Sohbet Sitelerine Genel Bakış ve Analizler

Günümüzün belki de en önemli sorunlarından birisi de insanların gittikçe yalnızlaşması ve diğer bireylerle olan ilişkilerinin zayıflayarak bitme noktasına gelmesi. Çünkü gelişen teknoloji ve artan olanaklar nedeniyle insanlar artık yüzyüze muhabbet ve dostane sohbetleri bir kenara bırakarak, sanal sohbet ortamlarında ve diğer sosyal paylaşım sitelerinde vakit geçirmeye başlamışlardır. İnternetin bilinçsiz olarak kullanılması nedeniyle manevi değerler ve insani hasletler tozlu raflarda yerini almış, eşler birbirlerine, çocuklar anne ve babalarına zaman ayıramaz olmuş, bu nedenle birbirinden kopuk halde yaşayan, birbirine saygı ve sevgi beslemeyen bir güruh peydah olmuştur. Bir zamanlar batı dünyasının emperyalist ve siyonist beyinlerinin Türk milletine vermek istediği zarar, şu anda internet sayesinde mümkün hale gelmiştir. Çünkü 7'den 70'e bütün herkesin elinde kocaman akıllı mobil telefonlarla serseri mayın gibi birbirinden habersiz yaşayan parçalanmış bir toplum haline geldik. Eski zamanları hatırlarım, aile ve komşu sohbetlerinin bir ağırlığı vardı, insanlar birbirinin gözlerine bakarak canlı olarak sohbet ederlerdi. Herkes birbirinin sorun ve dertlerini dinleyerek ortak bir çözüm bulmaya çalışırdı. Yaşadığımız şu zaman içerisinde durum oldukça vahim görünüyor. Çünkü eşler birbirinden habersiz, ebeveynler çocuklarından bihaber olarak yaşamlarına devam etmeye çalışıyor. Çünkü bütün hesaplarımızı internet üzerine yapmışız. Acaba eşini veya çocuğunu karşına alıpta, herhangi bir derdin sıkıntın varmı, hayat nasıl gidiyor diyerek sevgi ile gözlerinin içine ne zaman baktın? Vakit çok geç olmadan, eyvah demeden, iş işten geçmeden bunları düşünmende fayda var.

Sohbet Odaları

Sohbet odaları, yukarıda izah etmeye çalıştığım, gündelik hayatında aradığını bulamayan, ailesinden ve sıkıntılarından kaçmak isteyenlere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Maalesef üzülerek beyan ediyorum, içinde bulunduğumuz ahval ve şerait pek de iç açıcı görünmüyor. Yüzlerce sohbet sitesi diğer insanlardan uzaklaşarak içine kapanmış bireylere hizmet etmeye devam ediyor. Yani kısaca söylemek gerekirse arz ve talep meselesinin en canlı örneği, chat siteleri içerisinde hayat bulmaktadır. Buralara takılan insanlar, içinde bulunduğu halet-i ruhiyeye göre kendisine bir nickname (rumuz) belirleyerek bu sanal dünyada yerini alıyor. Görmediği, bilmediği, tanımadığı, sesini duymadığı insanların global sohbet odaları içerisine yazdığı yazılardan bir anlam çıkarmaya çalışarak, kendisine orada bir yer açmaya, o topluma ait olmaya çalışıyor. Çünkü artık ipin ucu kaçmış, gerçek yaşamda diğer insanlardan uzaklaşılmış, bir küskünlük ve isyan duyguları içerisinde aradığı bütün değerlerin arkadaşlık siteleri içerisinde olduğuna kanaat getirilmiştir.

Mobil Chat

Akıllı telefonların hızla hayatımıza girmesi ile birlikte yalnızlık bir kader olmaktan çıkmış vaziyette. Çünkü her yere anlık olarak ulaşmak mümkün olmaktadır. Aklın ve hayalin sınırlarını elimizdeki telefonlarla sonuna kadar zorluyoruz. Bu yüzden kadın-erkek ilişkileri çağımızda yeni bir boyut kazanmıştır. Eski dönemlerde bırakın cep telefonlarını, ev telefonları bile sayılı kişilerin evinde bulunurdu. Kızlar ve erkekler kaş göz hareketleri ile anlaşıp buluşurlardı. O dönemlerde bir mahremiyet ve mahcubiyet hakimdi. Yaşadığımız şu devirde ise mahremiyet ve mahcubiyetin yerini aleniyet ve sırnaşıklık almış vaziyettedir. Kendisine bir sevgili ve arkadaş bulmak isteyen hemen herkes Mobil Chat odalarına girerek, hayalindeki sevgili ve arkadaş adayını bulabilmek için akla hayale gelmedik metodlara başvurmaktadır. /div>

Ücretsiz Sohbet Sitesi


Ücretsiz Sohbet Sitesi

Ücretsiz Sohbet Sitesi

– Kaliteli bir sohbet sitesinde sizlerde yerinizi alın, Mobil sohbet ile keyfini sürün, Ücretsiz Sohbet sitesi.

Seviyeli Sohbet Odaları sitesi sizler için hazırlanmıştır en iyi şekilde chat yap, vede kaliteli sohbet sitesinin sende farkına var, amacımız burada tamamen bedava sohbet sitesi sunmak ve bunun için elimizden geleni yapıyor ve sizleri burada bekliyor olacağız, Türkiye’nin bir kac bölgesinden bulunan kullanıcılarımız burada sizleri bekliyor olacak kim bilir yeni dostluklar yeni arkadaşlıklar belkide yeni aşklara yelken açabilirsiniz, amacımız tamamen burada seviyeli sohbet sitesi oluşturmak ve burada sizlerin desteklerini bekliyoruz destekten kastım kesinlikle sizlerden ücret talep etmiyoruz akıl akıldan üstündür mantığıyla harakerat ediyoruz, ve sizlerin fikirlerini şikayetlerini var ise önerilerinizi burada sizleri bekliyor olacağız haydi gel, bedava sohbet sitesinde sende yeni dostluklar arkadaşlıklar edin, ve burada kaliteli sohbet sitesinde sizlerle birlikte olalım, bir çok faktör oluşturduk 🙂 sizler için elimizden geleni yapıyor ve burada sizleri bekliyoruz, haydi gel, bedava sohbet edelim en iyi şekilde chat sohbet sitesi sizlerle birlikte, amacımız burada Aile ortamı Oluşturmak istiyorum, zaten başardımda, ve sizlerle devam etmek istiyorum, vede chat sohbet sitesi olarak burada sizlerle birlikteyiz mesela çok alıştığınız sistem www.duygusohbet.org/yeni-sohbet/ sayesinde sizlerde istediğiniz şekilde giriş yapabilirsiniz özel olarak sizler için hazırlattığım sistem ise, www.duygusohbet.org/sohbet girişte, Resimli sohbet edebilirsiniz ve tamamen ücretsiz olarak kuruldu, ve sizler hiç bir şekilde, ücret ödemenize gerek yok, nick kayıt ettikten sonra yapmanız gereken tek şey, profil sayfanıza resim yüklemektir, vede sunucu içersinde resimlerinizi değiştire bilirsiniz, siyaset cinsel içerik resimler koymak kesinlikle yasaktır, yapan kişilerin resimleri değiştirilicektir, otomatik olarak veya siteden uzaklaştırılacaktır, bizler bu şekilde devam ediyoruz. vede ediceğiz.

Mobil Sohbet Sayfası

istediğiniz her yerden giriş yapmanız için rahat sohbet etmeniz için elimizden geleni yaptık, vede sizlerde Mobil Sohbet Sayesinde istediğiniz her yerden giriş yapabilirsiniz, eski sürüm yeni sürüm, vede resimli sohbet den giriş yapabilirsiniz, bizler burada sizleri bekliyor olacağız, haydi gel, bedava sohbet et, vede burada aradaki farkı kapat. https://www.duygusohbet.org chat sitesi.

Ücretsiz Sohbet Sitesi

Ücretsiz Sohbet Sitesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir