Sohbet Sitelerine Genel Bakış ve Analizler

Günümüzün belki de en önemli sorunlarından birisi de insanların gittikçe yalnızlaşması ve diğer bireylerle olan ilişkilerinin zayıflayarak bitme noktasına gelmesi. Çünkü gelişen teknoloji ve artan olanaklar nedeniyle insanlar artık yüzyüze muhabbet ve dostane sohbetleri bir kenara bırakarak, sanal sohbet ortamlarında ve diğer sosyal paylaşım sitelerinde vakit geçirmeye başlamışlardır. İnternetin bilinçsiz olarak kullanılması nedeniyle manevi değerler ve insani hasletler tozlu raflarda yerini almış, eşler birbirlerine, çocuklar anne ve babalarına zaman ayıramaz olmuş, bu nedenle birbirinden kopuk halde yaşayan, birbirine saygı ve sevgi beslemeyen bir güruh peydah olmuştur. Bir zamanlar batı dünyasının emperyalist ve siyonist beyinlerinin Türk milletine vermek istediği zarar, şu anda internet sayesinde mümkün hale gelmiştir. Çünkü 7'den 70'e bütün herkesin elinde kocaman akıllı mobil telefonlarla serseri mayın gibi birbirinden habersiz yaşayan parçalanmış bir toplum haline geldik. Eski zamanları hatırlarım, aile ve komşu sohbetlerinin bir ağırlığı vardı, insanlar birbirinin gözlerine bakarak canlı olarak sohbet ederlerdi. Herkes birbirinin sorun ve dertlerini dinleyerek ortak bir çözüm bulmaya çalışırdı. Yaşadığımız şu zaman içerisinde durum oldukça vahim görünüyor. Çünkü eşler birbirinden habersiz, ebeveynler çocuklarından bihaber olarak yaşamlarına devam etmeye çalışıyor. Çünkü bütün hesaplarımızı internet üzerine yapmışız. Acaba eşini veya çocuğunu karşına alıpta, herhangi bir derdin sıkıntın varmı, hayat nasıl gidiyor diyerek sevgi ile gözlerinin içine ne zaman baktın? Vakit çok geç olmadan, eyvah demeden, iş işten geçmeden bunları düşünmende fayda var.

Sohbet Odaları

Sohbet odaları, yukarıda izah etmeye çalıştığım, gündelik hayatında aradığını bulamayan, ailesinden ve sıkıntılarından kaçmak isteyenlere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Maalesef üzülerek beyan ediyorum, içinde bulunduğumuz ahval ve şerait pek de iç açıcı görünmüyor. Yüzlerce sohbet sitesi diğer insanlardan uzaklaşarak içine kapanmış bireylere hizmet etmeye devam ediyor. Yani kısaca söylemek gerekirse arz ve talep meselesinin en canlı örneği, chat siteleri içerisinde hayat bulmaktadır. Buralara takılan insanlar, içinde bulunduğu halet-i ruhiyeye göre kendisine bir nickname (rumuz) belirleyerek bu sanal dünyada yerini alıyor. Görmediği, bilmediği, tanımadığı, sesini duymadığı insanların global sohbet odaları içerisine yazdığı yazılardan bir anlam çıkarmaya çalışarak, kendisine orada bir yer açmaya, o topluma ait olmaya çalışıyor. Çünkü artık ipin ucu kaçmış, gerçek yaşamda diğer insanlardan uzaklaşılmış, bir küskünlük ve isyan duyguları içerisinde aradığı bütün değerlerin arkadaşlık siteleri içerisinde olduğuna kanaat getirilmiştir.

Mobil Chat

Akıllı telefonların hızla hayatımıza girmesi ile birlikte yalnızlık bir kader olmaktan çıkmış vaziyette. Çünkü her yere anlık olarak ulaşmak mümkün olmaktadır. Aklın ve hayalin sınırlarını elimizdeki telefonlarla sonuna kadar zorluyoruz. Bu yüzden kadın-erkek ilişkileri çağımızda yeni bir boyut kazanmıştır. Eski dönemlerde bırakın cep telefonlarını, ev telefonları bile sayılı kişilerin evinde bulunurdu. Kızlar ve erkekler kaş göz hareketleri ile anlaşıp buluşurlardı. O dönemlerde bir mahremiyet ve mahcubiyet hakimdi. Yaşadığımız şu devirde ise mahremiyet ve mahcubiyetin yerini aleniyet ve sırnaşıklık almış vaziyettedir. Kendisine bir sevgili ve arkadaş bulmak isteyen hemen herkes Mobil Chat odalarına girerek, hayalindeki sevgili ve arkadaş adayını bulabilmek için akla hayale gelmedik metodlara başvurmaktadır. /div>

Ücretsiz Chat Odası


Ücretsiz Chat Odası

Ücretsiz Chat Odası

– Bedava sohbet odaları sitesi sizler için açılmıştır, Ücretsiz Chat Odası Sitesinde sizlerde kaliteli chat yapın.

Kaliteli bir sohbet sitesi, sizler için açılmıştır en iyi şekilde bizlerde burada sohbet etmekteyiz, ve burada sizleri bekliyor olacağız, hizmetimiz belli güzel bir sohbet sitesi olana kadar durmamak, nasılmı? Sizlerin destekleri sayesinde bir çok şeyi yapmış bulunuyoruz zaten, Amacımız burada Aile Ortamı Oluşturmak ve bunun için elimizden ne geliyosa fazlasıyla yapıyoruz ve sizleride bekliyoruz, destekleriniz bizler için çok önemli destekten kastım kesinlikle sizlerden ücret talep etmiyoruz Akıl akıldan üstündür mantıgıyla haraket ediyoruz vede sizlerin fikirlerine gerçekten çok ihtiyacımız var, bizlere fikirlerinizi söylermisiniz? #operhelp kanalında, sizlerin fikirlerini bekliyoruz, gelin burada güzel bir sohbet sitesi sunalım sizlere vede en iyi şekilde kaliteli bir sohbet sitesi sağlıyalım, bu sunucu aylardan beri açıktır ve bir çok kişi yanlış yapmıştır ama yılmadık yılmıcazda, sadece istediğimiz yanımızda sağlam insanlar olsun, teknoloji ilerledi biliyorsunuz, ve bizlerde bu teknolojie ayak uydurmak için elimizden geleni yaptık ve son sistem olan, hem web sohbet hemde Mobil sohbet için güzel bir sistem oluşturduk Resimli Sohbet aa nasıl oluyor dedğinizi duyar gibiyim, şimdi şöyle arkadaşlar ücretsiz olarak kayıt edebilirsiniz kendinizi sadece kanalda, /ns register şifre mail yaptığınız zaman nickiniz otomatik kayıt oluyor yani şöyleki /ns register 12365489 Mobilsohbet@duygusohbet.org şeklinde nicklerinizi kayıt edin, eğer sorun oluşursa lütfen #operhelp kanalına giriş yapın.

Resimli Chat Odası

ve giriş yaptığınız zaman avatar bölümün tıklayın resim yükle diyin resminizi seçin ve koyun, orada kuralları göremessiniz ama cinsel içerik veya, siyaset hakkında simgeler kullanmak yasaktır, resimlerinizi yükledikden sonra bütün kullanıcılar genelde sizleri görebilir ve bunu bağzı siteler malesef ücretli olarak yapmakta bizde böyle bir şey yok bir çok sohbet sitesi bu sistem yerine qweirc sistemi kullanmakta, ve o sistemde düşmeler çok yaşanıyor, bu sistemde düşme kalkma gibi şeyler yok kesinlikle olmadıda, ve sizleride aramızda görmek bizleri gerçekten çok mutlu edicektir, Sizlerle birlikte keyifli günler diliyorum ALLAH’A Emanet olun.

Ücretsiz Chat Odası

Ücretsiz Chat Odası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir