Sohbet Sitelerine Genel Bakış ve Analizler

Günümüzün belki de en önemli sorunlarından birisi de insanların gittikçe yalnızlaşması ve diğer bireylerle olan ilişkilerinin zayıflayarak bitme noktasına gelmesi. Çünkü gelişen teknoloji ve artan olanaklar nedeniyle insanlar artık yüzyüze muhabbet ve dostane sohbetleri bir kenara bırakarak, sanal sohbet ortamlarında ve diğer sosyal paylaşım sitelerinde vakit geçirmeye başlamışlardır. İnternetin bilinçsiz olarak kullanılması nedeniyle manevi değerler ve insani hasletler tozlu raflarda yerini almış, eşler birbirlerine, çocuklar anne ve babalarına zaman ayıramaz olmuş, bu nedenle birbirinden kopuk halde yaşayan, birbirine saygı ve sevgi beslemeyen bir güruh peydah olmuştur. Bir zamanlar batı dünyasının emperyalist ve siyonist beyinlerinin Türk milletine vermek istediği zarar, şu anda internet sayesinde mümkün hale gelmiştir. Çünkü 7'den 70'e bütün herkesin elinde kocaman akıllı mobil telefonlarla serseri mayın gibi birbirinden habersiz yaşayan parçalanmış bir toplum haline geldik. Eski zamanları hatırlarım, aile ve komşu sohbetlerinin bir ağırlığı vardı, insanlar birbirinin gözlerine bakarak canlı olarak sohbet ederlerdi. Herkes birbirinin sorun ve dertlerini dinleyerek ortak bir çözüm bulmaya çalışırdı. Yaşadığımız şu zaman içerisinde durum oldukça vahim görünüyor. Çünkü eşler birbirinden habersiz, ebeveynler çocuklarından bihaber olarak yaşamlarına devam etmeye çalışıyor. Çünkü bütün hesaplarımızı internet üzerine yapmışız. Acaba eşini veya çocuğunu karşına alıpta, herhangi bir derdin sıkıntın varmı, hayat nasıl gidiyor diyerek sevgi ile gözlerinin içine ne zaman baktın? Vakit çok geç olmadan, eyvah demeden, iş işten geçmeden bunları düşünmende fayda var.

Sohbet Odaları

Sohbet odaları, yukarıda izah etmeye çalıştığım, gündelik hayatında aradığını bulamayan, ailesinden ve sıkıntılarından kaçmak isteyenlere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Maalesef üzülerek beyan ediyorum, içinde bulunduğumuz ahval ve şerait pek de iç açıcı görünmüyor. Yüzlerce sohbet sitesi diğer insanlardan uzaklaşarak içine kapanmış bireylere hizmet etmeye devam ediyor. Yani kısaca söylemek gerekirse arz ve talep meselesinin en canlı örneği, chat siteleri içerisinde hayat bulmaktadır. Buralara takılan insanlar, içinde bulunduğu halet-i ruhiyeye göre kendisine bir nickname (rumuz) belirleyerek bu sanal dünyada yerini alıyor. Görmediği, bilmediği, tanımadığı, sesini duymadığı insanların global sohbet odaları içerisine yazdığı yazılardan bir anlam çıkarmaya çalışarak, kendisine orada bir yer açmaya, o topluma ait olmaya çalışıyor. Çünkü artık ipin ucu kaçmış, gerçek yaşamda diğer insanlardan uzaklaşılmış, bir küskünlük ve isyan duyguları içerisinde aradığı bütün değerlerin arkadaşlık siteleri içerisinde olduğuna kanaat getirilmiştir.

Mobil Chat

Akıllı telefonların hızla hayatımıza girmesi ile birlikte yalnızlık bir kader olmaktan çıkmış vaziyette. Çünkü her yere anlık olarak ulaşmak mümkün olmaktadır. Aklın ve hayalin sınırlarını elimizdeki telefonlarla sonuna kadar zorluyoruz. Bu yüzden kadın-erkek ilişkileri çağımızda yeni bir boyut kazanmıştır. Eski dönemlerde bırakın cep telefonlarını, ev telefonları bile sayılı kişilerin evinde bulunurdu. Kızlar ve erkekler kaş göz hareketleri ile anlaşıp buluşurlardı. O dönemlerde bir mahremiyet ve mahcubiyet hakimdi. Yaşadığımız şu devirde ise mahremiyet ve mahcubiyetin yerini aleniyet ve sırnaşıklık almış vaziyettedir. Kendisine bir sevgili ve arkadaş bulmak isteyen hemen herkes Mobil Chat odalarına girerek, hayalindeki sevgili ve arkadaş adayını bulabilmek için akla hayale gelmedik metodlara başvurmaktadır. /div>

Ücretsiz Şişli Arkadaşlık Sitesi


Ücretsiz Şişli Arkadaşlık Sitesi

Ücretsiz Şişli Arkadaşlık Sitesi

– Kaliteli kişilerle Muhabbet etmek istersen Ücretsiz Şişli Arkadaşlık sitesi Açıktır.

Kaliteli kişilerle her zaman Sohbet etmek mümkün olmuyor bu zamanda. bir çok kişi sizlerle birlikte eğlenceli sohbet ediyor ve burada sizleri bekliyor olacağız bugün sizlere yine bir Şehrimiz Olan İstanbul bölgesinden Şişli Den seslenmek istiyorum sizlerde üyelik olmadan abonelik derdi yaşamadan burada Muhabbet etmek ister misiniz? bizler burada sizleri bekliyoruz Global Sohbet Ücretsiz Şişli Arkadaşlık Sitesi olarak sizlerle eğlenceli chat yapmaktayız. haydi gel Chat yapalım Sohbet edelim birlikte çok güzel vakitler geçirelim. burada yeni yeni insanlarla tanışa bilir arkadaşlık kura bilirsiniz. peki Şişli ilçesi hakkında Bilgi vermek isterim sizlere : ilk baş Şişli Nüfusu kaç 279.817 vede bu nüfus detaylı olarak araştırıldı ve sonuç olarak 136.739 erkek ve 143.078 kadından oluşmaktadır. Yüzde olarak ise: %48,87 erkek, %51,13 kadın olarak bilinmekte peki Şişli Mahalleleri Toplam 25 tane mahallesi bulunmakta ne çok mahallesi varmış 🙂 bunlar : 19 Mayıs – Bozkurt – Şişli (Cumhuriyet) – Duatepe – Ergenekon – Esentepe – Şişli (Eskişehir mah) Feriköy Fulya Gülbahar Halaskargazi Halide Edip – Halil Fırat – Harbiye – inönü – izzet paşa – Kaptanpaşa – Kuştepe – Mahmut Şevket Paşa – Mecidiyeköy – Merkez Meşrutiyet – Paşa – Teşvikiye – Yayla ve bir çok güzel yerleri bulunmakta peki Şişli Tarihi Mekanlar Atatürk Müzesi + Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosu + Abide-i Hürriyet + Maçka Demokrasi Parkı + Fatih Sultan Mehmet Tabiat Parkı + ve bir çok güzel yerleri bulunmakta peki Şişli ilçesi Hakkında bildiklerim bu kadar şimdi sizleri Ücretsiz Chat Odaları sitesine davet etmek istiyorum.

Şişli Sohbet

Şişli Sohbet

Şişli Arkadaşlık Sitesi

Türkiye’nin her bir ilinden ilçesinden bulunan kullanıcılarımız burada sizleri beklemekte kim bilir yeni dostluklar yeni arkadaşlıklar belkide yeni aşklara yelken açabilirsiniz. gelin birlikte çok güzel vakitler geçirelim. burada sizlerde kendi kafanıza göre uygun eş dost bulabilirsiniz. bir çok kişiler burada 7/24 sohbet ediyorlar. vede global kanallarımız sizler için açık. istediğiniz nick ile gelmek isterseniz gelin tabi uygun nicklerle gelin. lütfen. Peki chat odaları sitesi sizler için neleri ifade ediyor? en güzel şekilde keyifli Muhabbet etmekteyiz ve bunun için elimizden geleni yapıyoruz. sizleri aramızda görmek istiyoruz. hadi gel sende 🙂

Ücretsiz Şişli Arkadaşlık Sitesi

Ücretsiz Şişli Arkadaşlık Sitesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir