Sohbet Sitelerine Genel Bakış ve Analizler

Günümüzün belki de en önemli sorunlarından birisi de insanların gittikçe yalnızlaşması ve diğer bireylerle olan ilişkilerinin zayıflayarak bitme noktasına gelmesi. Çünkü gelişen teknoloji ve artan olanaklar nedeniyle insanlar artık yüzyüze muhabbet ve dostane sohbetleri bir kenara bırakarak, sanal sohbet ortamlarında ve diğer sosyal paylaşım sitelerinde vakit geçirmeye başlamışlardır. İnternetin bilinçsiz olarak kullanılması nedeniyle manevi değerler ve insani hasletler tozlu raflarda yerini almış, eşler birbirlerine, çocuklar anne ve babalarına zaman ayıramaz olmuş, bu nedenle birbirinden kopuk halde yaşayan, birbirine saygı ve sevgi beslemeyen bir güruh peydah olmuştur. Bir zamanlar batı dünyasının emperyalist ve siyonist beyinlerinin Türk milletine vermek istediği zarar, şu anda internet sayesinde mümkün hale gelmiştir. Çünkü 7'den 70'e bütün herkesin elinde kocaman akıllı mobil telefonlarla serseri mayın gibi birbirinden habersiz yaşayan parçalanmış bir toplum haline geldik. Eski zamanları hatırlarım, aile ve komşu sohbetlerinin bir ağırlığı vardı, insanlar birbirinin gözlerine bakarak canlı olarak sohbet ederlerdi. Herkes birbirinin sorun ve dertlerini dinleyerek ortak bir çözüm bulmaya çalışırdı. Yaşadığımız şu zaman içerisinde durum oldukça vahim görünüyor. Çünkü eşler birbirinden habersiz, ebeveynler çocuklarından bihaber olarak yaşamlarına devam etmeye çalışıyor. Çünkü bütün hesaplarımızı internet üzerine yapmışız. Acaba eşini veya çocuğunu karşına alıpta, herhangi bir derdin sıkıntın varmı, hayat nasıl gidiyor diyerek sevgi ile gözlerinin içine ne zaman baktın? Vakit çok geç olmadan, eyvah demeden, iş işten geçmeden bunları düşünmende fayda var.

Sohbet Odaları

Sohbet odaları, yukarıda izah etmeye çalıştığım, gündelik hayatında aradığını bulamayan, ailesinden ve sıkıntılarından kaçmak isteyenlere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Maalesef üzülerek beyan ediyorum, içinde bulunduğumuz ahval ve şerait pek de iç açıcı görünmüyor. Yüzlerce sohbet sitesi diğer insanlardan uzaklaşarak içine kapanmış bireylere hizmet etmeye devam ediyor. Yani kısaca söylemek gerekirse arz ve talep meselesinin en canlı örneği, chat siteleri içerisinde hayat bulmaktadır. Buralara takılan insanlar, içinde bulunduğu halet-i ruhiyeye göre kendisine bir nickname (rumuz) belirleyerek bu sanal dünyada yerini alıyor. Görmediği, bilmediği, tanımadığı, sesini duymadığı insanların global sohbet odaları içerisine yazdığı yazılardan bir anlam çıkarmaya çalışarak, kendisine orada bir yer açmaya, o topluma ait olmaya çalışıyor. Çünkü artık ipin ucu kaçmış, gerçek yaşamda diğer insanlardan uzaklaşılmış, bir küskünlük ve isyan duyguları içerisinde aradığı bütün değerlerin arkadaşlık siteleri içerisinde olduğuna kanaat getirilmiştir.

Mobil Chat

Akıllı telefonların hızla hayatımıza girmesi ile birlikte yalnızlık bir kader olmaktan çıkmış vaziyette. Çünkü her yere anlık olarak ulaşmak mümkün olmaktadır. Aklın ve hayalin sınırlarını elimizdeki telefonlarla sonuna kadar zorluyoruz. Bu yüzden kadın-erkek ilişkileri çağımızda yeni bir boyut kazanmıştır. Eski dönemlerde bırakın cep telefonlarını, ev telefonları bile sayılı kişilerin evinde bulunurdu. Kızlar ve erkekler kaş göz hareketleri ile anlaşıp buluşurlardı. O dönemlerde bir mahremiyet ve mahcubiyet hakimdi. Yaşadığımız şu devirde ise mahremiyet ve mahcubiyetin yerini aleniyet ve sırnaşıklık almış vaziyettedir. Kendisine bir sevgili ve arkadaş bulmak isteyen hemen herkes Mobil Chat odalarına girerek, hayalindeki sevgili ve arkadaş adayını bulabilmek için akla hayale gelmedik metodlara başvurmaktadır. /div>

Ücretsiz Chat Ortamı


Ücretsiz Chat Ortamı

Ücretsiz Chat Ortamı

– Üyeliksiz bir sohbet sitesi olan, Duygu sohbet Chat Sitesi hoş geldiniz Mobil sohbet ile bağlana bilirsiniz. Kaliteli bir sohbet sitesinde Neden insanlar ücretli şekilde sohbet etmek istesin ki genellikle kredi kartı T.C kimlik numaraları ne kadar her şeyinizi istiyor Yanlış mıyım doğruyu insanlar arkadaşlık sitelerinde arkadaş bulmak için ellerinden geleni yapıyorlar Eğer gündelik hayatımızda bir insandan hoşlandığımı zaman gidip insanın karşısına çıkıp da Siz sizden hoşlandım Ne bileyim sizinle arkadaş olmak istiyorum gibisine bir konuşma yapamıyor maalesef böyle ve İnsanlar kendilerini sanal sohbet odalarına damakta Bu yüzden sizleri de chat sitemiz olan Duygusohbet bekliyoruz amacımız burada kaliteli bir sohbet sitesi sunmak ve bunun için elimizden geleni yapıyoruz.

Üyeliksiz Sohbet Odaları

Türkiye’nin her ilinden her ilçesinden bulunan kullanıcılarımızla birlikte burada seviyeli sohbet etmek ister misiniz sizleri bekliyor olacağız mobil sohbet sitesi sayesinde Birçok akıllı cep telefonları Android iOS bütün akıllı cep telefonlarınızdan giriş yapabilir Radyo dinleyebilir yayıncı arkadaşlarımızdan istek bulunan isteklerde bulunabilirsiniz Bizler burada sizleri bekliyor olacağız yeni arkadaşlıklar yeni dostluklar Belki de yeni Aşıklar Aynı mahallede oturduğumuz veya ne bileyim yan yana Oturduğumuz bir kişiyle burada görüşme şansımız olan oluyor çok rahatladık böyle insanlar falan sohbet odalarında buluşup da evlenen insanlar hayatlarını renk katan insanlar da oldu üzülen nerede oldu Tabii ki bilemeyiz ki sizler üzülecek misiniz kırılacak mısınız veya sevinecek misiniz unutmayın telefon başında olsa bile bilgisayar başında olsa bile karşınızdaki insan Saygı duyun Sevil’in Seven hemen zaten hiçbir şekilde sizleri kırmaz üzmez incitmez Bunun bilincinde olun ve kaliteli sohbet sitelerindeki bulunan kullanıcıları hiçbirşekilde üzücü hareketlerde bulunmayın unutmayın Her şeyin bir karşılığı vardır Bu şekilde bizlere şikayet geldiği zaman sizleri siteden uzaklaştırmak zorunda kalacağız bunların olsun istemeyiz kesinlikle ve kesinlikle Bunlar olsun istemeyiz sizlere de burada bekliyor olacağız Allah’a emanet olun hoşça kalın dostça kalın Her şey gönlünüzce olsun. Kaliteli sohbet sitesindeyiz, ücretsiz sohbet odaları

Ücretsiz Chat Ortamı

Ücretsiz Chat Ortamı

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir