Sohbet Sitelerine Genel Bakış ve Analizler

Günümüzün belki de en önemli sorunlarından birisi de insanların gittikçe yalnızlaşması ve diğer bireylerle olan ilişkilerinin zayıflayarak bitme noktasına gelmesi. Çünkü gelişen teknoloji ve artan olanaklar nedeniyle insanlar artık yüzyüze muhabbet ve dostane sohbetleri bir kenara bırakarak, sanal sohbet ortamlarında ve diğer sosyal paylaşım sitelerinde vakit geçirmeye başlamışlardır. İnternetin bilinçsiz olarak kullanılması nedeniyle manevi değerler ve insani hasletler tozlu raflarda yerini almış, eşler birbirlerine, çocuklar anne ve babalarına zaman ayıramaz olmuş, bu nedenle birbirinden kopuk halde yaşayan, birbirine saygı ve sevgi beslemeyen bir güruh peydah olmuştur. Bir zamanlar batı dünyasının emperyalist ve siyonist beyinlerinin Türk milletine vermek istediği zarar, şu anda internet sayesinde mümkün hale gelmiştir. Çünkü 7'den 70'e bütün herkesin elinde kocaman akıllı mobil telefonlarla serseri mayın gibi birbirinden habersiz yaşayan parçalanmış bir toplum haline geldik. Eski zamanları hatırlarım, aile ve komşu sohbetlerinin bir ağırlığı vardı, insanlar birbirinin gözlerine bakarak canlı olarak sohbet ederlerdi. Herkes birbirinin sorun ve dertlerini dinleyerek ortak bir çözüm bulmaya çalışırdı. Yaşadığımız şu zaman içerisinde durum oldukça vahim görünüyor. Çünkü eşler birbirinden habersiz, ebeveynler çocuklarından bihaber olarak yaşamlarına devam etmeye çalışıyor. Çünkü bütün hesaplarımızı internet üzerine yapmışız. Acaba eşini veya çocuğunu karşına alıpta, herhangi bir derdin sıkıntın varmı, hayat nasıl gidiyor diyerek sevgi ile gözlerinin içine ne zaman baktın? Vakit çok geç olmadan, eyvah demeden, iş işten geçmeden bunları düşünmende fayda var.

Sohbet Odaları

Sohbet odaları, yukarıda izah etmeye çalıştığım, gündelik hayatında aradığını bulamayan, ailesinden ve sıkıntılarından kaçmak isteyenlere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Maalesef üzülerek beyan ediyorum, içinde bulunduğumuz ahval ve şerait pek de iç açıcı görünmüyor. Yüzlerce sohbet sitesi diğer insanlardan uzaklaşarak içine kapanmış bireylere hizmet etmeye devam ediyor. Yani kısaca söylemek gerekirse arz ve talep meselesinin en canlı örneği, chat siteleri içerisinde hayat bulmaktadır. Buralara takılan insanlar, içinde bulunduğu halet-i ruhiyeye göre kendisine bir nickname (rumuz) belirleyerek bu sanal dünyada yerini alıyor. Görmediği, bilmediği, tanımadığı, sesini duymadığı insanların global sohbet odaları içerisine yazdığı yazılardan bir anlam çıkarmaya çalışarak, kendisine orada bir yer açmaya, o topluma ait olmaya çalışıyor. Çünkü artık ipin ucu kaçmış, gerçek yaşamda diğer insanlardan uzaklaşılmış, bir küskünlük ve isyan duyguları içerisinde aradığı bütün değerlerin arkadaşlık siteleri içerisinde olduğuna kanaat getirilmiştir.

Mobil Chat

Akıllı telefonların hızla hayatımıza girmesi ile birlikte yalnızlık bir kader olmaktan çıkmış vaziyette. Çünkü her yere anlık olarak ulaşmak mümkün olmaktadır. Aklın ve hayalin sınırlarını elimizdeki telefonlarla sonuna kadar zorluyoruz. Bu yüzden kadın-erkek ilişkileri çağımızda yeni bir boyut kazanmıştır. Eski dönemlerde bırakın cep telefonlarını, ev telefonları bile sayılı kişilerin evinde bulunurdu. Kızlar ve erkekler kaş göz hareketleri ile anlaşıp buluşurlardı. O dönemlerde bir mahremiyet ve mahcubiyet hakimdi. Yaşadığımız şu devirde ise mahremiyet ve mahcubiyetin yerini aleniyet ve sırnaşıklık almış vaziyettedir. Kendisine bir sevgili ve arkadaş bulmak isteyen hemen herkes Mobil Chat odalarına girerek, hayalindeki sevgili ve arkadaş adayını bulabilmek için akla hayale gelmedik metodlara başvurmaktadır. /div>

Ücretsiz Sohbet


Ücretsiz Sohbet

Ücretsiz Sohbet

– Seviyeli sohbet odaları sitesi sizler için açılmıştır sizlerde ücretsiz sohbet sitemizden mobilinden faydalana bilirsiniz.

Mobil sohbet Duygusohbet.org sitesine sizlerde hoş geldiniz keyifli sohbet istiyosanız bizler burada sizleri bekliyor olacağız Türkiye’nin her bir ilinden ilçesinden bulunan kullanıcılarımızla bedava sohbet etmek istemezmisiniz? sizlerle birlikte en iyi şekilde sohbet odaları sitesini tasarladık vede www.duygusohbet.org farkını sizlere göstermek istiyoruz kim bilir belkide burada yeni dostluklar yeni arkadaşlıklar belkide yeni aşklara yelken açabiliceksiniz, amacımız burada gerçekten iyi bir vakit geçirmek ve insanlarla düzenli şekilde sohbet etmektedir, insanlar duyduklarıyla yaşarlar, yeni yeni kelimeler öğrenmek isterler vede bu insanlar arası diyaloglara neden olacaktır, bizler en iyi şekilde sohbet etmek istedigimiz için sizleride aramızda görmek istiyoruz, canımız sıkılıyor ister istemez gündelik hayatımızda bir çok problemlerle karşılaşmaktayız, ve sizler için elimizden gelen her şeyi yapmak istiyoruz ve sizleride aramızda görmek istiyoruz, amacımız burda gerçekten kaliteli seviyeli sohbet sitesi oluşturmak ve bunun için elimizden geleni yapıyor ve sizleride aramızda görmek sizlerle tanışmak istiyoruz, haydi gelin beraber güzel bir Mobil sohbet sitesi oluşturalım, fikirleriniz bizler için çok önemli ‘akıl akıldan üstündür’ mantığıyla yola cıktık ve sizlerin fikirleriyle buralara kadar geldik, ve sizleride aramızda görmek sizlerle tanışmak sohbet etmek istiyoruz ve sizleride burada bekliyoruz hadi gelin da 🙂

Ücretsiz Sohbet Ortamı

Sizlerle birlikte en iyi sohbet odaları sitesinde beklemekteyiz amacımız bu yönde vede geliştirilmiş Mobil sohbet Sayesinde bir çok akıllı cep telefonlarınızdan tabletlerinizden bilgisayarlarınızdan hızlı güvenilir bir biçimde giriş yapabilir vede sizlerde en iyi şekilde sohbet odaları sitemizden faydalana bilirsiniz mobil sohbet sayesinde bir çok akıllı cep telefonlarınızdan tabletlerinizden bilgisayarlarınızdan giriş yapabilir vede en iyi şekilde oyun kanallarımızda oyun oynuya bilirsiniz, unutmayın ne kadar saygı gösterirseniz o kadar sevgi görürsünüz, bizler en iyi şekilde sohbet sitemizde sizler için elimizden geleni yapıyoruz vede buraya sizleride davet ediyoruz, 7/24 Sohbet Sitemizde Muhabbet etmekteyiz, ve sizleride aramızda görmek bizleri çok mutlu edicektir, ALLAH’A Emanet olun.

Ücretsiz Sohbet

Ücretsiz Sohbet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir