Sohbet Sitelerine Genel Bakış ve Analizler

Günümüzün belki de en önemli sorunlarından birisi de insanların gittikçe yalnızlaşması ve diğer bireylerle olan ilişkilerinin zayıflayarak bitme noktasına gelmesi. Çünkü gelişen teknoloji ve artan olanaklar nedeniyle insanlar artık yüzyüze muhabbet ve dostane sohbetleri bir kenara bırakarak, sanal sohbet ortamlarında ve diğer sosyal paylaşım sitelerinde vakit geçirmeye başlamışlardır. İnternetin bilinçsiz olarak kullanılması nedeniyle manevi değerler ve insani hasletler tozlu raflarda yerini almış, eşler birbirlerine, çocuklar anne ve babalarına zaman ayıramaz olmuş, bu nedenle birbirinden kopuk halde yaşayan, birbirine saygı ve sevgi beslemeyen bir güruh peydah olmuştur. Bir zamanlar batı dünyasının emperyalist ve siyonist beyinlerinin Türk milletine vermek istediği zarar, şu anda internet sayesinde mümkün hale gelmiştir. Çünkü 7'den 70'e bütün herkesin elinde kocaman akıllı mobil telefonlarla serseri mayın gibi birbirinden habersiz yaşayan parçalanmış bir toplum haline geldik. Eski zamanları hatırlarım, aile ve komşu sohbetlerinin bir ağırlığı vardı, insanlar birbirinin gözlerine bakarak canlı olarak sohbet ederlerdi. Herkes birbirinin sorun ve dertlerini dinleyerek ortak bir çözüm bulmaya çalışırdı. Yaşadığımız şu zaman içerisinde durum oldukça vahim görünüyor. Çünkü eşler birbirinden habersiz, ebeveynler çocuklarından bihaber olarak yaşamlarına devam etmeye çalışıyor. Çünkü bütün hesaplarımızı internet üzerine yapmışız. Acaba eşini veya çocuğunu karşına alıpta, herhangi bir derdin sıkıntın varmı, hayat nasıl gidiyor diyerek sevgi ile gözlerinin içine ne zaman baktın? Vakit çok geç olmadan, eyvah demeden, iş işten geçmeden bunları düşünmende fayda var.

Sohbet Odaları

Sohbet odaları, yukarıda izah etmeye çalıştığım, gündelik hayatında aradığını bulamayan, ailesinden ve sıkıntılarından kaçmak isteyenlere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Maalesef üzülerek beyan ediyorum, içinde bulunduğumuz ahval ve şerait pek de iç açıcı görünmüyor. Yüzlerce sohbet sitesi diğer insanlardan uzaklaşarak içine kapanmış bireylere hizmet etmeye devam ediyor. Yani kısaca söylemek gerekirse arz ve talep meselesinin en canlı örneği, chat siteleri içerisinde hayat bulmaktadır. Buralara takılan insanlar, içinde bulunduğu halet-i ruhiyeye göre kendisine bir nickname (rumuz) belirleyerek bu sanal dünyada yerini alıyor. Görmediği, bilmediği, tanımadığı, sesini duymadığı insanların global sohbet odaları içerisine yazdığı yazılardan bir anlam çıkarmaya çalışarak, kendisine orada bir yer açmaya, o topluma ait olmaya çalışıyor. Çünkü artık ipin ucu kaçmış, gerçek yaşamda diğer insanlardan uzaklaşılmış, bir küskünlük ve isyan duyguları içerisinde aradığı bütün değerlerin arkadaşlık siteleri içerisinde olduğuna kanaat getirilmiştir.

Mobil Chat

Akıllı telefonların hızla hayatımıza girmesi ile birlikte yalnızlık bir kader olmaktan çıkmış vaziyette. Çünkü her yere anlık olarak ulaşmak mümkün olmaktadır. Aklın ve hayalin sınırlarını elimizdeki telefonlarla sonuna kadar zorluyoruz. Bu yüzden kadın-erkek ilişkileri çağımızda yeni bir boyut kazanmıştır. Eski dönemlerde bırakın cep telefonlarını, ev telefonları bile sayılı kişilerin evinde bulunurdu. Kızlar ve erkekler kaş göz hareketleri ile anlaşıp buluşurlardı. O dönemlerde bir mahremiyet ve mahcubiyet hakimdi. Yaşadığımız şu devirde ise mahremiyet ve mahcubiyetin yerini aleniyet ve sırnaşıklık almış vaziyettedir. Kendisine bir sevgili ve arkadaş bulmak isteyen hemen herkes Mobil Chat odalarına girerek, hayalindeki sevgili ve arkadaş adayını bulabilmek için akla hayale gelmedik metodlara başvurmaktadır. /div>

Gaziosmanpaşa Arkadaşlık Sitesi


Gaziosmanpaşa Arkadaşlık Sitesi

Gaziosmanpaşa Arkadaşlık Sitesi

– Ücretsiz olarak Yeni Arkadaşlık Sitesi olan Gaziosmanpaşa Arkadaşlık Sitesi sizler için Açık Kaliteli Sohbet

Kaliteli vede hiç bir şekilde üyelik abonelik sorgusu yapmadan giriş yapabiliceğiniz bir chat sitesi sizler için açıldı bu sohbet sitesinin farkı. diğer sohbet sitelerine göre resimli sohbet olması yani sizlerde burada resimlerinizi koya bilirsiniz hiç bir şekilde ücret ödemenize gerek yok. abonelik gibi derdiniz yok sadece ilk etapta yapmanız gereken şeyi söylemek isterim. sadece sunucu içersin de nick kayıt etmeniz gerekiyor oda ufacık bir işlem. Örnek olarak vereyim. Hüseyin olarak giriş yaptınız. /ns register şifre mail – Örnek : /Ns register 123456789 hüseyin@duygusohbet.org yaptığınız zaman. resimlerinizi yüklüye bilirsiniz kaliteli vede gerçekten çok güzel bir sohbet sitesi olan Gaziosmanpaşa Arkadaşlık Sitesi tamamen sizler için kurulmuştur Lütfen : Resimlerinizi : Uygun şekilde siyaset – cinsel içerik olmayacak şekilde koyarsanız sevinirim. çünkü sistem otomatik gördüğü zaman sistemden uzaklaştırılırsınız ve bu siteye girişiniz daha olmaz. buda terbiyesiz bir şey olur değil mi? burada istediğiniz kişiyle muhabbet edebilirsiniz özelde konuşmalara hiç bir şekilde yönetimdeki arkadaşlar karışamaz. genelde olan sohbet den bizler sorumluyuz. Kaliteli olarak güzel vakitler geçire bilirsiniz. gelin birlikte muhabbet edelim. Chat sohbet odaları sayesinde bir çok arkadaşlıklar sizleri beklemekte. hadi biraz semtimizden bahsedelim sizlere :

Şu Konularda ilginizi çeke bilir :


Ücretsiz Gazi Osman Paşa Arkadaşlık Sitesi


Gerçekten çok güzel bir ilçe olan Gazi Osman Paşa bir çok güzelliği burada bulabilirsiniz güzel yerleri mekanları bulunan bir ilçemiz olan İstanbul Avrupa yakasında olan bir ilçemizdir. peki Gazi Osman Paşa hakkında bilgi vermek istiyorum sizlere : GaziOsmanPaşa Nüfusu Kaç 491.962 vede yapılan araştırmalara göre ise: 247.455 erkek ve 244.507 kadından oluşmaktadır. Yüzde olarak ise: %50,30 erkek, %49,70 kadın olarak bilinmekte peki
Gaziosmnan paşa Mahalleri Toplam 16 tane Mahallesi bulunmakta bunlar : Bağlarbaşı – Barbaros hayrettin paşa – Fevzi Çakmak – Hürriyet – Karadeniz Mah – Karayolları – Karlıtepe – Kazım Karabekir – Merkez – Mevlana Mahallesi – Pazariçi – Sarıgöl – Şemsipaşa – Yeni Mahalle mahallesi – Yeni doğan – Yıldız tarabya. 500 Evler. gerçekten çok güzel yerleri var gidip mutlaka görmenizi tavsiye ediyorum.

Gaziosmanpaşa Arkadaşlık Sitesi

Gaziosmanpaşa Arkadaşlık Sitesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir