Sohbet Sitelerine Genel Bakış ve Analizler

Günümüzün belki de en önemli sorunlarından birisi de insanların gittikçe yalnızlaşması ve diğer bireylerle olan ilişkilerinin zayıflayarak bitme noktasına gelmesi. Çünkü gelişen teknoloji ve artan olanaklar nedeniyle insanlar artık yüzyüze muhabbet ve dostane sohbetleri bir kenara bırakarak, sanal sohbet ortamlarında ve diğer sosyal paylaşım sitelerinde vakit geçirmeye başlamışlardır. İnternetin bilinçsiz olarak kullanılması nedeniyle manevi değerler ve insani hasletler tozlu raflarda yerini almış, eşler birbirlerine, çocuklar anne ve babalarına zaman ayıramaz olmuş, bu nedenle birbirinden kopuk halde yaşayan, birbirine saygı ve sevgi beslemeyen bir güruh peydah olmuştur. Bir zamanlar batı dünyasının emperyalist ve siyonist beyinlerinin Türk milletine vermek istediği zarar, şu anda internet sayesinde mümkün hale gelmiştir. Çünkü 7'den 70'e bütün herkesin elinde kocaman akıllı mobil telefonlarla serseri mayın gibi birbirinden habersiz yaşayan parçalanmış bir toplum haline geldik. Eski zamanları hatırlarım, aile ve komşu sohbetlerinin bir ağırlığı vardı, insanlar birbirinin gözlerine bakarak canlı olarak sohbet ederlerdi. Herkes birbirinin sorun ve dertlerini dinleyerek ortak bir çözüm bulmaya çalışırdı. Yaşadığımız şu zaman içerisinde durum oldukça vahim görünüyor. Çünkü eşler birbirinden habersiz, ebeveynler çocuklarından bihaber olarak yaşamlarına devam etmeye çalışıyor. Çünkü bütün hesaplarımızı internet üzerine yapmışız. Acaba eşini veya çocuğunu karşına alıpta, herhangi bir derdin sıkıntın varmı, hayat nasıl gidiyor diyerek sevgi ile gözlerinin içine ne zaman baktın? Vakit çok geç olmadan, eyvah demeden, iş işten geçmeden bunları düşünmende fayda var.

Sohbet Odaları

Sohbet odaları, yukarıda izah etmeye çalıştığım, gündelik hayatında aradığını bulamayan, ailesinden ve sıkıntılarından kaçmak isteyenlere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Maalesef üzülerek beyan ediyorum, içinde bulunduğumuz ahval ve şerait pek de iç açıcı görünmüyor. Yüzlerce sohbet sitesi diğer insanlardan uzaklaşarak içine kapanmış bireylere hizmet etmeye devam ediyor. Yani kısaca söylemek gerekirse arz ve talep meselesinin en canlı örneği, chat siteleri içerisinde hayat bulmaktadır. Buralara takılan insanlar, içinde bulunduğu halet-i ruhiyeye göre kendisine bir nickname (rumuz) belirleyerek bu sanal dünyada yerini alıyor. Görmediği, bilmediği, tanımadığı, sesini duymadığı insanların global sohbet odaları içerisine yazdığı yazılardan bir anlam çıkarmaya çalışarak, kendisine orada bir yer açmaya, o topluma ait olmaya çalışıyor. Çünkü artık ipin ucu kaçmış, gerçek yaşamda diğer insanlardan uzaklaşılmış, bir küskünlük ve isyan duyguları içerisinde aradığı bütün değerlerin arkadaşlık siteleri içerisinde olduğuna kanaat getirilmiştir.

Mobil Chat

Akıllı telefonların hızla hayatımıza girmesi ile birlikte yalnızlık bir kader olmaktan çıkmış vaziyette. Çünkü her yere anlık olarak ulaşmak mümkün olmaktadır. Aklın ve hayalin sınırlarını elimizdeki telefonlarla sonuna kadar zorluyoruz. Bu yüzden kadın-erkek ilişkileri çağımızda yeni bir boyut kazanmıştır. Eski dönemlerde bırakın cep telefonlarını, ev telefonları bile sayılı kişilerin evinde bulunurdu. Kızlar ve erkekler kaş göz hareketleri ile anlaşıp buluşurlardı. O dönemlerde bir mahremiyet ve mahcubiyet hakimdi. Yaşadığımız şu devirde ise mahremiyet ve mahcubiyetin yerini aleniyet ve sırnaşıklık almış vaziyettedir. Kendisine bir sevgili ve arkadaş bulmak isteyen hemen herkes Mobil Chat odalarına girerek, hayalindeki sevgili ve arkadaş adayını bulabilmek için akla hayale gelmedik metodlara başvurmaktadır. /div>

Ask Sohbet Odaları


Ask Sohbet Odaları

Ask Sohbet Odaları

– Chat Sohbet odaları sayesinde yeni Arkadaşlıklar edinmekte Ask Sohbet Odaları Sizlerle birlikte.

Seviyeli olarak sohbet edelim. sizlerle birlikte eğlenceli chat sitelerinde birlikteyiz amacımız burada güzel insanlarla toplanıp çok güzel sohbet etmek burada aile kişilerle birlikteyiz ve sizleri aramızda görmek isteriz. haydi gelin birlikte çok güzel sohbet edelim. Muhabbetin dibine vuralım https://www.duygusohbet.org farkıyla sizlerle birlikte en iyi şekilde chat ediyor ve sizleri burada bekliyoruz ve bir çok güzel şeyler yaptık devamıda gelicek sizlerin sayesinde yeni yeni kişilerle tanıştık arkadaş olduk. ve burada reel görüşmelerimiz bile gerçekleşti aslında Sanal sohbet sitelerinden farkımız olsun diye tepelere kadar çıkartalım insanlar bizleri görsün istiyoruz ve bunun için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz sizlerden istenen tek şey burası bir Seviyeli Sohbet Odası dır. ve böyle kalacaktır. haydi gelin birlikte burayı biraz daha büyütelim sizlerden destek bekliyoruz destekten kastım. maddi değil inanın. sizlerin desteklerinizi bekliyoruz chat sohbet siteleri en iyi şekilde sizler için kuruldu ve sizlerin

Ask Sohbet Odaları fikirleriyle birlikte burası çok güzel gelişicek inanıyorum. ve sizleri aramızda görmek sizlerle sohbet etmek istiyorum. ve burada Operhelp sayesinde bir çok kaliteli kişilerle en iyi şekilde sizlere hizmet vermekteyiz. haydi gelin birlikte chat yapalım. en güzel şekilde vakitler geçiriyoruz.

Şunlarda ilginizi çeke bilir


Ask Sohbet

Ask Sohbet

Sohbet Odaları

Ask sizlerle birlikte en güzel şekilde yer almakta. bir kalp ritim atması kadar güzel bir şey yok sevmek kadar çok güzel Türkiye’nin her bir ilinden ilçesinden bulunan kullanıcılarımız burada sizleri bekliyor Yurt kişiler sizlerle birlikteyiz. haydi gel Sohbet chat sitesinde sizlerle birlikteyiz. kim bilir yeni dostluklar yeni arkadaşlıklar belkide yeni aşklara buradan giriş yapın. sizlerde eğlenceli chat sitelerinde yeni arkadaşlıklar elde edin. burada sohbet etmek ücretsizdir ve daima böyle kalıcaktır. haydi gelin birlikte çok güzel vakitleri burada geçiriyoruz.
Mobil Sohbet Sayesinde bir çok akıllı cep telefonlarınızdan tabletlerden bilgisayarlarınızdan giriş yapabilir radyo dinle oyun oyna yeni arkadaşlıklar kur. haydi sizleri burada bekliyoruz resim’e tıkla giriş ya.

Ask Sohbet Odaları

Ask Sohbet Odaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir