Belçika Chat Ortamı


Belçika Chat Ortamı

Belçika Chat Ortamı

– Gurbet Sohbet siteleri hoş geldiniz Chat Sohbet sitesi sizlerle birlikteyiz, Belçika Chat Ortamı Sitesi

En güzel sitede Bedava Sohbet olarak aramıza katıl hemen Belçika Sohbet üzerinden üyeliksiz chat sohbet edin.
Belçika. İlginçliği birkaç nedene dayanıyor. Bir kere burada ne bir dil birliği var nede bir millet kavramı. Çünkü sonradan ve zoraki kurulmuş suni bir devlet. 18 Haziran 1815’de Fransa’nın diktatörü Napolyon’un birleşik Hollanda, İngiliz ve Prusya kuvvetlerine yenilmesi üzerine istila ettiği topraklar boş kalıyor. Bu ittifak güçleri de ellerinde kalan bu toprakları paylaşamıyorlar. Topraklarımızın arasında yeni bir devlet kuralım diyorlar. İşte Belçika 1830 yılında böylece doğuyor. Tabi böyle bir ittifak sonrasında doğunca da bir tarafı Flamenca, diğer tarafı Fransızca, az bir tarafı da Almanca konuşur hale geliyor. Yani kısacası, ülkenin bir yanındaki tabelaları diğer yanından gelen insanların anlayamadığı ilginç bir ülke burası.

Belçika da Gezilecek Yerler!

Güney Belçika‘nın Valonya bölgesindeki bir şehir olan Namur, Sambre ve Meuse Nehirlerinin birleştiği noktada kurulu, etkileyici bir yerleşim. Hem Namur eyaletinin hem de Valonya’nın başkenti olan ve üç farklı bölgeye ayrılan kentte ilk yerleşimin Keltler zamanında başladığı biliniyor. Günümüzde ise Namur, Belçika’nın ticari ve endüstriyel merkezlerinden biri konumunda. 100.000 kişilik nüfusa sahip kentte Fransızca konuşuluyor. Brüksel ve Lüksemburg arasında yer alan önemli bir demiryolu kavşak merkezi olan Namur, Brüksel ve Lüksemburg arasındaki kuzey-güney hattında ve Lille ile Liège arasındaki doğu-batı hattında bulunan önemli bir kavşak noktası konumunda. Nehir baraj trafiği Meuse boyunca şehrin ortasından geçiyor.

Belçika Sohbet Siteleri

Ücretsiz Bedava sohbet odaların da hiç bir şekilde ne bir ücret nede bir üyelik gerektirmeden anlık ve güncel olarak sitemize katılabilirsiniz, Hayatınızın geri kalan bütün zamanlarınızı burada bizlerle hemen geçirebilirsiniz hayatınızdaki en iyi yerleri bizim site üzerinden seçebilir ve burada bulunan trk vatandaşlarımızla Belçika Chat sitemiz de arkadaşlık dostluk kurabilirsiniz, Kesintisiz olarak 7 günün 24 saati boyunca dilediğiniz program olan mİRC, Mobil, Web, üzerinden hemen sitemize katılabilirsiniz ücretsiz olarak giriş yapmak için tıklayın.

Belçika Chat Ortamı

Belçika Chat Ortamı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir