Sohbet Sitelerine Genel Bakış ve Analizler

Günümüzün belki de en önemli sorunlarından birisi de insanların gittikçe yalnızlaşması ve diğer bireylerle olan ilişkilerinin zayıflayarak bitme noktasına gelmesi. Çünkü gelişen teknoloji ve artan olanaklar nedeniyle insanlar artık yüzyüze muhabbet ve dostane sohbetleri bir kenara bırakarak, sanal sohbet ortamlarında ve diğer sosyal paylaşım sitelerinde vakit geçirmeye başlamışlardır. İnternetin bilinçsiz olarak kullanılması nedeniyle manevi değerler ve insani hasletler tozlu raflarda yerini almış, eşler birbirlerine, çocuklar anne ve babalarına zaman ayıramaz olmuş, bu nedenle birbirinden kopuk halde yaşayan, birbirine saygı ve sevgi beslemeyen bir güruh peydah olmuştur. Bir zamanlar batı dünyasının emperyalist ve siyonist beyinlerinin Türk milletine vermek istediği zarar, şu anda internet sayesinde mümkün hale gelmiştir. Çünkü 7'den 70'e bütün herkesin elinde kocaman akıllı mobil telefonlarla serseri mayın gibi birbirinden habersiz yaşayan parçalanmış bir toplum haline geldik. Eski zamanları hatırlarım, aile ve komşu sohbetlerinin bir ağırlığı vardı, insanlar birbirinin gözlerine bakarak canlı olarak sohbet ederlerdi. Herkes birbirinin sorun ve dertlerini dinleyerek ortak bir çözüm bulmaya çalışırdı. Yaşadığımız şu zaman içerisinde durum oldukça vahim görünüyor. Çünkü eşler birbirinden habersiz, ebeveynler çocuklarından bihaber olarak yaşamlarına devam etmeye çalışıyor. Çünkü bütün hesaplarımızı internet üzerine yapmışız. Acaba eşini veya çocuğunu karşına alıpta, herhangi bir derdin sıkıntın varmı, hayat nasıl gidiyor diyerek sevgi ile gözlerinin içine ne zaman baktın? Vakit çok geç olmadan, eyvah demeden, iş işten geçmeden bunları düşünmende fayda var.

Sohbet Odaları

Sohbet odaları, yukarıda izah etmeye çalıştığım, gündelik hayatında aradığını bulamayan, ailesinden ve sıkıntılarından kaçmak isteyenlere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Maalesef üzülerek beyan ediyorum, içinde bulunduğumuz ahval ve şerait pek de iç açıcı görünmüyor. Yüzlerce sohbet sitesi diğer insanlardan uzaklaşarak içine kapanmış bireylere hizmet etmeye devam ediyor. Yani kısaca söylemek gerekirse arz ve talep meselesinin en canlı örneği, chat siteleri içerisinde hayat bulmaktadır. Buralara takılan insanlar, içinde bulunduğu halet-i ruhiyeye göre kendisine bir nickname (rumuz) belirleyerek bu sanal dünyada yerini alıyor. Görmediği, bilmediği, tanımadığı, sesini duymadığı insanların global sohbet odaları içerisine yazdığı yazılardan bir anlam çıkarmaya çalışarak, kendisine orada bir yer açmaya, o topluma ait olmaya çalışıyor. Çünkü artık ipin ucu kaçmış, gerçek yaşamda diğer insanlardan uzaklaşılmış, bir küskünlük ve isyan duyguları içerisinde aradığı bütün değerlerin arkadaşlık siteleri içerisinde olduğuna kanaat getirilmiştir.

Mobil Chat

Akıllı telefonların hızla hayatımıza girmesi ile birlikte yalnızlık bir kader olmaktan çıkmış vaziyette. Çünkü her yere anlık olarak ulaşmak mümkün olmaktadır. Aklın ve hayalin sınırlarını elimizdeki telefonlarla sonuna kadar zorluyoruz. Bu yüzden kadın-erkek ilişkileri çağımızda yeni bir boyut kazanmıştır. Eski dönemlerde bırakın cep telefonlarını, ev telefonları bile sayılı kişilerin evinde bulunurdu. Kızlar ve erkekler kaş göz hareketleri ile anlaşıp buluşurlardı. O dönemlerde bir mahremiyet ve mahcubiyet hakimdi. Yaşadığımız şu devirde ise mahremiyet ve mahcubiyetin yerini aleniyet ve sırnaşıklık almış vaziyettedir. Kendisine bir sevgili ve arkadaş bulmak isteyen hemen herkes Mobil Chat odalarına girerek, hayalindeki sevgili ve arkadaş adayını bulabilmek için akla hayale gelmedik metodlara başvurmaktadır. /div>

Canlı Chat Sitesi


Canlı Chat Sitesi

Canlı Chat Sitesi

– En iyi şekilde Canlı Sohbet etmek istermisin, 7/24 Chat sitesi açık vede burada istediğin kullanıcı ile tanış.

Üyeliksiz olarak en iyi şekilde sohbet etme imkanı Duygu sohbet sitesinde, sizlerde 7/24 Giriş sağlamak vede burada güzel hoş vakitler geçirmek için giriş yapman yeterli olacaktır öncelikle sitemizi tanıtalım, bizler sizlerin en iyisi olsun vede gelip burada en iyi şekilde sohbet edin diye çok çalıştık didindik, bir çok kullanıcı bizlerle kaldı vede en iyi arkadaş olduk aile olduk kısacası, Tüm sohbet sitelerindeki farkımız şu yeni bir şey alındığı zaman mutlaka ücrete dökmek istiyorlar bizler öyle değiliz bizlerde ücret ödeme gibi bir derdiniz yok, resimli sohbet sitesi açtık mesela sizlerde istediğiniz gibi girin resimlerinizi yükleyin vede chat etmeye başlayın, ama dikkat edelim lütfen, en sevmediğim şey saygısızlık, saygısızlık içeren resimlerden uzak duralım, neticede sizler oraya sohbet etmeye gidiyorsunuz ama bir çok kullanıcıda sevdikleri için geliyorlar, öyle çirkin resimler görmek istemem işin gerçeğini söylemek gerekirse, diyelim koydunuz resiminizi sileriz 2 ci bir yükleyişte direk sizleri siteden atarız, bunun yaşanmasını kesinlikle istemem, dediğim gibi bizler burada en iyi şekilde sistemlerimizi hazırlamaya geldik istediğiniz bölgeden giriş yapma şansınız vardır, nasıl yani derseniz, yani sizlerde isterseniz resimli sohbet den giriş yapabilir isterseniz, normal yerden giriş yapma özelliğimizde açılmıştır.

Şu konular ilginizi çeke bilir :


Canlı Sohbet Odaları

En iyi şekilde iyi sohbetler diliyorum, Türkiye’nin 81 İl ve ilçelerinden bulunan kullanıcılarımız burada sizleri beklemekte, kim bilir yeni dostluklar yeni arkadaşlıklar belkide yeni aşklara yelken açabilirsiniz, amacımız sadece chat yapmak vede burada keyifli huzurlu güzel vakitler geçirmek istiyoruz ve sizleri aramızda görmek bizleri gerçekten çok mutlu ediyor, kim bilir burada yeni dostluklarınız yeni arkadaşlıklarınız belkide yeni aşklarınız oluşur, ve sizlerde en iyi şekilde burada güzel hoş vakitler geçire bilirsiniz, https://www.duygusohbet.org ailesi olarak sizleri aramızda görmek bizleri gerçekten çok mutlu edicektir, haydi gelin, bedava sohbet chat sitelerinde en iyi hizmeti verelim sizlere vede sizlerde burada, eğlenin gülün, sohbet edin, sıkıntılı günlerinizden kurtulun.

Canlı Chat Sitesi

Canlı Chat Sitesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir