Tutku Sohbet Odaları


Tutku Sohbet Odaları

Tutku Sohbet Odaları Chat Sitesi

Tutku sohbet odalarına hoş geldiniz. Tutku chat sitelerinde iyi sohbet edenler aynı zamanda tutkulu olduklarını her daim gösterirler. Kötü bir chat deneyimine sahip kişiler ise son derece sıkıcı, boğucu ve kasvetli olarak anılırlar. Güzel bir sohbetin başlangıcı gerçekten konuyu önemsediğinizi diğer kullanıcılara hissettirmektir. Bunun için epey uzun bir yol kat etmeniz gereklidir.

Sohbet etme tutkusu, yemeklere konan baharat gibidir. Daha önce bir yemek pişirmişsinizdir, bu yemeğe kara biber eklemişseniz, doğru miktarı kullanmaya dikkat etmeniz gerektiğini mutlaka bilirsiniz. Tutku sohbet odalarında chat yaparken çok fazla duygusal söylemler, bir çorba kaşığı kara biberi yemeğe dökmek gibidir. Tutkuyla sohbet ederseniz, insanlara anlatmak istediğiniz mesajlarda canlılık ve renk olur. Tutku sohbet, bahsettiğiniz şeylere tamamen bağlı olduğunuzu göstererek anlatmak istediğiniz mesajı hayata geçirir. Ancak çok fazla tutkuluysanız, bu duygu yazdığınız içeriğin önüne geçecektir.

Tutku sohbet odalarında diğer kullanıcılar sizin duygularınızın yoğunluğu yüzünden gerçekte ne anlatmak istediğinizi bir türlü anlamayabilir. “Acaba Bu Adam veya Kadın Bize Ne Anlatmak İstedi” şeklinde düşünebilirler. Bu yüzden sohbetlerinizde duygu ve amaç arasındaki dengeyi sağlamalısınız. Duygularınızın konunuz hakkında mesaj verdiğinden emin olmalısınız.

Duygusal bir sohbet sırasında hızınızı ve tonunuzu değiştirmeden yüksek bir heyecan seviyesinde kalırsanız, diğer insanların dikkatini tüketip kaybedebilirsiniz. Tutkulu bir chat sohbet müdavimi, tamamen müziğe dalmış, ancak ne zaman ne çalacağını tam olarak kestiremeyen bir DJ gibidir.

Tutkuyla sohbet ederken, her zaman diğer kullanıcılara aktarmak istediğiniz ana temayı vurguladığınızdan emin olun. Çok fazla resmi, ya da çok fazla duygusal pozlara bürünmeyin ve asıl konudan sapmayın. Eğer konunuzu anlatırken duygusala bağlarsanız, bilinç akışı düşüncesine girersiniz. Sizi dinleyenler bir anda kaybolur ve başka şeylerle uğraşmaya başlarlar. Sanki ıssız bir dağda yürürken kaybolmuşsunuz gibi. O dağa neden gittiğinizi ve nasıl geri döneceğinizi bilmiyorsunuz.

Tutkulu sohbet etmek, ya da tutkulu davranmak harika gibi görünebilir. Fakat sağlam bir konuyu rayından çıkarıp başka mecralara çekebilir. Tutkulu olmakla, duygusal olmak arasındaki farkları anlatmaya gayret ettik. Doğru bir denge istiyorsanız, diğer insanlara ilham verip vermediğini, yahut onları strese sokup sokmadığınızı bulabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir