Türkiye halkı yaklaşık 25 yıl önce chat sohbet siteleri ile yeni tanıştığı zamanlarda, batı dünyasının etkisinde kalarak eleştirisel ve politik bilinçli bizim mekan sohbet kültürünü miras olarak devraldı. Günümüz internet dünyasında Chat sistemleri etkin olarak kullanılmaya devam etmektedir. Duygu chat sitelerinin milliyetçi ve otoriter yahut ırkçı hareketleri göz önüne alındığında, Chat kültürünün nesiller arasındaki farklılıklarının teorik olarak incelenmesi elzemdir.

Bizim Mekan Sohbet Odalarının Misyonu ve Amacı

Sohbet dünyasına yeni bir ivme kazandıran bizim mekan sitesinin ana amacı; kültürel ve tarihsel olayları teorik olarak ele almak, sohbet kültürünü yeniden tozlu raflardan alarak canlandırmak, yetişen yeni nesillerin liderlik özelliğini geliştirmek, önceki nesillerin oluşturduğu ve bizlere öğrettiği irc chat öğretilerini benimseyip kabul etmektir. Zaman geçtikçe ve toplum geliştikçe, mobil chat odalarının önemi her daim artarak devam etmektedir. Eski chat kültürünü yalayıp yutmuş olan bizler bu konuda bir akademisyen edasıyla yerimizi ve rolümüzü her zaman düşünmemiz gerekir. Bu teoriye göre günümüz sosyal ilişkilerinin geldiği boyut adeta baş döndürücü şekilde büyümeye devam etmektedir.

Duygu Chat Sitesi Neler Yapmaktadır?

Duygusohbet.org olarak geçmişten günümüze farklı kuşaklara kritik bir iletişim platformu sunuyoruz. Bu kapsamda site yöneticilerinin katılımıyla chat projelerimiz masaya yatırılmakta, çağın gerektirdiği alt yapı hizmetlerinden azami şekilde faydalanılmaktadır.

Duygu sohbet sitesi, chat alanında yıllardır liderliğini korumaya ve diğer sitelere önderlik etmeye devam etmektedir. Tüm kullanıcılarımızın seviyeli bir ortamda birbirleriyle tanışmasına imkan veren en kaliteli ve tercih edilen site olmaktan kıvanç duyuyoruz.

Kuruluş amaçlarımızdan birisi de; kullanıcılarımızın global sohbet odalarındayken güvenli ve huzurlu olarak chat yapmasını temin etmektir. Odalarımız içerisinde başta yüce dinimiz İslam olmak üzere, kültürümüzü, örf ve adetlerimizi tanımak ve tanıtmak adına çeşitli projeler yer almaktadır. Bu projeler sayesinde sitemize katılan her bir kullanıcının bilgi seviyelerini en üst düzeye çıkarmayı hedefliyoruz. Sadece boş lakırdı ve malayani yapılan yazışmalar belirli bir zaman sonra sıkıcı bir hale gelmekte, bu durumdan sıkılan kullanıcılar siteyi terk etme cihetine gitmektedirler.