Yıldız Tilbe Vazgeçtim Şarkı sözleri


Yıldız Tilbe Vazgeçtim Şarkı sözleri

Yıldız Tilbe Vazgeçtim Şarkı sözleri

– Kaliteli sohbet sitesi bugün sizlere bir şarkı sözleriyle karşılamak istedim, Yıldız tilbe Vazgeçtim,

Duygu Sohbet Aslında Duyguları anlatan bir sohbet sitesi, sizlerde burada  etme şansına sahipsiniz, vede kaliteli sohbet odaları sitesinde sizleri bekliyor olacağız, bugün yine bir eski şarkıyla karşılamak istedim sizleri,, bir video kanalında geziyordum eski şarkı olan Yıldız Tilbe şarkısı gördüm vede dinlerken. etkilendim, kendi sohbet siteme yazmak istedim, sizlere sözleriyle devam etmek istiyorum ve şarkıların devami gelicektir bilginiz olsun, www.duygusohbet.org.

Yıldız Tilbe Vazgeçtim


Hergün birazdaha aşkı yitiriyor yüzündeki gök kuşağı ağrının rengi sabahlara yakın sessiz gelişlerin hırsız gibi kararsız kararlı, Yatağımdasın 40 yıllık yabancı vaz geçtim direnişim, seni sevmeyi ağır ödüyorum, Vaz geçti direnişim, Seni sevmeyi Ağır ödüyorum, Her gün biraz daha aşkı yitiriyor yüzündeki gök kuşağı ağrılı rengi sabahlara yakın sessiz gelişlerin hırsız gibi kararsız kararlı, yatağındasın 40 yıllı yabancı Vaz geçti direnişim, seni sevmeyi ağır ödüyorum! Vaz geçti Direnişim, Seni sevmeyi ağır ödüyorum, !
Vaz Geçtim Yana yana..
Seni sevmeyi ağır ödüyorum.
Vaz geçtim yana yana..
Seni sevmeyi ağır ödüyorum..
Vaz Geçtim, yüreğimden düşlerimden yaralıyım bin yerimden ben değilim sevişliğim affedemem beni affet gidiyorum uzaklara sensizliğe vaz geç yüreğimden düşlerimden yaralıyım bin yerimden ben değilim seviştiğin affedemem beni affet, gidiyorum uzaklara sensizliğe,, Kahretsin yapamıyorum, kaçtıkça sana geri dönüyorum Kahretsin, yapamıyorum.. Kaçtıkça sana geri dönüyorum.. Kahretsin.. Seni sevmeyi ağır ödüyorum..

Yıldız Tilbe Vazgeçtim Şarkı sözleri

Yıldız Tilbe Vazgeçtim Şarkı sözleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir