Sohbet Sitelerine Genel Bakış ve Analizler

Günümüzün belki de en önemli sorunlarından birisi de insanların gittikçe yalnızlaşması ve diğer bireylerle olan ilişkilerinin zayıflayarak bitme noktasına gelmesi. Çünkü gelişen teknoloji ve artan olanaklar nedeniyle insanlar artık yüzyüze muhabbet ve dostane sohbetleri bir kenara bırakarak, sanal sohbet ortamlarında ve diğer sosyal paylaşım sitelerinde vakit geçirmeye başlamışlardır. İnternetin bilinçsiz olarak kullanılması nedeniyle manevi değerler ve insani hasletler tozlu raflarda yerini almış, eşler birbirlerine, çocuklar anne ve babalarına zaman ayıramaz olmuş, bu nedenle birbirinden kopuk halde yaşayan, birbirine saygı ve sevgi beslemeyen bir güruh peydah olmuştur. Bir zamanlar batı dünyasının emperyalist ve siyonist beyinlerinin Türk milletine vermek istediği zarar, şu anda internet sayesinde mümkün hale gelmiştir. Çünkü 7'den 70'e bütün herkesin elinde kocaman akıllı mobil telefonlarla serseri mayın gibi birbirinden habersiz yaşayan parçalanmış bir toplum haline geldik. Eski zamanları hatırlarım, aile ve komşu sohbetlerinin bir ağırlığı vardı, insanlar birbirinin gözlerine bakarak canlı olarak sohbet ederlerdi. Herkes birbirinin sorun ve dertlerini dinleyerek ortak bir çözüm bulmaya çalışırdı. Yaşadığımız şu zaman içerisinde durum oldukça vahim görünüyor. Çünkü eşler birbirinden habersiz, ebeveynler çocuklarından bihaber olarak yaşamlarına devam etmeye çalışıyor. Çünkü bütün hesaplarımızı internet üzerine yapmışız. Acaba eşini veya çocuğunu karşına alıpta, herhangi bir derdin sıkıntın varmı, hayat nasıl gidiyor diyerek sevgi ile gözlerinin içine ne zaman baktın? Vakit çok geç olmadan, eyvah demeden, iş işten geçmeden bunları düşünmende fayda var.

Sohbet Odaları

Sohbet odaları, yukarıda izah etmeye çalıştığım, gündelik hayatında aradığını bulamayan, ailesinden ve sıkıntılarından kaçmak isteyenlere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Maalesef üzülerek beyan ediyorum, içinde bulunduğumuz ahval ve şerait pek de iç açıcı görünmüyor. Yüzlerce sohbet sitesi diğer insanlardan uzaklaşarak içine kapanmış bireylere hizmet etmeye devam ediyor. Yani kısaca söylemek gerekirse arz ve talep meselesinin en canlı örneği, chat siteleri içerisinde hayat bulmaktadır. Buralara takılan insanlar, içinde bulunduğu halet-i ruhiyeye göre kendisine bir nickname (rumuz) belirleyerek bu sanal dünyada yerini alıyor. Görmediği, bilmediği, tanımadığı, sesini duymadığı insanların global sohbet odaları içerisine yazdığı yazılardan bir anlam çıkarmaya çalışarak, kendisine orada bir yer açmaya, o topluma ait olmaya çalışıyor. Çünkü artık ipin ucu kaçmış, gerçek yaşamda diğer insanlardan uzaklaşılmış, bir küskünlük ve isyan duyguları içerisinde aradığı bütün değerlerin arkadaşlık siteleri içerisinde olduğuna kanaat getirilmiştir.

Mobil Chat

Akıllı telefonların hızla hayatımıza girmesi ile birlikte yalnızlık bir kader olmaktan çıkmış vaziyette. Çünkü her yere anlık olarak ulaşmak mümkün olmaktadır. Aklın ve hayalin sınırlarını elimizdeki telefonlarla sonuna kadar zorluyoruz. Bu yüzden kadın-erkek ilişkileri çağımızda yeni bir boyut kazanmıştır. Eski dönemlerde bırakın cep telefonlarını, ev telefonları bile sayılı kişilerin evinde bulunurdu. Kızlar ve erkekler kaş göz hareketleri ile anlaşıp buluşurlardı. O dönemlerde bir mahremiyet ve mahcubiyet hakimdi. Yaşadığımız şu devirde ise mahremiyet ve mahcubiyetin yerini aleniyet ve sırnaşıklık almış vaziyettedir. Kendisine bir sevgili ve arkadaş bulmak isteyen hemen herkes Mobil Chat odalarına girerek, hayalindeki sevgili ve arkadaş adayını bulabilmek için akla hayale gelmedik metodlara başvurmaktadır. /div>

Sohbet Mobil


Sohbet Mobil

Sohbet Mobil

– İnsanların alışamadığı belli bir chat siteleri oluştuğu zaman anlaşılıyor, Sohbet Mobil Sizlerle birlikte kaliteli sohbet edin,

Keyifli bir kaliteli sohbet sitesi düşünelim, ücretsiz olarak güzel bir sohbet sitesinde sizlerde chat yapmaya başlıyorsunuz ısınıyorsunuz elinizden gelen bütün desteği sağlıyorsunuz, vede bir bakıyosunuz sizlere yanlış yapılıyor veya haksız yere suçlanıyorsunuz bu sefer kendinizi küçük gösterip aslında sizlerin ne kadar koca yürekli olduklarını unutuyorlar ve sizlere unutturuyorlar, kendi hevesiniz kalmıyor, vede belli bir süre sonra sanal sohbet odaları sitesinden ayrılıyor vede sosyal medyalara bu sefer dalıyosunuz, orada canınız sıkılyor ve kendinize mekan arıyorsunuz sonra karşınıza, çıkan bazı sitelerle anlaşamıyor ve kendinize bu sefer mekan açıyorsunuz cevreniz eşiniz dostunuz var ise onları çagırıp güzel bir sohbet sitesi oluşturuyorsunuz, tabi biraz da user gelsin diye reklam vb gibi şeyler veriyorsunuz google amacıyla, siz bir şey yapmasanız bile yaptı oluyor bu sefer sizlere Saldırı yapıyorlar, proxy saldırısı, clone saldırısı Küfür ediyor bir ton iftiralar oho neler neler daha sonra artık civisi çıktı diyorsunuz vede sunucunuzu kapatıyorsunuz o kadar emek nerede? yok gitmiş bitmiş.. yazık etmeyin kendinize sunucunuza emeğinize.

Mobil Chat Odaları

sizleri yıldırmak istiyorlar vede kendi sunucularına çekmeye çalışıyorlar, veya bir sunucu daha açılmış başımız belaya girmesin kendi menfaatlerini düşünüyorlar hep, ve sizleri yıldırarak aslında kendilerine edilen hakaretler hakların farkında değiller, yalan dünya diyoruz ya, aslında yalan dünya değil insanlar yalan, sanki bu dünyaya kazık çaktılar 🙂 derler ya heh öyle bir şey işte bende uzattımda uzattım, Türkiye’nin bir çok kullanıcısı burada kaliteli sohbet etmekte ve bunun için sizleri aramızda görmek istiyorum, amacımız burada tamamen bedava sohbet sitesi sunmak ve bunun için sizleri aramızda görmek istiyoruz, bizler yılmadık yılmıcaz! ne olursa olsun bu https://www.duygusohbet.org sitesi kapanmıcak, daima açık kalacaktır, kim bilir yeni dostluklar yeni arkadaşlıklar belkide yeni aşklara yelken açabilirsiniz, burada ve sizlerde en iyi şekilde kaliteli sohbet edebilirsiniz, Mobil Sohbet ile giriş yapabilir sizlerde kaliteli sohbet sitesinin farkına varabilirsiniz, ALLAH’A Emanet olun.

Sohbet Mobil

Sohbet Mobil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir