeki sevgili ve arkadaş adayını bulabilmek için akla hayale gelmedik metodlara başvurmaktadır. /div>

Sohbet Mekanı


Sohbet Mekanı

Sohbet Mekanı

– Chat Odaları sitesi sizler için, Açılmıştır sizlerde en keyifli chat odaları sitesinde özgürce muhabbet edebilirsiniz.

Kaliteli Sohbet Odaları sitesi sizler için açık, en iyi şekilde chat sohbet odaları sitesinde sizlerde ücretsiz bir şekilde sohbet sitesinde gezine bilirsiniz, haydi gelin, ücretsiz bir sohbet odaları sitesi sizleri beklemekte, bizler burada en iyi şekilde sizlere hizmet etmek için bütün hizmetlerimizi kullandık vede chat sohbet odaları sitesinde, en iyi yerlere geldik, bizler buradayız ve sizleri beklemekteyiz, haydi bizlere yardım etmenizi istiyoruz sizlerin fikirleri bizler için çok önemli ”Akıl Akıldan üstündür” Mantığıyla yola çıktık ve fikirleriniz gerçekten bizler için değerli, #operhelp kanalına gelerek bizlere fikirlerinizi sunmak istermisiniz? haydi en iyi şekilde sohbet edelim ve sizlerle birlikte keyifli güzel hoş vakitler geçirelim, burası tamamen Aile Ortamı Olacaktır bilginiz dahil olsun, bizler burada saygı sevgiye çok önem veren insanlarız, ve sizlerin buna göre hareket etmesini isteriz, özel genel fark etmez kimse kimseye hakaret dolu sözler edemez, buna asla izin vermeyiz! çünkü bizlerin derdi büyütmek değil tamam güzel yerlere gelsin diye cabalarımızı hız kesmeden devam ediyoruz ama, en azından
Seviyeli sohbet Sitesinde sizlerle en iyi şekilde burada keyifli güzel vakitler geçirmek istiyoruz, haydi gelin, bedava sohbet edelim vede burada chat sohbet odaları sitesinde ücretsiz bir şekilde serüven yaşıyalım bayan bay kişilerle tanışıp arkadaş olalım ve sizlerle güzel dolu dolu dakikalar geçirelim, Resimli Sohbet Sitemiz de Açılmıştır.

Sohbet Odaları

Kaliteli sohbet sitesi olarak en iyi hizmeti vermekteyiz, https://www.duygusohbet.org sitesi sizlerle birlikte Türkiye’nin her bir ilinden ilçesinden 81 ilindeki kullanıcılarımız burada sizleri beklemekte, kim bilir yeni dostluklar yeni arkadaşlıklar belkide yeni aşklara yelken açabilirsiniz, ve burada sizlerde reelden dostluklar gerçekleştire bilirsiniz, haydi gelin, bedava sohbet edelim ücretsiz olarak en seviyeli sohbeti bizler sağlıyalım, vede burada sizlere iyi hizmetlerimizden bahsetmek isterdim, Resimli Sohbet normal girişimiz mevcut, sizlerde kendinizi iyi hissetmek için, burada buluna bilirsiniz, Mobil Sohbet Sayesinde en kaliteli şekilde bütün akıllı cep telefonlarınızdan girişler sağlıya bilir vede sizlerde radyo dinliye bilir oyun kanallarımızda oyunlar oynuyarak güzel vakitler geçire bilir en iyi hizmetleri sizler sağlıya bilirsiniz, ALLAH’A Emanet olun.

Sohbet Mekanı

Sohbet Mekanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir