Sohbet Sitelerine Genel Bakış ve Analizler

Günümüzün belki de en önemli sorunlarından birisi de insanların gittikçe yalnızlaşması ve diğer bireylerle olan ilişkilerinin zayıflayarak bitme noktasına gelmesi. Çünkü gelişen teknoloji ve artan olanaklar nedeniyle insanlar artık yüzyüze muhabbet ve dostane sohbetleri bir kenara bırakarak, sanal sohbet ortamlarında ve diğer sosyal paylaşım sitelerinde vakit geçirmeye başlamışlardır. İnternetin bilinçsiz olarak kullanılması nedeniyle manevi değerler ve insani hasletler tozlu raflarda yerini almış, eşler birbirlerine, çocuklar anne ve babalarına zaman ayıramaz olmuş, bu nedenle birbirinden kopuk halde yaşayan, birbirine saygı ve sevgi beslemeyen bir güruh peydah olmuştur. Bir zamanlar batı dünyasının emperyalist ve siyonist beyinlerinin Türk milletine vermek istediği zarar, şu anda internet sayesinde mümkün hale gelmiştir. Çünkü 7'den 70'e bütün herkesin elinde kocaman akıllı mobil telefonlarla serseri mayın gibi birbirinden habersiz yaşayan parçalanmış bir toplum haline geldik. Eski zamanları hatırlarım, aile ve komşu sohbetlerinin bir ağırlığı vardı, insanlar birbirinin gözlerine bakarak canlı olarak sohbet ederlerdi. Herkes birbirinin sorun ve dertlerini dinleyerek ortak bir çözüm bulmaya çalışırdı. Yaşadığımız şu zaman içerisinde durum oldukça vahim görünüyor. Çünkü eşler birbirinden habersiz, ebeveynler çocuklarından bihaber olarak yaşamlarına devam etmeye çalışıyor. Çünkü bütün hesaplarımızı internet üzerine yapmışız. Acaba eşini veya çocuğunu karşına alıpta, herhangi bir derdin sıkıntın varmı, hayat nasıl gidiyor diyerek sevgi ile gözlerinin içine ne zaman baktın? Vakit çok geç olmadan, eyvah demeden, iş işten geçmeden bunları düşünmende fayda var.

Sohbet Odaları

Sohbet odaları, yukarıda izah etmeye çalıştığım, gündelik hayatında aradığını bulamayan, ailesinden ve sıkıntılarından kaçmak isteyenlere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Maalesef üzülerek beyan ediyorum, içinde bulunduğumuz ahval ve şerait pek de iç açıcı görünmüyor. Yüzlerce sohbet sitesi diğer insanlardan uzaklaşarak içine kapanmış bireylere hizmet etmeye devam ediyor. Yani kısaca söylemek gerekirse arz ve talep meselesinin en canlı örneği, chat siteleri içerisinde hayat bulmaktadır. Buralara takılan insanlar, içinde bulunduğu halet-i ruhiyeye göre kendisine bir nickname (rumuz) belirleyerek bu sanal dünyada yerini alıyor. Görmediği, bilmediği, tanımadığı, sesini duymadığı insanların global sohbet odaları içerisine yazdığı yazılardan bir anlam çıkarmaya çalışarak, kendisine orada bir yer açmaya, o topluma ait olmaya çalışıyor. Çünkü artık ipin ucu kaçmış, gerçek yaşamda diğer insanlardan uzaklaşılmış, bir küskünlük ve isyan duyguları içerisinde aradığı bütün değerlerin arkadaşlık siteleri içerisinde olduğuna kanaat getirilmiştir.

Mobil Chat

Akıllı telefonların hızla hayatımıza girmesi ile birlikte yalnızlık bir kader olmaktan çıkmış vaziyette. Çünkü her yere anlık olarak ulaşmak mümkün olmaktadır. Aklın ve hayalin sınırlarını elimizdeki telefonlarla sonuna kadar zorluyoruz. Bu yüzden kadın-erkek ilişkileri çağımızda yeni bir boyut kazanmıştır. Eski dönemlerde bırakın cep telefonlarını, ev telefonları bile sayılı kişilerin evinde bulunurdu. Kızlar ve erkekler kaş göz hareketleri ile anlaşıp buluşurlardı. O dönemlerde bir mahremiyet ve mahcubiyet hakimdi. Yaşadığımız şu devirde ise mahremiyet ve mahcubiyetin yerini aleniyet ve sırnaşıklık almış vaziyettedir. Kendisine bir sevgili ve arkadaş bulmak isteyen hemen herkes Mobil Chat odalarına girerek, hayalindeki sevgili ve arkadaş adayını bulabilmek için akla hayale gelmedik metodlara başvurmaktadır. /div>

Akdeniz Chat Odaları


Akdeniz Chat Odaları

Akdeniz Chat Odaları

– Seviyeli sohbet sitesi sizler için açık, Akdeniz Chat Odaları Sayesinde bütün Akdeniz bölgesinde bulunan kullanıcılarımız burada.

Akdeniz Akşamları bir başka oluyor,, hele birden aylardan temmuz ise bir başka.. gibi sözlerle başlamak istedim makaleme 🙂 evet arkadaşlar Akdeniz Sohbet Sitesine sizlerde bekliyoruz, gerçekten çok güzel bir bölge Akdeniz bölgesi peki
Akdeniz bölgesi hakkında sadece ufak bir bilgim var, Akdeniz bölgesinin illeri Toplam 7 tane ili bulunmakta bunlar : Adana Antalya Burdur Hatay Isparta Mersin Osmaniye bölgesinde bulunan kullanıcılarımızda burada, şimdi tek tek sizlere anlatıcağım.

Adana Sohbet Ortamı Chat sohbet odaları sitesi sizlerle birlikte, keyifli sohbet edin, chat odaları bütün adanalılar buradayız ve sizleri bekliyoruz.

Antalya Sohbet Odaları bizim şehrimiz tatil yeridir, her sene yazın özellikle turistler sanatçılar akın eder kışın ise normal günlük hayatımıza bakarız bizlerde duygu sohbet sitesinde kaliteli sohbet etmekteyiz, sizleri bekliyoruz 🙂

Burdur Chat Odaları ne garip güzel bir şehrimiz var, büyük değiliz ama bizler de burada en iyi şekilde https://www.duygusohbet.org ailesinde kaliteli sohbet etmekteyiz, ve sizleri aramızda görmek istiyoruz.

Hatay Sohbet Chat sohbet siteleri arasında en iyi şekilde sohbet etmek bizlerle, Akdeniz sohbet sitesi sizler için ücretsiz olarak kurulum sağlandı, vede burada sizleri bekliyor olacağız.

Akdeniz Sohbet Odaları

Kaliteli olarak burada sizleri bekliyor olacağız vede , Isparta Mersin Osmaniye gibi bölgelerinde bulunan kullanıcılarımız burada sizleri beklemekte kim bilir yeni dostluklar yeni arkadaşlıklar belkide yeni aşklara yelken açabilirsiniz, vede burada eğlenceli sohbet sitesinin dibine vura bilirsiniz, haydi sizleri bekliyoruz aramıza, ücretsiz katılım sağlama şansına sahipsiniz. Türkiye’nin 81 ilinden ilçesinden bulunan kullanıcılarımızla https://www.duygusohbet.org ailesi sitesi içersindeyiz, kim bilir yeni dostluklar yeni arkadaşlıklar belkide yeni aşklara yelken açabilirsiniz, ve sizlerde eğlencenin dibine vura bilir, burada güzel hoş vakitler geçire bilirsiniz.

Akdeniz Chat Odaları

Akdeniz Chat Odaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir